Seizis Kľúč závesný ružový s glitrami, 16cm, 2ks
6,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Kľúč závesný ružový so zlatým glitrami je krásna dekorácia do bytu. Kľúč je vysoký 16 cm. Je vyrobený z akrylového pevného materiálu. Balenie obsahuje 2ks, jeden od každého motívu.

Seizis Elektrický svietnik oblúk, 7 žiaroviek
14,20 €

Vianočný elektrický svietnik značky Seizis má tvar oblúka, ktorý nesie 7 vysokých sviečok. Svietnik je vyrobený z dreva a patrí medzi sviatočnú klasiku, ktorá za oknami nikdy nesmie chýbať.

Seizis Veniec s kvetmi a vajcami, farebný - 24cm
14,10 €

Veľkonočný veniec z lúpanej kôry a prútia doplnený veselými vajíčkami privolá jar aj do vašich domovov. Veniec od značky Seizis v kombinácii plastu a prútiapriemer 24 cm.

Seizis Zajac biely v modrom obleku, 25 cm
12,10 €

Dekorácie v podobe bieleho zajaca v obleku s mrkvičkou vnesie do vášho príbytku jar. Dekorácia od značky Seizis je zhotovená z prírodných materiálov, ako sú slama a textil.

Seizis Zajačica prírodná s košom a zelené šaty, 26 cm
14,50 €

Jar sa blíži, jar je čo nevidieť tu – ukážte, ako ju milujete prostredníctvom jarnej výzdoby domova, do ktorej sa bude hodiť roztomilá prírodná zajačica v zelených šatách držiaca košík od značky Seizis. Dekorácia vyzerá výborne samostatne aj obklopená jarnými kvetmi a ďalšími veľkonočnými ozdobami. Na výšku má 26 cm.

Seizis Veľkonočný veniec ružový
12,40 €

Veľkonočný veniec v jemných ružových tónoch vnesie jar do vášho interiéru. Bude pekne vyzerať ako dekorácia na stole, ale aj na vstupných dverách, kde ružové motýle privítajú každého koledníka.

Seizis Zajačica hnedá s motýľom a sieťou 25 cm
12,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Dekorácia v podobe zajačej slečny v sukienke pripravenej na lov motýľov vnesie do vášho príbytku jar. Dekorácia od značky Seizis je zhotovená z prírodných materiálov, ako sú slama a textil.

Seizis Zajac prírodný s mrkvou a zeleným oblekom, 26 cm
14,75 € 14,50 €

Privítajte jar figúrkou zajačika od značky Seizis. Je vyrobený z polyesteru, lyka a ďalších prírodných materiálov a oblečený do peknej košieľky s nohavicami. Kto vie, možno donesie aj nejaké kraslice!

Seizis Veniec z lúpanej kôry 25 cm, fialová
12,40 €

Veľkonočný veniec z lúpanej kôry a prútia doplnený veselými vajíčkami privolá jar aj do vašich domovov. Veniec od značky Seizis v kombinácii plastu a prútia ladený do fialovej farby má priemer 25 cm.

Seizis Dekoračná sieťka 54 x 914 cm, krémovo-zlatá
7,72 € 7,10 €

Dekoračná sieťka v krémovo-zlatej farbe ponúka rôzne možnosti využitia a záleží len na vašej fantázii, akým spôsobom ju využijete. Zo sieťky môžete zviazať dekoračné mašle, použiť ju ako súčasť interiérovej výzdoby alebo rozložiť do stredu vianočnej tabule.

Seizis Kvet jabloňový 13 vetiev, 98 cm, mix farieb
8 €

Jar sa blíži, jar je čo nevidieť tu – ukážte, ako ju milujete prostredníctvom jarnej výzdoby domova, do ktorej sa bude hodiť jabloňový kvet s 13 vetvičkami od značky Seizis. Dekorácie v dĺžke 98 cm je vhodná do vázy alebo pokojne aj pre rozstrihanie a použitie na ozdobu vencov a ďalších jarných dekorácií alebo na tvorbu čeleniek do vlasov.

Seizis Veľkonočný veniec modrý
12,40 €

Zlaďte svoje veľkonočné ozdoby do blankytne modrej a korunujte ich týmto pekne vyrobeným vencom z prútia a kôry. Veniec zdobia vajíčka a drevené motýle s kvetmi, vďaka ktorým rozkvitne každý stôl.

Seizis Dekoračná sieťka 54x914 cm, šedo-strieborná
7,72 € 7 €

Dekoračná sieťka v šedo-striebornej farbe ponúka rôzne možnosti využitia a záleží len na vašej fantázii, akým spôsobom ju využijete. Zo sieťky môžete zviazať dekoračné mašle, použiť ju ako súčasť interiérové výzdoby alebo rozložiť do stredu vianočnej tabule.

Seizis Kanvička keramická s kuriatkami, žltá
7,60 €

Jar sa blíži, jar je čo nevidieť tu – ukážte, ako ju milujete prostredníctvom jarnej výzdoby domova, do ktorej sa bude hodiť keramická kanvička s kuriatkami vo veselej žltej farbe od značky Seizis. Dekorácia vyzerá výborne samostatne aj obklopená jarnými kvetmi a ďalšími veľkonočnými ozdobami.

Seizis Set vianočných gulí fialové 40 ks
7,36 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada vianočných gulí na zdobenie stromčeka obsahuje 40 gulí o troch rôznych priemeroch a troch dekóroch. Stromček tak môžete ozdobiť viacerými sadami jednej farby, či skombinovať viac farieb podľa nálady.

Seizis 10 LED kvapkajúcich trubíc, 20 cm, vonkajšie biele
44 € 40,50 €

Vytvorte si na okraji strechy či pri oknách dojem roztápajúcich cencúľov pomocou týchto LED trubíc. Sú vytvorené tak, aby mohli bez problémov fungovať vonku v zime a pritom majú nízku spotrebu.

Seizis Set 24 gulí antracit, 6 cm
11,30 € 11,10 €

Seizis set 24 gulí antracit vám pomôže dotvoriť tú správnu vianočnú atmosféru. Tieto gule sú vďaka svojmu dizajnu v elegantnej antracitovej farbe ideálnou voľbou pre každý vianočný stromček. Gule majú priemer 6 cm a v balení ich nájdete celkom 24. Rozličné povrchové úpravy zaistia oku lahodiace rozvrhnutie po stromčeku.

Seizis set 6 gulí bordó maľovaných, 8 cm - rozbalené
7,20 € 6,90 €

Rozbalené

Set 6 gulí bordó maľovaných značky Seizis potešia originálnym slávnostným dizajnom, vďaka ktorému sa budú tieto vianočné ozdoby dokonale vynímať na každom stromčeku. Ozdoby sú vyrobené vo výraznej bordovej farbe a zdobia ich jemné trblietavé motívy. Gule sú vyrobené z plastu a ich priemer je 8 cm.

Seizis set 6 gulí s maľovaním antracit, 8 cm
7,30 € 7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Seizis set gulí s maľovaním antracit, 8 cm obsahuje 6 vianočných gulí v krásnom slávnostnom dizajne. Ozdoby sú vyrobené v elegantnej antracitovej farbe a zdobia ich jemné trblietavé motívy. Gule sú vyrobené z plastu a ich priemer je 8 cm. Súčasťou ozdôb je aj šnúrka na zavesenie.

Seizis set 9 gulí antracit, 8 cm - rozbalené
16,10 € 14,60 €

Rozbalené

Seizis set 9 gulí antracit, 8 cm je ideálnou voľbou pre váš vianočný stromček. V tomto sete nájdete celkom 9 krásnych zdobených gulí v elegantnej antracitovej farbe. Gule sú vyrobené z odolného plastu a ich súčasťou je šnúrka na zavesenie.

Seizis Set vianočných gulí modré 40 ks
7,36 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada vianočných gulí na zdobenie stromčeka obsahuje 40 gulí o troch rôznych priemeroch a troch dekóroch. Stromček tak môžete ozdobiť viacerými sadami jednej farby, či skombinovať viac farieb podľa nálady.

Seizis Stojan na živé stromčeky kovový 12,5 cm
25 €

Posledný kus za túto cenu!

Stabilný kovový stojan na vianočný stromček udrží aj rozmernejší stromček s priemerom kmeňa 12,5 cm. Do stojana je možné naliať vodu, aby vám stromček dlho vydržal ako čerstvo odrezaný.

Seizis Súprava 35 gulí, rôzne dekory 4 cm, ružové
7,90 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Súprava vianočných gúľ značky Seizis sa bude na Vašom vianočnom stromčeku či girlande len vynímať. Súprava obsahuje 35 ks ružových gúľ s rôznymi dekormi. Priemer gúľ činí 4 cm.

Seizis Dekoračná sieťka 54x914 cm, bielo-strieborná
8 €

Dekoračná sieťka v bielo-striebornej farbe ponúka rôzne možnosti využitia a záleží len na vašej fantázii, akým spôsobom ju využijete. Zo sieťky môžete zviazať dekoračné mašle, použiť ju ako súčasť interiérovej výzdoby alebo rozložiť do stredu vianočnej tabule.

Seizis Dekoračná sieťka 54x914 cm, bielo-zlatá
7,72 € 7 €

Pruhovaná dekoračná sieťka v bielo-zlatej farbe ponúka rôzne možnosti využitia a záleží len na vašej fantázii, akým spôsobom ju využijete. Zo sieťky môžete zviazať dekoračné mašle, použiť ju ako súčasť interiérové výzdoby alebo rozložiť do stredu vianočnej tabule.