Sudio Tio bezdrôtové slúchadlá
50,38 € 44,30 €

Drobné a ľahké bezdrôtové slúchadlá vhodné na šport. Arbiter Tio majú vyvážený zvuk s dôrazom na basy a vďaka fixačným klipom a spone vždy zostanú na svojom mieste. Vydržia prehrávať až 9 hodín a milo vás prekvapia svojím elegantným dizajnom v niekoľkých farebných prevedeniach.

Sudio Tretton, čierna-72%

Sudio Tretton, čierna

Hodnotenie: 4,4
86,70 € 23,60 €

Pot im rozhodne neublíži – moderné športové Bluetooth 4.1 slúchadlá Sudio Tretton sú totiž potuodolné a navyše vybavené odnímateľnými háčikmi pre perfektnú fixáciu v ušiach pri športe. Hrajú čistým zvukom po dobu až 9 h na jedno nabitie. Vďaka mikrofónu je možné používať aj pre handsfree volanie a komunikáciu s hlasovými asistentmi.

Sudio FEM True wireless slúchadlá, biela - zánovné
115 € 99,99 €

Zánovné

Bezdrôtové špunty do uší s parádnym zvukom. Sudio FEM True wireless slúchadlá, biela vydrží prehrávať cez Bluetooth20 hodín. So vstavaným duálnym mikrofónom a ovládaním na slúchadle pohodlne vyriešite svoje hovory hands-free. Slúchadlá sú vodeodolné a môžete si ich tak vziať do fitka alebo von do dažďa.

Sudio Vasa Bla - zánovné-41%
69,91 € 41,20 €

Zánovné

Vysoce módní záležitost v mini rozměrech a s maximální audio výbavou – to jsou stylová bezdrátová Bluetooth 4.1 sluchátka Sudio Vasa Blå, která navrhl švédský designér Mats Wallsten. Sluchátka mají nabíjecí baterii s výdrží 8 h, mikrofon pro handsfree hovory a v balení je i kožené pouzdro.