SONOS One

SONOS One

Hodnotenie: 4,6
229 € 199 €

Bezdrôtový Wi-Fi reproduktor ovládaný hlasom a dotykom. Sonos One môžete spojiť s ďalšími reproduktormi od Sonos, alebo spárovať 2 × One do bezdrôtovej stereo súpravy. So svojimi kompaktnými rozmemi zapadne do každého interiéru, ktorý ozvučí doslova na povel.

SONOS Move

SONOS Move

Hodnotenie: 5
469 € 399 €

Je krásne minimalistický a prudko inteligentný – prenosný Bluetooth reproduktor Sonos Move okúzľuje nadčasovým dizajnom i podporou Apple AirPlay 2 a viac ako 100 ďalšími aplikáciami pre hudobné streamovacie služby. Hrá čistým zvukom vďaka kvalitnému výškovému a basovému meniču a pýši sa zosilňovačmi triedy D, WiFi aj IP56.

SONOS PLAYBAR

SONOS PLAYBAR

Hodnotenie: 5
799 € 652 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtový soundBar Sonos PLAYBAR dodá TV plnohodnotný zvuk a umožní bezdrôtovo prehrávať obľúbené albumy z dátového úložiska alebo tisíce internetových rádií. Jednoduché pridanie zariadení do siete Sonos, 9 reproduktorov s vlastným digitálnym zosilňovačom, možnosť umiestnenia na stenu, ovládanie z chytrého zariadení iOS, Android alebo PC, digitálny optický vstup, napájanie zo siete.

SONOS Beam

SONOS Beam

Hodnotenie: 4,7
449 €

Soundbar s realistickým přednesem zvuku vhodný pro všechny filmové žánry i videohry. Sonos Beam lze rozšířit na sestavu 5.1, přičemž ho lze ovládat vaším televizním ovladačem. Jeho připojení je snadné pomocí dvou kabelů, přičemž využití najde také Wi-Fi, DLNA, Multiroom a AirPlay2.

SONOS One SL

SONOS One SL

Hodnotenie: 4,9
239 € 199 €

Posledný kus za túto cenu!

Je krásne minimalistický a prudko inteligentný – prenosný sieťový reproduktor Sonos One SL okúzľuje nadčasovým dizajnom i podporou Apple AirPlay2 a viac ako 100 ďalších aplikácií pre hudobné streamovacie služby. Hrá čistým zvukom vďaka kvalitnému výškovému a basovému meniču a pýši sa zosilňovačmi triedy D.

SONOS PLAY:5 - 2. generácie
605 € 519 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrátový reproduktor dokáže bezdrátově přehrávat hudbu po celém domě a je ideální do prostorů jako je obývací pokoj, velká koupelna nebo terasa. Výrazné a hluboké basy, šest digitálních zesilovačů třídy D, tři basové měniče, audio vstup 3,5 mm jack, aplikace Sonos Controller, Wi-Fi, LAN, napájení ze sítě.

SONOS Boost

SONOS Boost

Hodnotenie: 4
119 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtový mostík Sonos Boost je základným prvkom, ktorý umožní pripojiť bezdrôtovo systémy Sonos do bezdrôtovej siete SonosNet. Pokrytie Wi-Fi signálom v uhle 360°, odolnosť proti rušeniu iných bezdrôtových sietí, jednoduché nastavenie vďaka tlačidlu, možnosť zavesenia na stenu, 2 × LAN.

SONOS SUB
799 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtový subwoofer vyplní miestnosť hlbokými basmi úplne bez vibrácií hlavnej jednotky. Sonos SUB možno jednoducho pridať do siete Sonos a umiestniť subwoofer kamkoľvek v miestnosti. V zariadení sú dva reproduktory uložené proti sebe s frekvenčným rozsahom 50–60 Hz.

SONOS PLAYBASE
799 €

Posledný kus za túto cenu!

Doprajte vášmu televízoru zvuk domáceho kina so Soundbar SONOS Playbase, ktorý využíva 10 ovládačov k nahradenie zvuku nestabilných vstavaných reproduktorov. Aplikácia Sonos vám pomôže rýchlo prechádzať služby, vyhľadávať hudbu a regulovať hlasitosť.