Sulov Olympic-30%

Sulov Olympic

Hodnotenie: 3
9,90 € 6,90 €

Akcia

Originálny plastový bob Sulov Olympic je vhodný predovšetkým pre deti, ktoré si chcú užívať pod holým nebom aj v zime. Bob disponuje ľahkou konštrukciou pre ľahkú manipuláciu a vynášanie na kopec.

Sulov Champion Extreme

Sulov Champion Extreme

Hodnotenie: 4,5
16,90 € 13,50 €

Tradičné jednomiestne boby Sulov champion Extreme so vstavaným sedadlom, ktoré lepšie chráni dieťa pred chladom. Pre radovánky na snehu. Ľahká konštrukcia pre ľahké vynášanie na kopec.

Sulov Bob plastový s volantem
25,90 €

Kvalitné riaditeľné boby pre 1 jazdca. Sulov Bob plastový s volantom je vyrobený z odolného materiálu a je vybavený 2 pákami na brzdenie. Výhodou bobov je integrované vysúvacie lano s rukoväťou pre pohodlné ťahanie. Dobrá ovládateľnosť bobov zaistená tvarovanou lyžinou v prednej časti.

Sulov Kolobežka 16-12" SU WALK
78,82 € 69,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odľahčený oceľový rám, 16" koleso vpredu, dve brzdy a vyššia nosnosť robí z tejto kolobežky Sulov WALK vhodný dopravný prostriedok do mesta, ale aj do prírody ako pre deti tak dospelých. Maximálna hmotnosť užívateľa je 100 kg.

Sulov Kolobežka 26-20 SU FUSION
196,76 € 175,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Športová kolobežka fushion je vďaka veľkým nafukovacím kolesám 26"/ 20" ideálna pre jazdu v meste i na spevnených cyklotrasách. Rám kolobežky z kvalitnej odľahčenej ocele. Predné a zadné hliníkové V-brzdy. Súčasťou vybavenia je držiak na fľašu, sklopný stojan, zadný oceľový blatník a rohy na riadidlách.

Sulov Box hruška Split - štiepaná koža
15,56 € 15,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Boxovacia hruška zo štiepanej kože nájde využitie pri tréningu doma aj v telocvični. Je skvelá pre nácvik postrehu, reakcií, rýchlych úderov a zlepšuje vytrvalosť a rytmus. Sulov Box hruška Split – štiepaná koža sa ľahko nafúkne pomocou pumpičky s ihlou, ktorá ale nie je súčasťou balenia.

Sulov Box vrece Artifice koža 100x40 cm
70,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

kvalitné boxovacie vrece disponuje výplňou z kožených odrezkov, preto výborne pohlcuje údery a šetrí kĺby. Je ručne šitý a pripravený na veľkú záťaž. Vyrobený z odolnej syntetickej kože. Sulov Box vrece Artifice koža 100 × 40 cm má v balení 4-bodovú reťaz.

Sulov Box vrece Artifice koža 120x40 cm
77,94 €
+ doprava zadarmo

kvalitné boxovacie vrece disponuje výplňou z kožených odrezkov, preto výborne pohlcuje údery a šetrí kĺby. Je ručne šitý a pripravený na veľkú záťaž. Vyrobený z odolnej syntetickej kože. Sulov Box vrece Artifice kože 120 × 40 cm má v balení 4-bodovú reťaz.

Sulov Box vrece Artifice koža 150x40 cm
93,50 €

Posledný kus za túto cenu!

kvalitné boxovacie vrece disponuje výplňou z kožených odrezkov, preto výborne pohlcuje údery a šetrí kĺby. Je ručne šitý a pripravený na veľkú záťaž. Vyrobený z odolnej syntetickej kože. Sulov Box vrece Artifice koža 150 × 40 cm má v balení 4-bodovú reťaz.

Sulov Box vrece Artifice koža 60x30 cm
46,70 €
+ doprava zadarmo

kvalitné boxovacie vrece disponuje výplňou z kožených odrezkov, preto výborne pohlcuje údery a šetrí kĺby. Je ručne šitý a pripravený na veľkú záťaž. Vyrobený z odolnej syntetickej kože. Sulov Box vrece Artifice koža 60 × 30 cm má v balení 4-bodovú reťaz.

Sulov Box vrece Artifice koža 80x35 cm-19%
54,55 € 43,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

kvalitné boxovacie vrece disponuje výplňou z kožených odrezkov, preto výborne pohlcuje údery a šetrí kĺby. Je ručne šitý a pripravený na veľkú záťaž. Vyrobený z odolnej syntetickej kože. Sulov Box vrece Artifice koža 80 × 35 cm má v balení 4-bodovú reťaz.

Sulov Boxovacia lopta koža
16,73 €

Tréningový punchball z pravej kože vám pomôže vylepšiť zrakovú a pohybovú koordináciu. Je tiež ideálny pre nácvik presných úderov. Sulov Boxovacia lopta koža nájde využitie v každej telocvični a ľahko sa nafúkne pomocou pumpičky, ktorá ale nie je súčasťou balenia.

Sulov Box hruška kožená
21,41 €

Boxovacia hruška z pravej kože nájde využitie pri tréningu doma aj v telocvični. Je skvelá pre nácvik postrehu, reakcií, rýchlych úderov a zlepšuje vytrvalosť a rytmus. Sulov Box hruška kožená sa ľahko nafúkne pomocou pumpičky s ihlou, ktorá ale nie je súčasťou balenia.

Sulov Box rukavice kožené
38,90 €

Rukavice na box a kickbox disponujú ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie. Výstuž v hornej časti dlane poskytuje prstom lepšiu oporu. Majú penovú výplň pre pohlcovanie nárazov. Sulov Box rukavice kožené sa zapínajú pásikom na suchý zips.

Sulov Box rukavice pytlovky kožené
21,40 €

Pytlovky na box disponujú ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie. Niekoľkonásobné prešitie rukavíc predlžuje životnosť rukavíc. Majú absorpčnú penu na ochranu rúk. Sulov Box rukavice vrecovky kožené sa zapínajú pásikom na suchý zips.

Sulov Ohrádka pásková na dřevěné saně
12,90 € 9 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská odľahčená ohrádka na drevené sane Sulov. Pre radovánky na snehu s tými najmenšími členmi rodiny.

Sulov Kolobežka 16-12 REBEL
110,37 € 94,90 €
+ doprava zadarmo

Kolobežka SULOV REBEL 16"-12" je všestranná kolobežka pre dospievajúce deti i dospelých. Konštrukčne veľmi stabilná a rýchla. X rám zväčšuje priestor pre kolená. Väčšia koleso vpredu a menšie vzadu zabezpečuje slušnú cestovnú rýchlosť a zároveň obratnosť.

Sulov Bob Funky Double

Sulov Bob Funky Double

Hodnotenie: 4,5
22,90 € 19,90 €

Akcia

Kvalitné boby pre 2 osoby. Sulov Bob Funky je vyrobený z odolného materiál ** a je vybavený 2 pákami na brzdenie. Výhodou bobov je integrované **vysúvacie lano s rukoväťou pre pohodlné ťahanie.

Sulov Kolobežka 16-16" SU VOYAGE
118,25 € 103,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečná 16" kolobežka SULOV VOYAGE pre staršie deti má odľahčený oceľový rám. Je vybavená prednými a zadnými ručnými V-brzdami. Maximálna hmotnosť užívateľa 100 kg.

Sulov Vak na sjezdové boty FAMILY pro 3 páry-11%
26,90 € 23,90 €

Výpredaj

Prostorný vak na sjezdovou obuv. Sulov Vak na sjezdové boty FAMILY pro 3 páry je vyroben z kvalitního polyesteru. Vak se sestává z 6 oddělených částí, které lze nezávisle na sobě uzavírat zipem. Taška je vybavena 6 ventilačními otvory a nastavitelným ramenním popruhem pro snadný přenos.

Sulov Vak na sjezdové boty pro 1 pár
13,43 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Obal na lyžáky. Sulov Vak na sjezdové boty pro 1 pár je vyroben z odolného polyesteru a je vybaven nastavitelným ramenním popruhem, 2 ventilačními otvory a reflexními prvky pro lepší viditelnost.

Sulov Vak na sjezdové lyže pro 1 pár
17,28 € 15,90 €

Akcia

Vak na pár sjezdových nebo dva páry běžeckých lyží. Sulov Vak na sjezdové lyže pro 1 pár je vyroben z kvalitního polyesteru potaženého vrstvou PVC. Obal je vybaven 4 ventilačními otvory pro dostatečné odvětrávání a 2 ramenními popruhy pro pohodlný transport.

Sulov Klzák na sneh DOUBLE-16%

Sulov Klzák na sneh DOUBLE

Hodnotenie: 4,5
11,90 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderný dvojmiestny klzák. Sulov Klzák na sneh DOUBLE je vyrobený z kvalitného plastu a je vybavený držadlami pre bezpečnejšiu jazdu. Maximálna nosnosť je 30 kg.

Sulov Kolobežka 16-12 LF RIDER
98,54 € 80,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

LIFEFIT RIDER je štýlová kolobežka vhodná pre deti aj dospelých, kombinujúca rýchlosť a obratné manévrovanie v meste i mimo neho v miernom teréne. Má prednú a zadnú ručnú V – brzdu. Maximálna hmotnosť užívateľa 120 kg.

Sulov KOLOBEŽKA ALU 125

Sulov KOLOBEŽKA ALU 125

Hodnotenie: 5
31,51 € 27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kolobežka LIFEFIT ALU 120 sa dá vďaka prepracovanému mechanizmu ľahko a rýchlo zložiť i rozložiť. Protišmykový nášľap a zadná blatníková brzda zabezpečujú vysokú bezpečnosť. Kolieska sú osadené skvelými ložiskami ABEC 5, čím zaručujú výborné jazdné vlastnosti.

Sulov KOLOBEŽKA ALU 145

Sulov KOLOBEŽKA ALU 145

Hodnotenie: 5
47,28 € 41,90 €
+ doprava zadarmo

Kolobežku SULOV 145 si vďaka krásnemu dizajnu obľúbia najmä staršie deti. Protišmykový nášľap a zadná blatníkovou brzda zabezpečujú vysokú bezpečnosť. Kolieska sú osadené skvelými ložiskami ABEC 7, čím zaručujú výborné jazdné vlastnosti. Možno ju ľahko zložiť.

Sulov KOLOBEŽKA ALU 200 U
63,05 € 57,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kolobežka SULOV 200 sa dá vďaka prepracovanému mechanizmu ľahko a rýchlo zložiť i rozložiť. Protišmykový nášľap a zadná blatníkova brzda zaisťujú vysokú bezpečnosť. Kolieska sú osadené skvelými ložiskami ABEC 7, čím zaručujú výborné jazdné vlastnosti.

Sulov KOLOBEŽKA 10-10 LF YOUTH
58,75 € 51,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Najmenší model klasickej kolobežky LIFEFIT YOUTH s odľahčeným rámom je určený pre prvé detské jazdenie. Má zadnú ručnú čeľusťovú brzdu, stojan a výškovo nastaviteľné riadítka. Maximálna hmotnosť užívateľa 45 kg.

Sulov KOLOBEŽKA 10-10 SP FALCO
48,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Najmenší model klasickej kolobežky SPORTTAM FALCO s odľahčeným rámom je určený pre prvé detské jazdenie. Má zadné ručnú čeľusťovú brzdu. Maximálna hmotnosť užívateľa 45 kg.

Sulov KOLOBEŽKA12-12 SP

Sulov KOLOBEŽKA12-12 SP

Hodnotenie: 4
78,47 € 65,90 €
+ doprava zadarmo

Klasická kolobežka SPORTTEAM pre jazdu aj pre zábavu poteší hlavne menších školákov. Má odľahčený oceľový rám, nafukovacie kolesá a zadnú ručnú V – brzdu. Maximálna hmotnosť užívateľa 65 kg.

Sulov Box hruška PVC, červeno-čierna
13,60 €

Boxovacia hruška z PVC nájde využitie pri tréningu doma aj v telocvični. Je skvelá pre nácvik postrehu, reakcií, rýchlych úderov a zlepšuje vytrvalosť a rytmus. Sulov Box hruška PVC, červeno-čierna sa ľahko nafúkne pomocou pumpičky s ihlou, ktorá ale nie je súčasťou balenia.

Sulov KOLOBEŽKA 12-12 NIPER
98,54 € 81,90 €
+ doprava zadarmo

Kolobežka SULOV NIPER je moderná detská kolobežka s odolným rámom, bohatou výbavou a kvalitnými kolesami. Je postavená na 12-tich palcových nafukovacích kolesách doplnených o prednú aj zadnú účinnú hliníkovu „V“ brzdu. Je vhodná pre jazdu na ceste aj v miernom teréne a je vhodná pre deti od 5–15 rokov.