Sucitesa Dezinfekcia na ruky Dermogen Dry 5 l
44,40 €

Dezinfekcia na ruky Dermogen Dry 5 l – antiseptický roztok Dermogen Dry na báze Didecyldimethylammonium chLoridu je rýchlo schnúce dezinfekcie bez nutnosti oplachovania a je vhodná pre všetkých, ktorí majú radi čisté ruky bez baktérií.

Sucitesa Ecomix Pure Apple Floor - koncentrát na podlahy 100 ml
2,24 €

Ecomix Pure Apple floor koncentrát na podlahy 100 ml – po zriedení 100ml koncentrátu s 900ml vody vzniká plnohodnotný čistiaci roztok, ktorý sa ďalej, pred použitím, riedi. Veľmi výhodné, ekonomické a ľahko prepravovateľné balenia.

Sucitesa Ecomix Pure Lemon Floor - koncentrát na podlahy 100 ml
2,24 €

Ecomix conc. Lemon – superkoncentrát na podlahy 100 ml – čistiaci prostriedok, ktorý ľahko čistí a leští bez námahy, rýchlo na podlahe schne. Po aplikácii nezanecháva žiadne sTopy alebo šmuhy. Prípravok má sviežu a jemnú vôňu citrónu, ktorá navodí ešte väčší pocit čistoty.

Sucitesa Aquagen Sprint Foam odmasťovač 1 l
6,27 €

Aquagen Sprint Foam 1 l – multifunkčný odmasťovač neústupných nečistôt a mastnoty vo forme peny, ktorá predĺži dobu účinku. Aquagen Sprint Foam má pohodlné a bezpečné dávkovanie. Maximálne účinkuje aj bez vody a pary. Len na povrchy odolné voči alkáliám.

Sucitesa Xtrem conc. Vitro - koncentrát na okná 33 ml
0,98 €

Xtrem conc. Vitro koncentrát na okná 33 ml – koncentrovaný produkt, výrobok sa zriedi s 1 l vody. Použitie: hotely a gastro prevádzky, v nákupných centrách, zdravotníckych zariadeniach, kanceláriách, letiskách, školách, priemyselných stravovania. Zrieďte koncentrát v pomere 1: 29.

Sucitesa Ambigen MAXI - olejová vôňa na WC 500 ml
11,40 €

Ambigen Maxi 0,5 l – dlhotrvajúci a intenzívna vôňa pre vaše WC, kúpeľňu atď. Aplikuje sa priamo na misu alebo keramiku mimo oplach vody. Je to superkoncentrát s vátažkem vonných silíc a veľmi intenzívnu vôňu, kde stačí pre 24h prevoňanie použiť len pár kvapiek.

Sucitesa Aquagen 2D Green Tea - prostriedok na podlahu 5 l
18,20 €

Aquagen 2D 5 l – prevoňajte priestory neutrálnym čistiacim prostriedkom na podlahy s bioalkohol a extra parfémovaným efektom s vôňou zeleného čaju. Odstraňuje bežné aj väčšie nečistoty z podlahy a zanecháva príjemnú vôňu. Možno použiť na všetky typy podláh. Vhodný pre strojové aj ručné použitie.

Sucitesa Aquagen 2D Orange Sunset - prostriedok na podlahu 5 l
18,20 €

Aquagen 2D 5 l – prevoňajte priestory neutrálnym čistiacim prostriedkom na podlahy s bioalkohol a extra parfémovaným efektom s orientálnou korenistou vôňou z teplých krajín. Tento prostriedok odstraňuje bežné aj väčšie nečistoty z podlahy a zanecháva príjemnú vôňu.

Sucitesa Aquagen ACM - strojný umývanie podláh 5 l
18,80 €

Aquagen ACM strojné umývanie podláh 5 l – koncentrovaný prostriedok na strojové umývanie podláh od španielskeho výrobcu Sucitesa. Vynikajúca dávkovanie 0,5 – 2% do objemu nádrže umývacieho stroja. Dobre čistí nezanecháva šmuhy a konzervuje a udržuje pôvodný lesk podlahy, nízka penivosť.

Sucitesa Aquagen Clean Plus - odstraňovač lepidlá, prepisovačky, farby 1 l
7,32 €

Aquagen Clean Plus 1 l – super prostriedok ktorý odstraňuje zvyšky farieb, lepidiel, fixiek, pier a nečistoty je vhodný na čistenie umakart, plastov, keramiky, skla a pod .. Vhodné do reštaurácií, škôlok, škôl, domácností, .. Použitie: nastriekať na povrch a zotrieť handričkou alebo jelenicou Cena…

Sucitesa Aquagen DC strhávacou voskov 5 l
17,70 €

Aquagen DC 5 l – odstraňuje vosky, polyméry a kryštalizácia. Pripravuje podlahu pre následné nanesenie voskov. Dôkladne čistí, málo pení a ľahko sa oplachuje. Pre ručné aj strojové použitie. Strojové umývanie: Koncentrát: 5 – 10% z celkového množstva vody.

Sucitesa Aquagen Deskal - na hrdza a vodný kameň 5 l
20,90 €

Aquagen Deskal foam čistiaci prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa 5 l – ľahko odstraňuje nánosy vodného kameňa, hrdzavé škvrny a zvyšky nečistôt. Čistí, leští a chráni ošetrované povrchy. Prípravok je použiteľný na dlaždičky, povrchy z keramiky, nerezovej ocele, umelej hmoty, skla atď.

Sucitesa Aquagen DFA - voňavá dezinfekcia a čistič 5 l
26,20 €

Aquagen DFA 5 l – dezinfekcia a alkalický čistič zároveň, čistí a dezinfikuje. Parfumovaný, veľmi príjemná vôňa. Možno použiť do stroja aj na ručnú aplikáciu. Eliminuje patogénne mikroorganizmy. Poskytuje vysoký stupeň hygieny. Odstraňuje nepríjemné pachy.

Sucitesa Aquagen IC Apple - jablko na umývanie podláh 5 l
13,60 €

Odporúčame z praxe Aquagen IC Apple 5 l – prevoňajte priestory neutrálnym čistiacim prostriedkom na podlahy s bioalkohol a osviežujúcim efektom s vôňou jablka. Používaním vylepšuje vzhľad podlahy a zanecháva ju lesklú. Svieža a jemná vôňa vytvára pocit čistoty. Možno použiť na všetky typy podláh.

Sucitesa Aquagen IC Herbal - na umývanie podláh 5 l
14,10 €

Odporúčame z praxe Aquagen IC Herbal 5 l – prevoňajte priestory neutrálnym čistiacim prostriedkom na podlahy s bioalkohol a osviežujúcim efektom s vôňou byliniek. Používaním vylepšuje vzhľad podlahy a zanecháva ju lesklú. Svieža a jemná vôňa vytvára pocit čistoty.

Sucitesa Aquagen IC limon - prostriedok na umývanie podláh 5 l
13,60 €

Odporúčame z praxe Aquagen IC Limon 5 l – prevoňajte svoj byt neutrálnym čistiacim prostriedkom na podlahy s bioalkohol a osviežujúcim efektom s vôňou citrónov. Používaním vylepšuje vzhľad podlahy a zanecháva ju lesklú. Svieža a jemná vôňa vytvára pocit čistoty. Možno použiť na všetky typy podláh.

Sucitesa Aquagen IC Origin - na umývanie podláh 5 l
13,60 €

Odporúčame z praxe Aquagen IC Origin 5 l – prevoňajte priestory neutrálnym čistiacim prostriedkom na podlahy s bioalkohol a osviežujúcim efektom s vôňou ihličia borovíc. Používaním vylepšuje vzhľad podlahy a zanecháva ju lesklú. Svieža a jemná vôňa vytvára pocit čistoty.

Sucitesa Aquagen Inox Foam - nerez leštič a čistič 1 l
8,05 €

Aquagen Inox Foam – nerez leštič a čistič 1l – odstraňuje nečistoty a odtlačky prstov. Chráni a obnovuje jas. Chráni proti ďalšiemu znečisteniu. Oblasť použitia: hotely, reštaurácie, kancelárie, nákupné centrá, sály a posluchárne, zdravotnícke zariadenia, školy, športové zariadenia.

Sucitesa Aquagen Oven Foam - na rúry 1 l
6,79 €

Aquagen Oven foam – vynikajúci prostriedok na čistenie rúre, sporákov, žehličiek, mikrovnných rúre, roštov a grilov. Aplikácia peny zabraňuje rozstrekovaniu a odparovanie prípravku, zlepšuje priľnavosť k zvislému povrchu a predlžuje dobu pôsobenia.

Sucitesa Aquagen OXAF - dezinfekčný čistič s aktívnym kyslíkom 750 ml
4,50 €

Sucitesa Aquagen OXAF – dezinfekčný čistič s aktívnym kyslíkom 750 ml-Čistí a účinne dezinfikuje v jednom kroku. Vhodné pre všetky druhy umývateľných povrchov. Vzorec aktívneho kyslíka posilňuje dezinfekčný účinok. Ideálne pre odstraňovanie škvŕn a deodorizačního efektu.

Sucitesa čistič na koberce pre extraktor Aquagen SX - 5 l
25,60 €

Aquagen SX 5 l – pre extRaktory si poradí aj s náročnými škvrnami. Dôkladne čistí a neutralizuje pachy, vonia. Obsahuje Deodoro technológia s príjemnou kvetinovou vôňou. Nemení farbu ani kvalitu vlákien. Koncentrát – na množstvo čistej vody v extRaktore použite len 2–5% čističe.

Sucitesa Cleangen Fast - univerzálny čistič 1 l
3,13 €

Cleangen Fast – univerzálny čistič 1 l – odstraňuje nečistoty, rýchlo zasychá, bez oplachovania. Čistí a leští ľahko a bez námahy. Kvalitatívne zloženie: Modifikátory povrchového napätia (tenzioaktíva). Rozpúšťadlá. Parfumy. Farbivá.

Sucitesa Decapint SP 520 odstraňovač graffiti
9,93 €

DECAPINT SP 520 Odstraňovač graffiti 400 ml – prostriedok na odstránenie graffiti rýchlo a bez problémov. Zároveň nepoškodí čistený povrch. Vhodné na: sklo, kameň, plast, kov. Použitie: aplikujte odstraňovač graffiti a nechajte pôsobiť 2 min a zotrite hubou. Potom sa povrch opláchne vodou.

Sucitesa Dermogen Foam BS 800 SCT antibakteriálne náplň penového mydla
8,31 €

Dermogen Foam BS 800 SCT antibakteriálne náplň penového mydla Sucitesa 0,8 l – pre dávkovač č. 604138 – veľmi kvalitné penové mydlo Sucitesa. Speňovacej mydlo = stovky dávok = úspora prostriedkov, nie je nutné často dopĺňať, dobre mydlo a nevysušuje pokožku.

Sucitesa Dermogenol Hydroalkoholický dezinfekčný gél na ruky 1 l
10,10 €

Dezinfekčný hydroalkoholický gél Dermogenol 1 l – na báze alkoholu a Didecyldimonium ChLoridu. Dezinfikuje, je rýchlo schnúce bez nutnosti oplachovania. Pre všetkých, ktorí majú radi čisté ruky bez baktérií. Vhodný pre autoMatický dávkovač GelMatic.

Sucitesa Dermogenol Hydroalkoholický dezinfekčný gél na ruky 5 l
36,60 €

Dezinfekčný hydroalkoholický gél Dermogenol 5 l – na báze alkoholu a Didecyldimonium ChLoridu. Dezinfikuje, je rýchlo schnúce bez nutnosti oplachovania. Pre všetkých, ktorí majú radi čisté ruky bez baktérií. Vhodný pre autoMatický dávkovač GelMatic.

Sucitesa Dezinfekcia na ruky Dermogen Dry 1 l
12 €

Dezinfekcia na ruky Dermogen Dry 1 l – antiseptický roztok Dermogen Dry na báze Didecyldimethylammonium chLoridu je rýchlo schnúce dezinfekcie bez nutnosti oplachovania a je vhodná pre všetkých, ktorí majú radi čisté ruky bez baktérií.

Sucitesa Ecomix PURE CleanMatic - koncentrát na podlahy 100 ml
2,01 €

Ecomix PURE CleanMatic – koncentrovaný prostriedok na strojové umývanie podláh, ktorý odstraňuje bežné denné nečistoty. Zaisťuje trvanlivý lesk podlahy a príjemne osviežuje vzduch. Vhodný do hotelov, reštaurácií, škôl, nákupných centier alebo zdravotníckeho zariadenia.

Sucitesa Ecomix PURE GreaseMatic - koncentrát na podlahy 100 ml
2,19 €

Ecomix PURE GreaseMatic – koncentrovaný prostriedok na strojové umývanie podláh, ktorý odmasťuje a odstraňuje aj väčšie nečistoty. Vhodný na živočíšne a rastlinné tuky alebo oleje. Jednoducho dávkujte toto balenie do nádrže umývacieho stroja.

Sucitesa ergonomický držiak
5,18 €

Skvelý ergonomický a kvalitný držiak na sprchový gél a šampón 2 v 1 a krémové mydlo Sucitesa – dizajnový držiak do vašej sprchy a kúpeľne. Veľmi jednoduchá montáž, bez vŕtania (samolepky priložené). Iba nalepíte na stenu. Je možné ho pripevniť na stenu aj pomocou skrutiek, nie sú súčasťou balenia.

Sucitesa NATURSAFE Compact umývacie a leštiaci emulzia - 5 l
32,90 €

Natursafe Compact 5 l – tento ekologický prostriedok bez námahy čistí a leští v jednom kroku. Vyznačuje sa protišmykovou úpravou a ochranou proti škrabancom. Zaisťuje ochranu podlahy a obnovuje jej lesk. Vhodné na Teraco, keramiku, dlažbu, PVC, gumu alebo linoleum.

Sucitesa NATURSAFE Extraction strhávacou voskov - 5 l
18,80 €

Natursafe Extraction 5 l – tento ekologický prostriedok odstraňuje vosky, kryštalizácia a polyméry. Dôkladne čistí a pripravuje podlahu pre následné nanesenie voskov. Vhodný na PVC, terazzo, mramor, keramiku či dlaždice.

Sucitesa NATURSAFE XTRA Dergeaser odmasťujúci prípravok do kuchyne - 5 l
16,90 €

Natursafe Xtra Degreaser 5 l – tento ekologický prostriedok skvele odstraňuje nečistoty a mastnotu. Tento čistiaci prostriedok je vhodný pRedovšetkým do potravinárskeho priemyslu ako sú hotely, reštaurácie, bary, kaviarne, profesionálne kuchyne či rekreačné strediská.

Sucitesa NATURSAFE XTRA Quick univerzálny čistiaci prostriedok - 5 l
15,10 €

Natursafe Xtra Quick 5 l – tento ekologický univerzálny prostriedok skvele odstraňuje všetky bežné nečistoty, rýchlo schne a nezanecháva žiadne šmuhy. S týmto prípravkom budete čistiť a leštiť ľahko a bez námahy. Je vhodný na všetky umývateľné povrchy, plast, sklo alebo umakart.

Sucitesa NATURSAFE XTRA Shine čistiaci prostriedok pre sanitárne zariadeniu - 5 l
15,20 €

Natursafe Xtra Shine 5 l – tento ekologický prostriedok skvele čistí, leští a chráni ošetrované povrchy. Zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Vhodný na umývanie všetkých povrchov a vybavenia v kúpeľniach, umyvárňach alebo toaletách. Kvetinová vôňa zabezpečuje príjemné osvieženie vzduchu.

Sucitesa Pure Dezinfekcia - základné balíček
102 €

Sucitesa Pure Dezinfekcia – základný balík obsahuje 4× Pure Disinfectant 1l- koncentrovaný prostriedok, baktericídne, fungicídne a vircuidní. Pre všetky druhy umývateľných povrchov: podlaha, múr, strop, pracovnej plochy, nábytok.