Silva Trail Runner 4

Silva Trail Runner 4

Hodnotenie: 4,8
73,56 € 65,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktní výkonná čelovka. Silva Trail Runner 4 zaujme svým vysokým výkonem 350 lm a dosvitem až k hranici 75 m. Robustní konstrukce zaručuje odolnost a vodotěsnost IPX 5. Čelovka disponuje technologií Intelligent Light, která kombinuje široký světelný kužel s dlouhým dosvitem.

Silva Kompas RANGER SL

Silva Kompas RANGER SL

Hodnotenie: 5
33,80 €

Kompas disponuje luminiscenčnými znakmi, ktoré umožňujú použitie v noci. Súčasťou sú aj slnečné hodiny či zameriavacie zrkadlo. Je možné ho pripnúť na odev vďaka zatváraciemu špendlíku. Silva Kompas RANGER SL využije každý cestovateľ.

Silva Krokomer ex Distance

Silva Krokomer ex Distance

Hodnotenie: 4,7
26,73 € 18 €

Krokomer je vybavený klipom, ktorý umožňuje nosenie za opaskom alebo za pásom nohavíc. Meria počet krokov a prejdenú vzdialenosť. Súčasťou je filter, ktorý bráni registrovanie náhodných pohybov. Silva Krokomer ex Distance je ideálny pre nenáročných užívateľov.

Silva Svietidlo Topo X

Silva Svietidlo Topo X

Hodnotenie: 5
20 € 17,30 €

Vreckové svietidlo s maximálnym svetelným tokom o 20 lm. Menšia veľkosť ju predurčuje k pribaleniu na cesty prírodou. Dosvit činí až 15 m. Napájaná jednou batériou typu AAA. Voľba 2 režimov svietenia poskytujúce biele a oranžové svetlo. Prevádzková doba až 4 hodiny. Silva Topo X disponuje krytím IPX5.

Silva Field

Silva Field

Hodnotenie: 4,9
19,90 € 19 €

Kompas disponuje luminiscenčnými znakmi, ktoré umožňujú použitie v noci. Súčasťou je zabudovaná lupa pre čítanie malých písmen nielen na mape. Je možné ho nosiť okolo krku vďaka šnúrke. Silva Kompas Field využije každý nenáročný cestovateľ.

Silva Cross Trail 5-38%

Silva Cross Trail 5

Hodnotenie: 5
96,68 € 59,90 €

Akcia

Výkonná multifunkční čelovka. Silva Cross Trail 5 disponuje dosvitem až 130 m a výkonem 500 lm. Chytrá technologie Flow Light automaticky rozšiřuje světelný kužel při sklopení čelovky pro lepší osvětlení blízké až střední vzdálenosti. Čelovku je možno díky standardně dodávaným držákům využít například i jako cyklosvětlo nebo na pracovní helmu.

Silva Commute 2X-31%
48,38 € 32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitní sada cyklosvětel. Silva Commute 2X je díky 360° viditelnosti ideální pro městskou cyklistiku. Světla se snadno instalují a jsou lehká a přenosná. Hlavní světlo nabízí 3 světelné režimy a dobíjí se pomocí USB.

Silva Krokomer ex30

Silva Krokomer ex30

Hodnotenie: 3,9
45,58 € 39,60 €

Krokomer disponuje funkciou Step Barometer, ktorá porovnáva existujúcu hodnotu s odporúčaným množstvom 10 000 krokov. Je vybavený dennou a týždennou pamäťou, aby ste si mohli viesť priebežne vlastnú štatistiku pohybu. Silva Krokomer ex30 meria spotrebované kalórie, kroky a vzdialenosť.

Silva Cross Trail 5X

Silva Cross Trail 5X

Hodnotenie: 5
116,02 € 103,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Výkonná multifunkční čelovka. Silva Cross Trail 5X disponuje dosvitem až 130 m a výkonem 500 lm. Chytrá technologie Flow Light automaticky rozšiřuje světelný kužel při sklopení čelovky pro lepší osvětlení blízké až střední vzdálenosti. Čelovku je možno díky standardně dodávaným držákům využít například i jako cyklosvětlo nebo na pracovní helmu.

Silva Kompas Begin
20 € 18,60 €

Palcový kompas pre úplných začiatočníkov a nadšencov do orientačných behov. Dvojica pásikov ho predurčuje aj na bojovky či vytrvalostné preteky s viac disciplínami. Rozmerovo sa hodí aj pre malé deti. Silva Begin je vďaka jednoduchej konštrukcii a funkcii veľmi intuitívny a je určený jedincom, ktorí svoj záujem chcú posúvať ďalej.

Silva Ex Plus

Silva Ex Plus

Hodnotenie: 3,2
30,58 € 26,50 €

Krokomer je vybavený klipom, ktorý umožňuje nosenie za opaskom alebo za pásom nohavíc. Meria počet krokov a prejdenú vzdialenosť. Súčasťou je filter, ktorý bráni registrovanie náhodných pohybov. Silva Krokomer ex Plus je ideálny pre nenáročných užívateľov.

Silva Kompas Trail Run
30 € 28,70 €

Kompas pre nadšencov do trailových alebo orientačných behov. Praktické pútko ho predurčuje k vytrvalostným súťažiam o viac disciplínach a možno ho tiež ľahko zavesiť na krk. Silva Trail Run je vďaka jednoduchej konštrukcii a funkcii veľmi intuitívny a vďaka váhe len 31 g a menším rozmerom vám nebude výrazne prekážať.

Silva Krokomer ex Step

Silva Krokomer ex Step

Hodnotenie: 3,9
20,73 € 14 €

Krokomer je vybavený klipom, ktorý umožňuje nosenie za opaskom alebo za pásom nohavíc. Súčasťou je filter, ktorý bráni registrovanie náhodných pohybov. Silva Krokomer ex Step je ideálny pre nenáročných užívateľov.

Silva Ninox 2X

Silva Ninox 2X

Hodnotenie: 5
79,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Silva Ninox 2X je outdoorová čelovka, ktorá bola vyrobená do náročných podmienok. Je 100% vodotesná,vďaka svetelnému toku 150 lm a dobrej distribúcii svetla bude mať situáciu ľahko pod kontrolou.

Silva Svietidlo Spotter
39 € 26,90 €

Vodotesné svietidlo s maximálnym svetelným tokom o 300 lm. Menšia veľkosť ju predurčuje k pribalenie na cesty prírodou. Dosvit činí až 90 m. Napájaná dvoma bariérami typu AA. Voľba 2 režimov svietenia poskytujúce biele a oranžové svetlo. Silva Svietidlo Spotter disponuje krytím IPX7.

Silva Trail Runner 4X
89,06 € 79,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktní výkonná čelovka. Silva Čelovka Trail Runner 4X zaujme svým vysokým výkonem 350 lm a dosvitem až k hranici 75 m. Robustní konstrukce zaručuje odolnost a vodotěsnost IPX 5. Čelovka disponuje technologií Intelligent Light, která kombinuje široký světelný kužel s dlouhým dosvitem.