Supertea Ayurveda restore 20x1,5g
5,69 €

Ayurveda Restore Organic je zmes organických bylín – zázvoru, škorice, kardamónu, klinčekov, limetkovej kôry a citrónovej trávy. Táto korenistá bomba vás v okamihu zahreje! Zloženie: zázvor *, škorica *, kardamón *, klinček *, limetková kôra *, citrónová tráva *.

  • Organické; 20 sáčkov
Supertea Cinnamon Ginger 20x1,5g
5,69 €

Cinnamon Ginger Detox je zmes organických bylín – škorice, sladkého drievka, zázvoru, klinčekov a čierneho korenia. Skvelý čaj, ktorý vás okamžite zahreje. Zloženie: škorica , sladké drievko, zázvor *, klinček *, čierne korenie *.

  • Organické; 20 sáčkov
Supertea Green tea lemon 20x1,5g
5,69 €

Green Tea Lemon Organic je zmes organického zeleného čaju a citrónovej trávy. Lahodná a osviežujúca chuť je spojená so zdravými antioxidantmi. Zloženie: zelený čaj* , citrónová tráva*.

  • Organické; 20 sáčkov
Supertea Chamomile Thyme 20x1,5g
5,69 €

Čaj Chamomile Thyme je zmes organických bylín – pomarančovej kôry, sladkého drievka, škorice, mäty piepornej, citrónovej trávy, zázvoru, harmančeka, tymiánu, bazalky a čierneho korenia. Unáhlené ráno alebo stresujúce večery? Tento čaj vám pomôže pri odpočinku a dostane vás do pohody!

Supertea Earl grey 20x1,5g
5,69 €

Earl grey organic je tradičný čierny čaj s bergamotom, ktorý ocení každý milovník prémiových čiernych čajov. Čaj ozvláštňuje omámujúca vôňa kvalitného čierneho čaju. Chuť je výrazná.

Zloženie: Čierny čaj *, prírodná bergamotová aróma s ďalšou prírodnou arómou (2%). * Organické; 20 sáčkov

Supertea Green tea Coconut 20x1,5g
5,69 €

Green Tea Coconut Organic je zmes organického zeleného čaju a kokosu. Osviežujúca a exotická chuť je spojená so zdravými antioxidantmi. Zloženie: zelený čaj *, kúsky kokosu *, kokosová príchuť (2%).

  • Organické; 20 sáčkov
Supertea Liquorice Fennel 20x1,5g
5,69 €

Liquorice Fennel Digest je zmes organických bylín – sladkého drievka, feniklu, škorice, mäty piepornej, zázvoru, kardamónu, klinčekov a čierneho korenia. Upokojí vaše nervy a upokojí tráviaci systém.

Supertea Rooted Passionfruit 20x1,5g
5,69 €

Rooted Passionfruit Organic je zmes organického zeleného čaju, citrónovej trávy, koreňa kurkumy, sladkého drievka a koreňa čakanky. Lahodná chuť je spojená so zdravými antioxidantmi a super potravinami kurkumy. Čaj nabitý lahodnými tónmi!

Supertea Turmeric Ginger 20x1,5g
5,69 €

Turmeric Ginger Organic je zmes organických bylín a korenia – kurkuma, zázvor, škorica, sladké drievko a čierne korenie. Zákusok má vďaka kurkume krásnu farbu a arómu – táto superpotravina je tiež super zdravá. Zázvor v spojení ďalšími zložkami tohto čaju vás zahrejú v okamihu!

Prémiové škandinávske čaje v BIO kvalite.

Prémiové škandinávske čaje v BIO kvalite.