-18%
Skullcandy INDY TW, svetlo zelená
11x

Skullcandy INDY TW

84,40 €
68,40 €

Ďalšia ponuka za 35,62 €

Posledný kus za túto cenu!

Tešia prémiovým zvukom bez skreslenia aj svojim dizajnom odolným vode a prachu podľa normy IP55 – štýlové bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá Skullcandy INDY TW si získajú srdcia a bubienky snáď každého náročnejšieho poslucháča. Hrajú 4 h v kuse a 3 plné nabitia zaistí nabíjacie puzdro. Nechýba mikrofón pre handsfree.

Tovar od predajcu MALL
Skullcandy Crusher Wireless bezdrôtové slúchadlá, svetlosivá

Skullcandy Crusher Wireless bezdrôtové slúchadlá, svetlosivá

134,50 €
117 €
Posledný kus za túto cenu!

Diabolsky nabasovaný zvuk pre všetky audiorebely zaistia 40mm meniče káblových a bezdrôtových slúchadiel Skullcandy Crusher Wireless s Bluetooth technológiou aj odnímateľným audio káblom. Slúchadlá sa pýšia handsfree mikrofónom, technológiou doplňujúcou basy o vibrácie, výdržou 40 h na nabitie a rychlonabíjením.

Tovar od predajcu MALL
-20%
Skullcandy INKD+ In Ear modrá
13x

Skullcandy INKD+ In Ear

15,40 €
12,20 €

Ďalšia ponuka za 15,82 €

Posledný kus za túto cenu!

V jednoduchosti je krása, v jednoduchosti je sila – káblové slúchadlá Skullcandy INKD+ In Ear okúzľujú triezvym dizajnom a skvelým zvukom, za ktorý vďačia technológii Supreme Sound. Sú vhodné pre multižánrové počúvanie hudby a ku zdroju sa pripájajú 1,3m káblom s 3,5 mm jackom. Vo výbave nechýba handsfree mikrofón.

Tovar od predajcu MALL
Skullcandy JIB+ Wireless, svetlomodrá
4x

Skullcandy JIB+ Wireless

39,90 €

Ďalšia ponuka za 26,27 €

Posledný kus za túto cenu!

Potešte svoje ušné bubienky prima zvukom z moderných bezdrôtových Bluetooth 5.0 slúchadiel Skullcandy JIB+ Wireless, ktorá majú kvalitné 9mm meniče a integrovaný handsfree mikrofón s ovládaním. Slúchadlá s ľahkou konštrukciou okolo krku hrajú na jedno nabitie až 6 h a pýša sa úpravou odolnou striekajúcej vode.

Tovar od predajcu MALL
Skullcandy INDY Evo True Wireless, čierna
6x

Skullcandy INDY Evo True Wireless

85,40 €
80 €

Ďalšie ponuky od 66,94 €

Posledný kus za túto cenu!

Božský ultramoderný dizajn, parádne vyladený zvuk – Bluetooth 5.0 slúchadlá Skullcandy INDY Evo True Wireless sú osadené 6mm výkonnými meničmi, automaticky sa párujú po vybratí z puzdra, hrajú 6 h na nabitie a do výbavy dostala aj nabíjací box, ktorý pridá ďalších 24 h prevádzky slúchadiel. Nechýba handsfree mikrofón, funkcia Tile pre vyhľadanie stratených slúchadiel a IP55 krytie.

Tovar od predajcu MALL
-15%
Skullcandy INKD+ Wireless, červená/čierna
31x

Skullcandy INKD+ Wireless bezdrôtové slúchadlá

50 €
42,30 €

Ďalšia ponuka za 49,38 €

Ľahké ako labutie pierko, vybavené skvelými zvukovými vlastnosťami – bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá Skullcandy INKD+ Wireless bodujú len 23,5g vážiacou konštrukciou s objímkou okolo krku a technológiou Supreme Sound garantujúcim vyvážený zvuk. Batéria zabezpečí až 8h výdrž na nabitie, nechýba mikrofón pre handsfree.

Tovar od predajcu MALL
-16%
Skullcandy Crusher Evo Wireless, čierna
2x

Skullcandy Crusher Evo Wireless

182,50 €
153,20 €

Ďalšia ponuka za 161,52 €

Posledný kus za túto cenu!

Spoľahlivo zaženú dlhú chvíľu a pustia vám do uší pesničky v skvelej kvalite zvuku – moderné náhlavné Bluetooth 5.0 slúchadlá Skullcandy Crusher Evo Wireless sú osadené 40 mm meničmi, majú posuvník pre nastavenie intenzity basov a cez mobilnú aplikáciu dovedú vytvoriť osobný zvukový profil poslucháča. Na nabitie hrajú až 40 h a možno ich pripojiť aj káblom.

Tovar od predajcu MALL
Skullcandy INDY Fuel, čierna

Skullcandy INDY Fuel

108,60 €
100 €

Ďalšie ponuky od 79,72 €

Božský ultramoderný dizajn, parádne vyladený zvuk – Bluetooth 5.0 slúchadlá Skullcandy INDY Fuel True Wireless sú osadené 6mm výkonnými meničmi, automaticky sa párujú po vybratí z puzdra, hrajú 6 h na nabitie a do výbavy dostala aj nabíjací box, ktorý pridá ďalších 24 h prevádzky slúchadiel. Puzdro možno nabíjať aj bezdrôtovo. Nechýba handsfree mikrofón, funkcie Tile pre vyhľadanie stratených slúchadiel a IP55 krytie.

Tovar od predajcu MALL
-21%
Skullcandy INDY ANC True Wireless, čierna
1x

Skullcandy INDY ANC True Wireless

128 €
100,30 €

Ďalšie ponuky od 88,23 €

Posledný kus za túto cenu!

Božský ultramoderný dizajn, parádne vyladený zvuk – Bluetooth 5.0 slúchadlá Skullcandy INDY ANC True Wireless sú osadené 12mm výkonnými meničmi, automaticky sa párujú po vybratí z puzdra, hrajú 9 h na nabitie bez aktivovanej ANC a do výbavy dostala aj nabíjací box, ktorý pridá ďalších 23 h prevádzky slúchadiel. Puzdro možno nabíjať aj bezdrôtovo. Nechýba handsfree mikrofón, funkcia Tile pre vyhľadanie stratených slúchadiel a IP55 krytie.

Tovar od predajcu MALL
-26%
Skullcandy JIB True Wireless In-Ear, čierna
1x

Skullcandy JIB True Wireless In-Ear

54,20 €
39,70 €

Ďalšie ponuky od 35,41 €

Posledný kus za túto cenu!

Pekné po dizajnovej i zvukovej stránke – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá Skullcandy JIB True Wireless In-Ear potešia poslucháčov znelým prednesom vďaka 6mm výkonným meničom a pekným prevedením v kompaktných rozmeroch, čo každý ocení nielen pri cestovaní. Na nabitie hrajú 6 h, ďalších 16 h pridá nabíjací box. Slúchadlá sú odolné vode a potu podľa normy IPX4.

Tovar od predajcu MALL
-15%
Skullcandy DIME True Wireless In-Ear, sivá
8x

Skullcandy DIME True Wireless In-Ear

42,50 €
36 €

Ďalšie ponuky od 35,94 €

Posledný kus za túto cenu!

Malinké štupľe s veľkým zvukom – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá Skullcandy DIME True Wireless In-Ear potešia poslucháčov znelým prednesom vďaka 6 mm výkonným meničom a miniatúrnymi rozmermi, čo každý ocení nielen pri cestovaní. Na jedno nabitie hrajú 3,5 h, ďalších 8,5 h pridá 150 mAh box. Slúchadlá sú odolné vode a potu podľa normy IPX4.

Tovar od predajcu MALL
Skullcandy HESH ANC Wireless Over-Ear, čierna

Skullcandy HESH ANC Wireless Over-Ear

140 €
129,90 €

Ďalšia ponuka za 128,29 €

Posledný kus za túto cenu!

Neprepustia zbytočný hluk z okolia vďaka ANC technológii a do uší pustia čistý a bohatý zvuk – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá Skullcandy HESH ANC Wireless Over-Ear si vás získajú aj krásnym dizajnom, skladacou konštrukciou a výdržou 22 h na jedno nabitie. Možno ich pripojiť bezdrôtovo aj káblom. TILE technológia pomôže s vyhľadaním stratených slúchadiel.

Tovar od predajcu MALL

Skullcandy je mladá značka, založená na začiatku roka 2003, prinášajúci svieži vietor na pole spotrebnej elektroniky a audio techniky, ktoré po roky dominujú zavedené spoločnosti. Výrobca Skullcandy sídli v Park City v USA.

Najznámejšími jazdcami, ktorí reprezentujú značku a aktívne sa podieľa na dizajne a vývoji slúchadiel sú napríklad: Terje Haakonsen - snowboardová legenda, organizátor pretekov Ticket to Ride, jeden z celosvetovo najrešpektovanejších športovcov, niekoľkonásobný víťaz X-Games, navrhol vlastný model Skullcandy Terje Nine - s čapicou pre upevnenie slúchadiel. Mark Frank Montoya - nekompromisný, nekonformný a neprehliadnuteľný americký snowboardista, navrhol slúchadlá Lowrider MFM a MFM Pro, ktoré v sebe obsahujú MP3 prehrávač.

Za kvalitu Skullcandy hovorí aj to, že slúchadlá Skull Crushers nosí aj hip-hopová legenda Snoop Dogg.