SteamOne S-travel white

SteamOne S-travel white

Hodnotenie: 4
59,90 € 50,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručný naparovač odevov s povrchovou úpravou Soft touch žehlí naparovacou metódou, ktorá je k odevom a materiálom šetrnejšia než klasická žehlička. SteamOne S-Travel white ľahko vyrovná všetky druhy materiálov a šetrí miestom – naparovanie odevov prebieha bez použitia žehliacej dosky priamo na ramienku. K použitiu je pripravený len za 30 sekúnd. Je vybavený špeciálnym háčikom na dvere a odnímateľnou nádržkou na vodu s objemom 260 ml. Efektívne odstraňuje pachy a dezinfikuje.

SteamOne T9 professional
249 €

SteamOne T9 professional naparovací žehliaci systém žehlí parou nerezovou plochou a to šetrne a rýchlo. Skvele vyžehlí aj jemné tkaniny a odstráni všetky záhyby zo všetkých druhov látok. Doporučené aj pre profesionálne použitie.

SteamOne H18B

SteamOne H18B

Hodnotenie: 4,3
189 €

Posledný kus za túto cenu!

SteamOne HB18 naparovací žehliaci systém žehlí parou nerezovou plochou a to šetrne a rýchlo. Naparovač odevov SteamOne žehlí látku rýchlejšie a šetrí miestom, naparovanie odevov prebieha bez použitia žehliacej dosky priamo na ramienku.

SteamOne S-travel-24%

SteamOne S-travel

Hodnotenie: 4,8
79 € 59,60 €

SteamOne S-Travel ručný naparovač odevov s povrchovou úpravou Soft touch žehlí naparovacou metódou, ktorá je k odevom a materiálom šetrnejšia než klasická žehlička. Ľahko vyrovná všetky druhy materiálov a šetrí miestom – naparovanie odevov prebieha bez použitia žehliacej dosky priamo na ramienku. K použitiu je pripravený len za 30 sekúnd. Je vybavený špeciálnym háčikom na dvere a nádržkou na vodu s objemom 260 ml. Naparovací systém navyše odstraňuje pachy a dezinfikuje. Vyrobené vo Francúzsku.

SteamOne PRO2000-22%
324,31 € 252,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Profesionálny naparovací žehliaci systém s príkonom 2000 W žehlí odevy rýchlejšie a šetrnejšie ako klasická žehlička. SteamOne PRO2000 je pripravený na použitie za 1 minútu a disponuje nádržkou na vodu s objemom 2,5 l. Účinne eliminuje pachy, dezinfikuje a ponúka plynulú reguláciu intenzity pary.

SteamOne S-Nomad

SteamOne S-Nomad

Hodnotenie: 5
79 € 76 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovný naparovač odevov s povrchovou úpravou Soft touch. SteamOne S-Nomad ľahko vyžehlí všetky druhy materiálov, ku ktorým je šetrnejší ako obyčajná žehlička. Horúca para navyše oblečenie dezinfikuje a zbavuje ho nepríjemných pachov. Naparovač je vybavený špeciálnym háčikom na dvere, univerzálnou spojkou na akúkoľvek fľašu a nádržkou na vodu s objemom 140 ml.

SteamOne Dualys black

SteamOne Dualys black

Hodnotenie: 4,7
329 € 317,90 €

Naparovač odevov s povrchovou úpravou Soft touch a nerezovou naparovacou plochou. SteamOne Dualys black je pripravený na použitie za 45 sekúnd. Žehlí látku rýchlejšie, a to aj v tých najťažšie prístupných miestach odevov, napr. golier na košieľ a blúzok. V priebehu úpravy odevov zároveň odstraňuje pachy a dezinfikuje. Využijete ho aj k oživeniu závesov, záclon alebo obrusov.

SteamOne Minilys
199 €

Posledný kus za túto cenu!

Naparovač odevov s povrchovou úpravou Soft touch a nerezovou naparovacou plochou. SteamOne Minilys je pripravený na použitie za 60 sekúnd. Žehlí látku rýchlejšie, a to aj v tých najťažšie prístupných miestach odevov, napr. golier na košieľ a blúzok. V priebehu úpravy odevov zároveň odstraňuje pachy a dezinfikuje. Využijete ho aj k oživeniu závesov, záclon alebo obrusov.

SteamOne Ručný naparovač odevov EUDTC120
64 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručný naparovač odevov s výkonom 1800 W a odnímateľnou nádržkou na vodu s objemom 120 ml. STEAMONE Ručný naparovač odevov EUDTC120 je pripravený na použitie len za 35 sekúnd, ponúka paru až 28 g/minútu a nerezovú naparovaciu plochu. Súčasťou balenia je háčik na zavesenie odevu.

SteamOne ST200GB
59,90 € 57,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručný naparovač odevov v cestovnom prevedení. Steamone ST200GB ponúka maximum parného výkonu v malom prevedení. Konštantný prúd pary 25 g / min. Na použitie je pripravený len za 30 sekúnd.

SteamOne Naparovač odevov EUJK200
199 €

Naparovač odevov s výkonom 2000 W a odnímateľnou nádržkou na vodu s objemom 120 ml.1,8 l. STEAMONE naparovač odevov EUJK200 je pripravený na použitie len za 50 sekúnd, ponúka paru až 42 g/minútu a nerezovú naparovaciu plochu. Praktické 4 kolieska, hliníková tyč s ramienkom a sadou príslušenstva.

SteamOne Stilys
320 €

Naparovač odevov s povrchovou úpravou Soft touch a nerezovou naparovacou plochou. SteamOne Stilys je pripravený na použitie za 60 sekúnd. Žehlí látku rýchlejšie, a to aj v tých najťažšie prístupných miestach odevov, napr. golier na košieľ a blúzok. V priebehu úpravy odevov zároveň odstraňuje pachy a dezinfikuje. Využijete ho aj k oživeniu závesov, záclon alebo obrusov.