Swirl Pytle na odpad zatahovací 70 l 8 ks
3,48 €

Odrážky Extra pevné odpadkové pytle Vhodné pro likvidaci těžkého odpadu Černá diskrétní barvanbsp Jednoduchá a rychlá manipulace Praktické stahovací pásky Popis Popis Hledáte odpadkové pytle které jsou opravdu ze silného materiálu a u kterých máte jistotu že se vám cestou…

Swirl Sáčky na odpad antibakteriálne
2,36 €

Antibakteriálne sáčky Swirl sú vhodné najmä do malých košov do kúpeľní a WC Špeciálna vrstva s obsahom aktívnej zložky pyritiónu zinočnatého obmedzuje množenie baktérií na fóliu vrecka takže si môžete byť vždy istí zachovaním maximálnej hygieny Odolné proti pretrhnutiu a…

Swirl EKO odpadkové vrecia zaťahovacie, 60 l-79%
12 € 2,46 €

Akcia

Zaťahovacie pevné vrecia na domový a kancelársky odpad

Šetrné pre životné prostredie vďaka 95 recyklovaného materiálu
Trojvrstvová fólia odolná proti roztrhnutiu
S praktickou šnúrkou pre zaviazanie vrecia a pre jednoduché prenášanie
vodotesné

Swirl BIO kompostovateľné vreca s uchami 35 l - 6 ks
3,61 €

Swirl BIO kompostovateľné vrecia s ušami 35 l – bioodpad už môžete likvidovať čisto a bezpečne. Naše vrecia z eko-fólie na bioodpad s úchytkami zanechajú vaše ruky čisté a prirodzene sa rozloží. Jednoducho vrece zaviažte a vyhoďte na kompost alebo do popolnice na bioodpad.

Swirl M 50/4 MP Plus Green
9,05 € 2,26 €/ks

Novinka

Sáčky do vysávačov Swirl so značkou Pro Nature sú vyrábané zo 55 % z recyklovaného materiálu a zo surovín z obnoviteľných zdrojov. Swirl M 50/4 MP Plus Green sú vybavené filtračnou vrstvou MicroPor Plus, vďaka ktorej zachytí aj tie najjemnejšie alergény. Balenie obsahuje 4 vrecúška a 1 výfukový filter.

Swirl Z 111/5 MicroPor

Swirl Z 111/5 MicroPor

Hodnotenie: 5
7,92 € 1,58 €/ks

Novinka

Sáčky do vysávačov Swirl so systémom MicroPor zaručujú vysokú kvalitu filtrácie. Swirl Z 111/5 MicroPor balenie obsahuje 5 sáčkov a 1 výfukový filter.

Swirl vrecká do vysávačov EIO 80/4 MP Plus Green
10 € 2,50 €/ks

Novinka

Vrecká do vysávačov Swirl so značkou Pre Nature sú vyrábané z 50 % z recyklovaného materiálu a zo surovín z obnoviteľných zdrojov. Swirl EIO 80/4 MP Plus Green sú vybavené filtračnou vrstvou MicroPor Plus, vďaka ktorej zachytí aj tie najjemnejšie alergény. Balenie obsahuje 4 vrecká a 1 výfukový filter.

Swirl perly Svieži letný dážď
3,26 € 0,82 €/ks

Novinka

Deo perly do vysávačov s príjemnou vôňou. Swirl perly Svieži letný dážď bráni vzniku nepríjemného zápachu pri vysávaní a príjemne prevonia celý domov. Každé balenie obsahuje 4 dávky.

Swirl vrecká do vysávačov R 23/4
6,80 € 1,70 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Sáčky do vysávačov Swirl v klasickom a spoľahlivom prevedení. Swirl R 23/4 sú vyrobené zo špeciálneho papiera. Každé balenie obsahuje 4 ks vreciek.

Swirl perly Jarný vánok

Swirl perly Jarný vánok

Hodnotenie: 4,8
3,26 € 0,82 €/ks

Novinka

Deo perly do vysávačov s príjemnou vôňou. Swirl perly Jarný vánok bráni vzniku nepríjemného zápachu pri vysávaní a príjemne prevonia celý domov. Každé balenie obsahuje 4 dávky.

Swirl perly Relaxačné aloe
2,77 € 0,69 €/ks

Novinka

Deo perly do vysávačov s príjemnou vôňou. Swirl perly Relaxačné aloe bráni vzniku nepríjemného zápachu pri vysávaní a príjemne prevonia celý domov. Každé balenie obsahuje 4 dávky.

Swirl sáčky do vysavačů A 06/4 MP Plus-30%
9,96 € 6,90 € 1,73 €/ks

Novinka

Sáčky do vysavačů Swirl se systémem AntiBac. Swirl Sáčky do vysavačů A 06/4 MP Plus jsou vybaveny vrstvou filtrační vrstvou MicroPor Plus, díky které zachytí i ty nejjemnější alergeny, omezují růst bkterií a bezpečně udrží uvnitř i jemný prach. Balení obsahuje 4 sáčky a 1 výfukový filtr.

Swirl BIO kompostovateľné vreca s uchami 20 l - 6 ks
2,41 €

Swirl BIO kompostovateľné vrecia s ušami 20 l – bioodpad už môžete likvidovať čisto a bezpečne. Naše vrecia z eko-fólie na bioodpad s úchytkami zanechajú vaše ruky čisté a prirodzene sa rozloží. Jednoducho vrece zaviažte a vyhoďte na kompost alebo do popolnice na bioodpad.

Swirl vrecká do vysávačov PH 84/4 MP Plus
10 € 2,50 €/ks

Novinka

Vrecká do vysávačov Swirl so systémom AntiBac (označený modrou farbou). Swirl PH 84/4 MP Plus sú vybavené filtračnou vrstvou MicroPor Plus, vďaka ktorej zachytí aj tie najjemnejšie alergény, obmedzuje rast baktérií, bezpečne v ňom udrží aj jemný prach. Balenie obsahuje 4 vrecká a 1 výfukový filter.

Swirl vrecká do vysávačov Z 113/4 MP Plus
10 € 2,50 €/ks

Novinka

Sáčky do vysávačov Swirl so systémom AntiBac (označený modrou farbou). Swirl Z 113/4 MP Plus sú vybavené filtračnou vrstvou MicroPor Plus, vďaka ktorej zachytí aj tie najjemnejšie alergény, obmedzuje rast baktérií, bezpečne v ňom udrží aj jemný prach. Balenie obsahuje 4 vrecká a 1 výfukový filter.

Swirl vrecká do vysávačov Z 114/4 MP Plus
10,10 € 2,53 €/ks

Novinka

Vrecká do vysávačov Swirl so systémom AntiBac (označený modrou farbou). Swirl Z 114/4 MP Plus sú vybavené filtračnou vrstvou MicroPor Plus, vďaka ktorej zachytí aj tie najjemnejšie alergény, obmedzuje rast baktérií, bezpečne v ňom udrží aj jemný prach. Balenie obsahuje 4 vrecká a 1 výfukový filter.

Swirl PH 86/PH96/4 MP Plus Green
9,05 € 2,26 €/ks

Novinka

Sáčky do vysávačov Swirl so značkou Pro Nature sú vyrábané zo 60 % z recyklovaného materiálu a zo surovín z obnoviteľných zdrojov. Swirl PH 86/PH96/4 MP Plus Green sú vybavené filtračnou vrstvou MicroPor Plus, vďaka ktorej zachytí aj tie najjemnejšie alergény. Balenie obsahuje 4 vrecúška a 1 výfukový filter.

Swirl perly Ovocná sviežosť
2,77 € 0,69 €/ks

Novinka

Deo perly do vysávačov s príjemnou vôňou. Swirl perly Ovocná sviežosť bránia vzniku nepríjemného zápachu pri vysávaní a príjemne prevoňajú celý domov. Každé balenie obsahuje 4 dávky.