Talbot Torro bedmintonová raketa Isoforce 411.8

Talbot Torro bedmintonová raketa Isoforce 411.8

39,90 €
35 €
Akcia

Bedmintonová raketa TALBOT TORRO Isoforce 411.8 poskytuje vysoké zrýchlenie košíka cez Air Flex Plus. Ideálna pre začiatočníkov, pokročilých aj školské športy na pokročilej úrovni.

Partner: Mastersport
-14%
Talbot Torro športová taška

Talbot Torro športová taška

28,20 €
24,10 €
Posledný kus za túto cenu!

Praktická športová taška TALBOT TORRO je vhodným doplnkom pre transport bedmintonového, squashového alebo tenisového vybavenia.

Partner: Mastersport
-14%
Talbot Torro bedmintonová sieť Telescopic
1x

Talbot Torro bedmintonová sieť Telescopic

24,20 €
20,60 €
Akcia

S touto bedmintonovou sieťou TALBOT TORRO Telescopic si môžete vytvoriť vlastné ihrisko doma na záhrade, v parku alebo v bazéne. Ľahká nylonová sieť sa rýchlo a ľahko nastavuje pomocou teleskopických tyčí.

Partner: Mastersport

TALBOT TORRO je kvalitná nemecká značka, ktorá bola založená v roku 1992 úspešným badmintonovým hráčom Markusom Türnichem, ktorý sa stal nemeckým šampiónom a členom národného badmintonového tímu. Neustála inovácia a moderný vývoj, ktorý prebieha v spolupráci s tímom odborníkov, stavia badmintonové rakety na najvyšší bod kvality a výkonu. Badmintonové rakety TALBOT TORRO dokázali značku veľmi rýchlo presláviť v celej Európe a predovšetkým vo Veľkej Británii sa stala veľmi obľúbenou. V Nemecku patrí značka medzi najobľúbenejšie a je zastúpená vo všetkých hlavných badmintonových turnajoch. Rada rakiet pod označením ELI - Easy Learning Initiative, sú špeciálne navrhnuté badmintonové rakety pre deti. Tieto rakety sú vyvinuté špeciálne s Holger Hass, ktorý je trénerom nemeckej národnej badmintonovej asociácie.