TAC FORCE Zatvárací nôž Linerlock A/O SW (TF959SW)
13 €

Zatvárací nôž od firmy Tac Force. Čepeľ noža je vyrobená z kvalitnej 3Cr13 ocele s hladkým ostrím a tá je potiahnutá stonewash povrchovou úpravou. Rukoväť noža je vyrobená z nylonových vlákien s dobre tvarovanou ergonomickou rukoväťou. Nôž obsahuje vreckový klip.

TAC FORCE Zatvárací nôž 4" Stiletto Style - čierny (TF698BK)
9,10 €

Zatvárací vreckový nôž s asistovaným otváraním a poistkou typu Linerlock. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Črienky rukoväte sú vyrobené z hliníka. Nôž je vybavený oceľovým klipom pre pohodlné nosenie vo vrecku…

TAC FORCE Zatvárací nôž Linerlock A/O - čierny (TF764BK)
7 €

Zatvárací nôž s hladkou čepeľou s obojstranným kolíkom na otváranie jednou rukou. Rukoväť noža je vyrobená z nylonového vlákna v čiernej farbe. Tvarovaná rukoväť poskytuje bezpečný úchop. Nôž je vybavený klipom na opasok.

TAC FORCE Zatvárací nôž Lockback Green G10 (TF962GN)
10,60 €

Zatvárací nôž od firmy Tac Force. Čepeľ noža je vyrobená z nerezovej ocele s hladkým ostrím a tá je potiahnutá stonewash povrchovou úpravou. Rukoväť noža je vyrobená z kvalitného materiálu G-10 s dobre tvarovanou ergonomickou rukoväťou. Nôž obsahuje vreckový klip.

TAC FORCE Zatvárací nôž Rescue EMT linerlock A/O (M4072)
11,99 €

Zatvárací nôž s čepeľou z nerezovej ocele s asistovaným otváraním. Rukoväť noža tvorí anodizovaný hliník. Súčasťou noža je hrot na rozbíjanie skla, rezač bezpečnostných pásov a vreckový klip z nerezovej ocele pre bezpečné nosenie noža na opasku či vrecku nohavíc.

TAC FORCE Zatvárací nôž Titanium Speedster Framelock A/O (TF846)
8,99 €

Zatvárací vreckový nôž s asistovaným otváraním a poistkou typu Framelock. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Rukoväť je vyrobená z ľahkého a odolného hliníku a je vybavená kovovým klipom pre bezpečné a pohodlné nosenie noža na opasku či vrecku nohavíc.