Stanley Rogers Nôž na chlieb 34 cm
17,15 € 16,30 €

Akcia

Praktický nôž na chlieb značky Stanley Rogers s dĺžkou 34 cm je vyrobený z nemeckej ocele. Na nôž sa vzťahuje 5-ročná záruka.

Stanley Rogers Nôž kuchynský 23 cm
17,93 € 13,90 €

Praktický kuchynský nôž značky Stanley Rogers s dĺžkou 23 cm je vyrobený z nemeckej ocele. Na nôž sa vzťahuje 5-ročná záruka.

Stanley Rogers Škrabka Julienne 12cm, nerez
7,36 € 6,80 €

Škrabka Julienne značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Môžete si vďaka nej rýchlo naškrabať rezance cukety, mrkvy a ďalších. Je vyrobená z nerez materiálu.

Stanley Rogers Nožnice univerzálne 20,5cm, nerez
9,30 € 7,80 €

Nožnice univerzálne značky Stanley Rogers sú nepostrádateľnou pomôckou do vašej kuchyne. Sú vyrobené z nerez materiálu a vďaka ergonomickej rukoväti sa vám s nimi bude výborne pracovať.

Stanley Rogers Nožnice na hydinu 25cm, nerez
23,35 € 15,50 €

Nožnice na hydinu značky Stanley Rogers sú nepostrádateľnou pomôckou do vašej kuchyne. Sú vyrobené z nerez materiálu a skvele padnú do ruky.

Stanley Rogers Škrabka kyvná 16cm, nerez
7,74 € 6,80 €

Škrabka kyvná značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Môžete si vďaka nej rýchlo oškrabať zemiaky, jablká, mrkvu a ďalšie. Je vyrobená z nerez materiálu.

Stanley Rogers Vývrtka na víno 19cm, kovová
17,11 € 11,30 €

Vývrtka na víno s krídelkami značky Stanley Rogers je skvelý pomocník každému barmanovi. Ľahko a rýchlo otvorí plastové zátky a má tiež otvárač na korunkové uzávery.

Stanley Rogers Drvič na zemiaky 30cm, nerez
15,53 € 10 €

Posledný kus za túto cenu!

Drvič na zemiaky značky Stanley Rogers bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Možno ho použiť aj na drobenie jahôd či iného ovocia alebo varenej zeleniny. Je vyrobené z nerez materiálu.

Stanley Rogers Mašlovačka 25,5cm, silikón/nerez
7,74 € 6,80 €

Mašlovačka značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Vďaka materiálu silikónovému je vhodná pre použitie do teflonového riadu. Rukoväť je z nerezu.

Stanley Rogers Cedidlo 15x34cm, nerez
11,64 € 8,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Cedidlo značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Cez cedidlo môžete pohodlne zlievať, pasírovať alebo cediť. Má šikovnú dlhú rukoväť. Je vyrobené z nerezového materiálu.

Stanley Rogers Cedidlo 7,5x19,5cm, nerez
5,80 €

Cedidlo značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Cez cedidlo môžete pohodlne zlievať, pasírovať alebo cediť. Má šikovnú dlhú rukoväť. Je vyrobené z nerezového materiálu.

Stanley Rogers Krájač na plátky syra 21,5cm, nerez
10,86 € 8,30 €

Krájač na plátky syra značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Budete môcť pohodlne a bez námahy nakrájať a naservírovať vaše obľúbené tvrdé syry. Je vyrobený z nerez materiálu.

Stanley Rogers Naberačka na špagety 30 cm
12,30 € 10 €

Naberačka na špagety od značky Stanley Rogers s dĺžkou 30 cm je vhodná pre používanie na teflónových panviciach a hrncoch. Naberanie špagiet nebolo nikdy jednoduchšie a po ich uvarení ju dáte umyť do umývačky. Vydrží aj vysoké teploty až do 270 °C.

Stanley Rogers Obracačka 32 cm
12,30 € 10 €

Obracačka od značky Stanley Rogers s dĺžkou 32 cm je vhodná pre používanie na teflónových panviciach a hrncoch. Ľahko s ňou obrátite palacinku či omeletu a po uvarení ju dáte umyť do umývačky. Vydrží aj vysoké teploty až do 270 °C.

Stanley Rogers Otvárač korunkový 12x4,2cm, nerez
5,70 €

Otvárač na korunkové uzávery značky Stanley Rogers je skvelý pomocník každému barmanovi. Ľahko a rýchlo otvorí všetky vhodné zátky a navyše výborne vyzerá. Je vyrobený z nerez materiálu.

Stanley Rogers Škrabka prak 12cm, nerez
7,36 € 6,80 €

Škrabka prak značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Môžete si vďaka nej rýchlo oškrabať zemiaky, jablká, mrkvu a ďalšie. Je vyrobená z nerez materiálu.

Stanley Rogers Strúhadlo univerzálne 28,7x11cm, nerez
11,27 € 8,30 €

Strúhadlo univerzálne s rozmermi značky 28,7×11,5cm Stanley Rogers. Toto malé ale šikovné strúhadlo zastane veľa práce vo vašej kuchyni. Je vyrobené z nerezového materiálu.

Stanley Rogers Časovač LED 7,5x7,5x2,5 cm
19,45 € 13,30 €

Časovač s LED displejom značky Stanley Rogers je skvelý pomocník každému kuchárovi. Je magnetický a preto si ho môžete umiestniť napríklad na sporák alebo chladničku. Je vyrobený z plastového materiálu.

Stanley Rogers Tĺčik na mäso 26cm
24,48 € 14,60 €

Tĺčik na mäso značky Stanley Rogers bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Štruktúrovaná strana – tenderizér, plochá strana – tĺčik. Je vyrobený z hliníkového materiálu.

Stanley Rogers Doska buková 45x20x1,5cm
19,53 € 16 €

Kuchynská doska na krájanie z bukového dreva. Pri výške 1,5 cm a materiálovom zložení, znesie údery pri naklepávanie mäsa i krájaní zeleniny. Nevyhnutný doplnok pre všetkých nadšencov do varenia, ktorý je navyše v prírodnom prevedení. Fackelmann Doska buková 45×20×1,5cm podlieha štandardu FSC.

Stanley Rogers Nerezová lyžica servírovacia s otvormi tmavý orech
11,10 €

Stanley Rogers Nerezová lyžica servírovacia s otvormi tmavý orech by nemala chýbať v žiadnej kuchyni. S týmto praktickým pomocníkom z nerezovej ocele s madlom vo farbe orechového dreva bude napríklad servírovanie príloh či iných pokrmov úplná hračka.

Stanley Rogers Nerezová obracačka tmavý orech
11,10 €

Stanley Rogers Nerezová obracačka tmavý orech by nemala chýbať v žiadnej kuchyni. S týmto praktickým pomocníkom z nerezovej ocele s madlom vo farbe orechového dreva bude napríklad vyprážanie palaciniek či rôznych iných pokrmov na panvici úplná hračka.

Stanley Rogers Futbalová lopta REAL MADRID C.F. Red (veľkosť 5)
24,15 €

Posledný kus za túto cenu!

Futbalová lopta REAL MADRID určite poteší všetkých fanúšikov tohto skvelého klubu! Vďaka strojovému šitiu a panelom vyrobeným z termoplastického polyuretánu je na dotyk veľmi príjemná a jej butylová duša udržuje stály tlak.

Stanley Rogers Lis na cesnak 19cm, nerez
22,92 € 15,30 €

Lis na cesnak značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Môžete vďaka nej rýchlo a bez námahy prelisovať strúčiky cesnaku do obľúbeného jedla. Je vyrobený z nerez materiálu.

Stanley Rogers Naberačka 30 cm
12,46 € 10 €

Plastová naberačka od značky Stanley Rogers je vhodná na používanie hlavne pri varení s teflónovými panvicami a hrncami. Príjemne sa drží a nešmýka z ruky vďaka špeciálnemu mäkkému držadlu. Naberačku je možné umývať v umývačke riadu.

Stanley Rogers Naberačka 32 cm
10,51 € 8,90 €

Plastová naberačka od značky Stanley Rogers sa bude hodiť hlavne pri varení s teflónovými panvicami a hrncami. Nielen dizajnový vzhľad jej prepožičiava bambusové držadlo. Naberačku je možné umývať v umývačke riadu.

Stanley Rogers Nerezová metla na sneh tmavý orech
11,10 €

Stanley Rogers Nerezová metla na sneh tmavý orech by nemala chýbať v žiadnej kuchyni. S týmto praktickým pomocníkom z nerezovej ocele s madlom vo farbe orechového dreva vyšľaháte bielkový sneh raz dva. Metlička sa bude hodiť aj pri príprave cesta, napríklad na palacinky.

Stanley Rogers Obracačka 32,5 cm
10,51 € 8,90 €

Plastová obracačka od značky Stanley Rogers je vhodná hlavne pri varení s teflónovými panvicami a hrncami. Nielen dizajnový vzhľad jej prepožičiava bambusové držadlo. Obracačku je možné umývať v umývačke riadu.

Stanley Rogers Športová peňaženka REAL MADRID Black
11,25 €

Športová kvalitná peňaženka Real Madrid so zapínaním na suchý zips. Na vonkajšej strane je logo Real Madrid, vo vnútri sú priehradky na doklady, vrecká na drobné a bankovky. Tento tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Stanley Rogers Doska buková s rúčkou 45 x 21 x 1,5 cm
19,14 € 15,60 €

Kuchynská doska na krájanie z bukového dreva s praktickou rukoväťou. Pri výške 1,5 cm aj materiálovému zloženiu, znesie typické úkony od naklepávania mäsa po krájanie zeleniny, či ovocia. Nevyhnutný doplnok pre všetkých nadšencov varenia, ktorý je navyše v prírodnom prevedení. Fackelmann Doska buková s rúčkou 45 × 21 × 1,5 cm podlieha štandardu FSC.

Stanley Rogers Junior šiltovka FC BARCELONA Club 52cm
17,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelá šiltovka pre všetkých futbalových fanúšikov FC BARCELONA. Oficiálny produkt futbalového klubu FC BARCELONA. Tento tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Stanley Rogers Junior šiltovka FC BARCELONA Navy 52cm
17,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelá šiltovka pre všetkých futbalových fanúšikov FC BARCELONA. Oficiálny produkt futbalového klubu FC BARCELONA. Tento tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Stanley Rogers Lyžica na zeleninu 33 cm
10,51 € 8,90 €

Plastová lyžica na zeleninu od značky Stanley Rogers sa bude hodiť hlavne pri varení s teflónovými panvicami a hrncami. Nielen dizajnový vzhľad jej prepožičiava bambusové držadlo. Všetko je možné umývať v umývačke riadu.

Stanley Rogers Šľahacia metlička na sneh 28cm, nerez
10,08 € 8,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Šľahacia metlička na sneh značky Stanley Rogers bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Je vyrobená z nerezového a rukoväť z patového materiálu.