Solar Tea Opaľovací krém SPF 50
20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochranu pred UVA a UVB žiarením zabezpečujú minerálne filtre, ktoré zostávajú na povrchu pokožky a neprenikajú do nižších vrstiev. Opaľovací krém bol špeciálne vyvinutý tak, aby sa minimalizovalo riziko vzniku kožných alergií.

Solar Tea Opaľovací krém pre deti SPF 50+
20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Prírodný opaľovací krém pre deti a bábätká Solar Tea SPF 50+ má vysokú ochranu a je vhodný pre svetlú a citlivú detskú pokožku. Ochranu pred UVA a UVB žiarením zabezpečujú minerálne filtre, ktoré zostávajú na povrchu pokožky a neprenikajú do nižších vrstiev.

Solar Tea Krém po opaľovaní 150 ml
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Prírodný krém po opaľovaní upokojí a hydratuje podráždenú pokožku po dni strávenom na slnku. Zloženie je plné vitamínov a antioxidantov z rastlinných zdrojov. Certifikovaný ako Vegan a Eco Organic certifikačným orgáno ICEA.

Solar Tea Olej na podporu opálenia 100 ml
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Aktivuje, urýchľuje, zintenzívňuje a predlžuje opálenie. Obsahuje mrkvový a Annatto olej, ktoré sú bohaté na karotenoidy a dosiahnete vďaka nim rýchlejšie a intenzívnejšie opálenie. Certifikovaný ako Vegan a Eco Organic certifikačným orgánom ICEA.

Solar Tea Opaľovací krém SPF 30
20,90 €

je vhodný pre už opálenú pokožkuOchranu pred UVA a UVB žiarením zabezpečujú minerálne filtre, ktoré zostávajú na povrchu pokožky a neprenikajú do nižších vrstiev. Opaľovací krém bol špeciálne vyvinutý tak, aby sa minimalizovalo riziko vzniku kožných alergií.

Solar Tea Pleťový opaľovací krém SPF 50
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chráni pleť pred slnečným žiarením aj modrým svetlom z obrazoviek. Ochranný krém chráni pokožku tváre pred UVA a UVB žiarením vďaka minerálnym filtrom, ktoré zostávajú na povrchu pokožky a neprenikajú do hlbších vrstiev.

Talianska značka bio opaľovacích krémov.

Talianska značka bio opaľovacích krémov.