Sulov Champion Extreme

Sulov Champion Extreme

Hodnotenie: 5
16,90 €

12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tradičné jednomiestne boby Sulov champion Extreme so vstavaným sedadlom, ktoré lepšie chráni dieťa pred chladom. Pre radovánky na snehu. Ľahká konštrukcia pre ľahké vynášanie na kopec.


Sulov Dřevěné saně 67, 95 cm Žluto-černé
54,79 €
51,30 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Tradičné celodrevené sánky Sulov Drevené sane 67,95 cm s atypickou konštrukciou z ohýbaného dreva. Tvrdé drevo a kvalitné spracovanie sú zárukou dlhej životnosti.


Sulov Bob Funky modrý
14,79 €
13,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné boby pre 1 jazdca. Sulov Bob Funky je vyrobený z odolného materiál ** a je vybavený 2 pákami na brzdenie. Výhodou bobov je integrované **vysúvacie lano s rukoväťou pre pohodlné ťahanie.


Sulov Bob plastový DELUXE
12,69 €
11,90 €

Kvalitné boby pre 1 jazdca. Sulov Bob plastový SINGLE je vyrobený z odolného materiálu a je vybavený 2 pákami na brzdenie-. Výhodou bobov je integrované vysúvacie lano s rukoväťou pre pohodlné ťahanie. Bob má zvýšené operadlo pre väčšie pohodlie.


Sulov Bob plastový s volantem
25,42 €
24,90 €

Kvalitné riaditeľné boby pre 1 jazdca. Sulov Bob plastový s volantom je vyrobený z odolného materiálu a je vybavený 2 pákami na brzdenie. Výhodou bobov je integrované vysúvacie lano s rukoväťou pre pohodlné ťahanie. Dobrá ovládateľnosť bobov zaistená tvarovanou lyžinou v prednej časti.


Sulov Olympic

Sulov Olympic

Hodnotenie: 3
9,90 €

6,90 €

Originálny plastový bob Sulov Olympic je vhodný predovšetkým pre deti, ktoré si chcú užívať pod holým nebom aj v zime. Bob disponuje ľahkou konštrukciou pre ľahkú manipuláciu a vynášanie na kopec.


Sulov Kolobežka 26-20 SU FUSION-27%
196,76 €

142,90 €

Akcia

Športová kolobežka fushion je vďaka veľkým nafukovacím kolesám 26"/ 20" ideálna pre jazdu v meste i na spevnených cyklotrasách. Rám kolobežky z kvalitnej odľahčenej ocele. Predné a zadné hliníkové V-brzdy. Súčasťou vybavenia je držiak na fľašu, sklopný stojan, zadný oceľový blatník a rohy na riadidlách.


Sulov Box hruška Split - štiepaná koža
15,56 €

Boxovacia hruška zo štiepanej kože nájde využitie pri tréningu doma aj v telocvični. Je skvelá pre nácvik postrehu, reakcií, rýchlych úderov a zlepšuje vytrvalosť a rytmus. Sulov Box hruška Split – štiepaná koža sa ľahko nafúkne pomocou pumpičky s ihlou, ktorá ale nie je súčasťou balenia.


Sulov Box vrece Artifice koža 100x40 cm-15%
70,14 €

59 €
+ doprava zadarmo

Akcia

kvalitné boxovacie vrece disponuje výplňou z kožených odrezkov, preto výborne pohlcuje údery a šetrí kĺby. Je ručne šitý a pripravený na veľkú záťaž. Vyrobený z odolnej syntetickej kože. Sulov Box vrece Artifice koža 100 × 40 cm má v balení 4-bodovú reťaz.


Sulov Box vrece Artifice koža 120x40 cm
77,94 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

kvalitné boxovacie vrece disponuje výplňou z kožených odrezkov, preto výborne pohlcuje údery a šetrí kĺby. Je ručne šitý a pripravený na veľkú záťaž. Vyrobený z odolnej syntetickej kože. Sulov Box vrece Artifice kože 120 × 40 cm má v balení 4-bodovú reťaz.


Sulov Box vrece Artifice koža 60x30 cm
46,75 €
+ doprava zadarmo

kvalitné boxovacie vrece disponuje výplňou z kožených odrezkov, preto výborne pohlcuje údery a šetrí kĺby. Je ručne šitý a pripravený na veľkú záťaž. Vyrobený z odolnej syntetickej kože. Sulov Box vrece Artifice koža 60 × 30 cm má v balení 4-bodovú reťaz.


Sulov Box vrece Artifice koža 80x35 cm
54,55 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

kvalitné boxovacie vrece disponuje výplňou z kožených odrezkov, preto výborne pohlcuje údery a šetrí kĺby. Je ručne šitý a pripravený na veľkú záťaž. Vyrobený z odolnej syntetickej kože. Sulov Box vrece Artifice koža 80 × 35 cm má v balení 4-bodovú reťaz.


Sulov Boxovacia lopta koža
16,73 €

Tréningový punchball z pravej kože vám pomôže vylepšiť zrakovú a pohybovú koordináciu. Je tiež ideálny pre nácvik presných úderov. Sulov Boxovacia lopta koža nájde využitie v každej telocvični a ľahko sa nafúkne pomocou pumpičky, ktorá ale nie je súčasťou balenia.


Sulov Bob Funky s volantom
49,90 €
46,90 €

Kvalitný riaditeľný bob pre 1 osobu. Sulov Bob FUNKY s volantom je vyrobený z odolného materiálu. Bob je vybavený 2 brzdnými pákami a integrovaným vysúvacím ťažným lanom s rukoväťou.


Sulov Bob plastový DELUXE
17,90 €

13,90 €

Jednomiestny bob moderného dizajnu. Sulov Bob plastový DELUXE je vyrobený z odolného materiálu a je vybavený 2 pákami na brzdenie-. Výhodou bobov je integrované vysúvacie lano s rukoväťou pre pohodlné ťahanie. Bob má zvýšené operadlo pre pohodlnejšie sedenie.


Sulov Box hruška kožená
21,41 €

Boxovacia hruška z pravej kože nájde využitie pri tréningu doma aj v telocvični. Je skvelá pre nácvik postrehu, reakcií, rýchlych úderov a zlepšuje vytrvalosť a rytmus. Sulov Box hruška kožená sa ľahko nafúkne pomocou pumpičky s ihlou, ktorá ale nie je súčasťou balenia.


Sulov Box rukavice kožené
38,93 €

Rukavice na box a kickbox disponujú ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie. Výstuž v hornej časti dlane poskytuje prstom lepšiu oporu. Majú penovú výplň pre pohlcovanie nárazov. Sulov Box rukavice kožené sa zapínajú pásikom na suchý zips.


Sulov Box rukavice pytlovky kožené
21,40 €

Pytlovky na box disponujú ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie. Niekoľkonásobné prešitie rukavíc predlžuje životnosť rukavíc. Majú absorpčnú penu na ochranu rúk. Sulov Box rukavice vrecovky kožené sa zapínajú pásikom na suchý zips.


Sulov Dřevěné saně 67, 110 cm Černo-žluté
62,62 €
60,80 €
+ doprava zadarmo

Tradičné celodrevené sánky Sulov Drevené sane 67,110 cm ** s atypickou konštrukciou z ohýbaného dreva. Tvrdé drevo a **kvalitné spracovanie sú zárukou dlhej životnosti.


Sulov Vak na sjezdové boty FAMILY pro 3 páry
26,90 €

23,90 €

Prostorný vak na sjezdovou obuv. Sulov Vak na sjezdové boty FAMILY pro 3 páry je vyroben z kvalitního polyesteru. Vak se sestává z 6 oddělených částí, které lze nezávisle na sobě uzavírat zipem. Taška je vybavena 6 ventilačními otvory a nastavitelným ramenním popruhem pro snadný přenos.


Sulov Vak na sjezdové boty pro 1 pár
13,43 €

10,90 €

Obal na lyžáky. Sulov Vak na sjezdové boty pro 1 pár je vyroben z odolného polyesteru a je vybaven nastavitelným ramenním popruhem, 2 ventilačními otvory a reflexními prvky pro lepší viditelnost.


Sulov Vak na sjezdové lyže pro 1 pár
17,28 €

14,90 €

Vak na pár sjezdových nebo dva páry běžeckých lyží. Sulov Vak na sjezdové lyže pro 1 pár je vyroben z kvalitního polyesteru potaženého vrstvou PVC. Obal je vybaven 4 ventilačními otvory pro dostatečné odvětrávání a 2 ramenními popruhy pro pohodlný transport.


Sulov Kolobežka 16-12" SU WALK
78,82 €

69,50 €
+ doprava zadarmo

Odľahčený oceľový rám, 16" koleso vpredu, dve brzdy a vyššia nosnosť robí z tejto kolobežky Sulov WALK vhodný dopravný prostriedok do mesta, ale aj do prírody ako pre deti tak dospelých. Maximálna hmotnosť užívateľa je 100 kg.


Sulov KOLOBEŽKA 10" LIFEFIT KIDDY
43,40 €
+ doprava zadarmo

Kolobežku 10 "LIFEFIT KIDDY si obľúbia všetci zdatní malí jazdci. Má na riadidlách strapce, ktoré krásne povievajú pri jazde. Má nafukovacie kolesá a odľahčený oceľový rám. Zadná ručná čelusťová brzda zaručuje bezpečné brzdenie .