Tampax Compaq Pearl regular 16ct
4,30 €

Tampóny Tampax s technológiou MotionFit, ktoré sa šetrne prispôsobia každému tvaru tela, sú jednotkou v oblasti komfortu, ochrany a diskrétnosti. Šnúrka so špeciálnym výpletom poskytuje ešte väčšiu ochranu pred pretečením. Aplikátor so zaoblenou špičkou uľahčuje zavádzanie tampónu.

Tampax Compaq Pearl super 16ct
4,30 €

Tampón Tampax Compaq Pearl super 16ct s technológiou MotionFit sa šetrne prispôsobuje jedinečnému tvaru tela. Tampóny sa ľahko zavádza vďaka kompaktnému aplikátoruprotišmykovou úpravou zavádzacích trubičiek a zaoblenou špičkou.

Tampax Menstruační Kalíšek Heavy Flow 1ks
25,10 €

Novinka

Menstruační kalíšek ze 100% lékařského silikonu. Tampax Menstruační Kalíšek Heavy Flow 1ks byl navržen ve spolupráci s gynekoložkou a jeho tvar je inspirovaný tělem, aby zůstal na místě a snižoval tlak na močový měchýř. Součástí balení je pouzdro pro praktické a hygienické uložení kalíšku.

Tampax Menstruační Kalíšek Multipack Normal Flow + Heavy Flow 2ks
34,10 € 17,05 €/ks

Novinka

Sada dvou kusů menstruačního kalíšku ze 100% lékařského silikonu. Tampax Menstruační Kalíšek Multipack Normal Flow + Heavy Flow 2ks byl navržen ve spolupráci s gynekoložkou a jeho tvar je inspirovaný tělem, aby zůstal na místě a snižoval tlak na močový měchýř. Součástí balení je pouzdro pro praktické a hygienické uložení kalíšku.

Tampax Menstruační Kalíšek Regular Flow 1ks
25,10 €

Novinka

Menstruační kalíšek ze 100% lékařského silikonu. Tampax Menstruační Kalíšek Regular Flow 1ks byl navržen ve spolupráci s gynekoložkou a jeho tvar je inspirovaný tělem, aby zůstal na místě a snižoval tlak na močový měchýř. Součástí balení je pouzdro pro praktické a hygienické uložení kalíšku.