SONOS One

SONOS One

Hodnotenie: 4,6
229 €

Bezdrôtový Wi-Fi reproduktor ovládaný hlasom a dotykom. Sonos One môžete spojiť s ďalšími reproduktormi od Sonos, alebo spárovať 2 × One do bezdrôtovej stereo súpravy. So svojimi kompaktnými rozmemi zapadne do každého interiéru, ktorý ozvučí doslova na povel.

SONOS One SL-16%

SONOS One SL

Hodnotenie: 4,8
239 € 199 €

Posledný kus za túto cenu!

Je krásne minimalistický a prudko inteligentný – prenosný sieťový reproduktor Sonos One SL okúzľuje nadčasovým dizajnom i podporou Apple AirPlay2 a viac ako 100 ďalších aplikácií pre hudobné streamovacie služby. Hrá čistým zvukom vďaka kvalitnému výškovému a basovému meniču a pýši sa zosilňovačmi triedy D.

SONOS One SL - rozbalené-20%
239 € 189,10 €

Rozbalené

Je krásne minimalistický a prudko inteligentný – prenosný sieťový reproduktor Sonos One SL okúzľuje nadčasovým dizajnom i podporou Apple AirPlay2 a viac ako 100 ďalších aplikácií pre hudobné streamovacie služby. Hrá čistým zvukom vďaka kvalitnému výškovému a basovému meniču a pýši sa zosilňovačmi triedy D.

SONOS Move

SONOS Move

Hodnotenie: 5
469 € 399 €

Je krásne minimalistický a prudko inteligentný – prenosný Bluetooth reproduktor Sonos Move okúzľuje nadčasovým dizajnom i podporou Apple AirPlay 2 a viac ako 100 ďalšími aplikáciami pre hudobné streamovacie služby. Hrá čistým zvukom vďaka kvalitnému výškovému a basovému meniču a pýši sa zosilňovačmi triedy D, WiFi aj IP56.

SONOS PLAYBAR-25%

SONOS PLAYBAR

Hodnotenie: 5
799 € 599 €

Bezdrôtový soundBar Sonos PLAYBAR dodá TV plnohodnotný zvuk a umožní bezdrôtovo prehrávať obľúbené albumy z dátového úložiska alebo tisíce internetových rádií. Jednoduché pridanie zariadení do siete Sonos, 9 reproduktorov s vlastným digitálnym zosilňovačom, možnosť umiestnenia na stenu, ovládanie z chytrého zariadení iOS, Android alebo PC, digitálny optický vstup, napájanie zo siete.

SONOS Roam
185,10 €

Novinka

Ideální pro poslouchání muziky ve vysoké audio kvalitě venku i v interiéru – moderní Bluetooth 5.0 reproduktor SONOS Roam se pyšní Trueplay automatickým laděním zvuku dle podmínek v okolí repráčku. Zvuk je vždy krásně čistý a znělý díky zesilovačům třídy H a výkonnému výškovému i středobasovému měniči. Ve výbavě má také WiFi technologii a Apple AirPlay 2. Je odolný vodě, nárazům i prachu.

SONOS Beam

SONOS Beam

Hodnotenie: 4,7
449 €

Soundbar s realistickým prednesom zvuku vhodný pre všetky filmové žánre aj videohry. Sonos Beam možno rozšíriť na zostavu 5.1, pričom ho možno ovládať vaším televíznym ovládačom. Jeho pripojenie je ľahké pomocou dvoch káblov, pričom využitie nájde aj Wi-Fi, DLNA, Multiroom a AirPlay2.

SONOS PLAY:5 - 2. generácie
605 € 579 €

Bezdrôtový reproduktor dokáže bezdrôtovo prehrávať hudbu po celom dome a je ideálny do priestorov ako je obývacia izba, veľká kúpeľňa alebo terasa. Výrazné a hlboké basy, šesť digitálnych zosilňovačov triedy D, tri basové meniče, audio vstup 3,5 mm jack, aplikácie Sonos Controller, Wi-Fi, LAN, napájanie zo siete.

SONOS Five
579 €

V názve má síce slovo päť, medzi podobnými zariadeniami je svojím vynikajúcim zvukom ale jasná jednotka – bezdrôtový WiFi reproduktor SONOS Five je vybavený 3 stredobasovými a 3 výškovými prevodníkmi pre extra silné basy, detailné stredy a jasné výšky. Vo výbave nechýba AirPlay 2, Line In vstup, Trueplay aj ethernetový port.  

SONOS Boost

SONOS Boost

Hodnotenie: 4
119 €

Bezdrôtový mostík Sonos Boost je základným prvkom, ktorý umožní pripojiť bezdrôtovo systémy Sonos do bezdrôtovej siete SonosNet. Pokrytie Wi-Fi signálom v uhle 360°, odolnosť proti rušeniu iných bezdrôtových sietí, jednoduché nastavenie vďaka tlačidlu, možnosť zavesenia na stenu, 2 × LAN.

SONOS Roam Wireless Charger
52,90 €

Nabíjejte svůj stylový přenosný reproduktor SONOS Roam pomocí stejně stylové bezdrátové nabíječky SONOS Roam Wireless Charger, která ho plně nabije z 0 na 100 % za pouhé 2 h. Ke zdroji energie se nabíječka připojuje skrze USB konektor. Repráček nabíjí ve svislé i vodorovné poloze a pevně ho drží pomocí silných magnetů.

SONOS Sub
799 €

Jedinečný dizajn pripomínajúci moderné umelecké dielo, jedinečné silné basy tešiace vaše uši – štýlový bezdrôtový subwoofer SONOS Sub si vás získa vzhľadom aj výkonom. Pripája sa cez WiFi alebo Ethernet port a pýši sa 2 zosilňovačmi triedy D a 2 ovládačmi smerujúcimi dovnútra, ktoré eliminujú riziko šumu skrine.