Synergia Indonal 120 kapslí
25,30 €

INDONAL WOMAN 120 kapsúl je prírodný produkt. Indol-3-karbinol je látka, ktorá sa získava šetrnou extrakciou z kapustovitých rastlín (kapusta, kel, brokolica, karfiol). Každá žena prechádza mesačnými cykly v ktorých sa výrazne mení hormonálna hladina.

Synergia Indonal 30 kapslí
13,80 €

odporúčame vyskúšať GynMax 90 kapsúl s vyšším obsahom účinnej látky indol-3-karbinol. Doplnok stravy Indonal Woman je 100% prírodný produkt. Jeho výnimočné vlastnosti ovplyvňujú život ženy – napomáha udržiavať zdravé tkanivá v prsiach a maternici závislé od estrogénu.

Synergia Indonal 90 kapsúl
21,60 €

Doplnok stravy Indonal Woman je 100% prírodný produkt. Jeho výnimočné vlastnosti ovplyvňujú život ženy.

Synergia INDONAL FORTE 90 kapslí
27,40 €

Indonal Forte napomáha udržiavať zdravú hladinu ženských pohlavných hormónov, chráni tkanivo prsníkov a maternice, zvyšuje imunitu a očisťuje. Priaznivo pôsobí a posilňuje hormonálne závislé tkaniva. Má blahodárny účinok na hormonálnu rovnováhu žien.

Synergia Indonal Man 120 kapsúl
27 €

Indonal Man je prírodný doplnok stravy, ktorý má výnimočné vlastnosti. Normalizuje funkciu prostaty a semenníkov a udržuje normálnu hladinu mužských hormónov.

Synergia Indonal Man 90 kapsúl
22,20 €

Indonal Man je prírodný doplnok stravy, ktorý má výnimočné vlastnosti. Normalizuje funkciu prostaty a semenníkov a udržiava normálnu hladinu mužských hormónov. Je to silný antioxidant.

Synergia Indonal Partner 90 kapsúl
27,40 €

Indonal Partner je jedinečnou kombináciou látok indol-3-karbinolu a resveratrolu, ktoré podporujú normálnu činnosť pohlavných orgánov.