Synergia Indonal 90 kapsúl

Synergia Indonal 90 kapsúl

Hodnotenie: 3,7
26,40 €

Doplnok stravy Indonal Woman je 100% prírodný produkt. Jeho výnimočné vlastnosti ovplyvňujú život ženy.

Synergia Indonal Man 90 kapsúl
21,30 €

Indonal Man je prírodný doplnok stravy, ktorý má výnimočné vlastnosti. Normalizuje funkciu prostaty a semenníkov a udržiava normálnu hladinu mužských hormónov. Je to silný antioxidant.

Synergia Indonal Partner 90 kapsúl
28,20 €

Indonal Partner je jedinečnou kombináciou látok indol-3-karbinolu a resveratrolu, ktoré podporujú normálnu činnosť pohlavných orgánov.

Synergia Indonal 120 kapslí
30,90 €

INDONAL WOMAN 120 kapsúl je prírodný produkt. Indol-3-karbinol je látka, ktorá sa získava šetrnou extrakciou z kapustovitých rastlín (kapusta, kel, brokolica, karfiol). Každá žena prechádza mesačnými cykly v ktorých sa výrazne mení hormonálna hladina.

Synergia Indonal Man 120 kapsúl
30,90 €

Indonal Man je prírodný doplnok stravy, ktorý má výnimočné vlastnosti. Normalizuje funkciu prostaty a semenníkov a udržuje normálnu hladinu mužských hormónov.

Synergia Čaga imunal + brusinky 60 kapslí
13,20 €

Čaga imunal + brusnice je bohatá na vitamín C a výbornou podporou pre imunitný systém. Vďaka vysokému obsahu antioxidantov znižuje negatívne pôsobenie alkoholu, zlého ovzdušia, či chémie v organizme.

Synergia INDONAL FORTE 90 kapslí
31,60 €

Indonal Forte napomáha udržiavať zdravú hladinu ženských pohlavných hormónov, chráni tkanivo prsníkov a maternice, zvyšuje imunitu a očisťuje. Priaznivo pôsobí a posilňuje hormonálne závislé tkaniva. Má blahodárny účinok na hormonálnu rovnováhu žien.

Synergia Macík - Pektinové multivitaminy pro děti 90 ks
9,40 €

Vitamíny a minerály, ktoré obsahuje produkt, prispievajú k zdravej imunite, výkonnosti nervového systému, zníženie vyčerpania, k ochrane buniek pred oxidačným stresom a na udržanie správneho vývoja svalstva, kostí a zubov. Vegánsky produkt, bez lepku, mlieka a živočíšnych produktov.

Synergia ACIDOSALUS® VAGINAL 7 čapíkov
14,70 €

ACIDOSALUS® VAGINAL sú laktobacily, ktoré sú prirodzenou súčasťou vaginálnej sliznice, chráni a obnovujú vaginálnej flóru a redukujú vaginálne infekcie. Sú účinné proti veľkému množstvu baktérií, vírov a húb.

Synergia Indonal 30 kapslí
13,30 €

odporúčame vyskúšať GynMax 90 kapsúl s vyšším obsahom účinnej látky indol-3-karbinol. Doplnok stravy Indonal Woman je 100% prírodný produkt. Jeho výnimočné vlastnosti ovplyvňujú život ženy – napomáha udržiavať zdravé tkanivá v prsiach a maternici závislé od estrogénu.