Seizis Sada 4 stromčekov, 10cm, červené, 2ks
6,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada stromčekov v červenej farbe. Stromčeky sa budú krásne vynímať medzi ostatnými ozdobami na vašom vianočnom stromčeku. V sade nájdete 4 stromčeky s veľkosťou 10 cm. Balenie obsahuje 2 sady.


Seizis Vianočné ozdoby kvety 8 cm, 5 ks
9,69 €

7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Biele kvety Seizis nielen na vianočný stromček majú tvar pripomínajúci rozkvitajúcemu kvetu či šišky a sú posiate trblietavými glitrami. Balenie obsahuje 5 kusov ozdôb s priemerom 8 cm.


Seizis Vianočné gule 24x 3 cm + 16x 4 cm + špička
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľká súprava ozdôb na vianočný stromček obsahuje klasický tvar gúľ v priemere 3 a 4 cm a špičku. Ozdoby sú vyrobené lesklou, matnou aj trblietavou povrchovou úpravou, a to vo farbe šampaň. Sada obsahuje 41 kusov.


Seizis Vločka závesná 12 cm, 2 ks
7,74 €
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Dvojica snehových vločiek z dielne značky Seizis meria 12 cm a je posiata trblietavým strieborným glitrami. Ozdoby sú určené na zavesenie a v balení sa nachádzajú 2 kusy.


Seizis Závesná dekorácia s glitrami 12,5 cm, strieborná, 2 ks
7,72 €
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Strieborná dekorácia v podobe ornamentu je dlhá 12,5 cm a skvele poslúži ako súčasť vašej interiérovej výzdoby alebo ako ozdoba na veľkom vianočnom stromčeku. Lesklý povrch zdobia trblietavé glitre a balenie obsahuje 2 kusy.


Seizis Kľúč závesný ružový s glitrami, 16cm, 2ks
6,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Kľúč závesný ružový so zlatým glitrami je krásna dekorácia do bytu. Kľúč je vysoký 16 cm. Je vyrobený z akrylového pevného materiálu. Balenie obsahuje 2ks, jeden od každého motívu.


Seizis Veniec jesenný so šiškami a tekvicami, 25cm
10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Veniec jesenný so šiškami a tekvicami o priemere 25 cm je krásna dekorácia v jesennom období. Možno si ho zavesiť na dvere alebo ho položiť v byte na stolík.


Seizis Závesná dekorácia s mašľou 16 cm, 2 ks
7,73 €
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Vianočná dekorácia Seizis s trblietavými glitrami je určená na zavesenie a využiť ju môžete na veľkom vianočnom stromčeku alebo ako súčasť interiérovej výzdoby. Balenie obsahuje 2 kusy.


Seizis Vianočné gule transparentné, 6 ks
7,72 €
7 €

Súprava ozdôb na vianočný stromček obsahuje klasické banky v tvare gúľ s priemerom 8 cm. Ozdoby sú vyrobené z transparentného plastu a ich povrch zdobia trblietavé biele aplikácie. Súprava obsahuje 6 kusov.


Seizis Zajac stojaci v modrom obleku, 32 cm
16,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Zajačik v modrom obleku od značky Seizis ohlasuje príchod jari. Je vyrobený z polyesteru, lyka a ďalších prírodných materiálov a na chrbte má nošu s mrkvičkami. Kto vie, dobrým deťom možno donesie aj kraslice!


Seizis Veľkonočný veniec žltý
12,18 €
11,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Ozdobte si vstupné dvere či interiér vencom vo veselej žltej farbe a privítajte blížiacu sa jar. Veniec je vyrobený z prútia a lúpanej kôry, zdobený vajíčkami, drevenými kvietkami a motýlikmi.


Seizis Set plastových gulí 30ks, mix zlaté
10,40 €

Set plastových gulí v zlatých farbách 30ks. Gule s priemerom 6cm sú ideálnym doplnkom na ozdobenie vášho vianočného stromčeka. V balení sú gule matné aj lesklé.


Seizis Betlehem s LED diódou 10 cm + betlehem 9 cm
7,74 €

5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Keramický betlehem s výškou 10 cm je vybavený LED diódou, takže zároveň supluje aj drobné vianočné osvetlenie. V balení sa nachádza aj menší variant s výškou 9 cm, ktorý môžete umiestniť v inej miestnosti.


Seizis Kočiar závesný s glitrami, ružový 11cm, 3ks
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Kočiar závesný s glitrami je krásna dekorácia do bytu. Kočiar je vysoký 11 cm. Je vyrobený z akrylového pevného materiálu. Balenie obsahuje 3 koče v ružovej farbe.


Seizis Gule priehľadné 6cm červené, 2 x 8ks
6,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Gule červené priehľadné s trblietavým dekorom sa budú skvele vynímať na vašom vianočnom stromčeku. V sade nájdete osem gulí o veľkosti 6 cm. Balenie obsahuje 2 sady.


Seizis Reťaz strieborná 18-radová, 2m, 2ks,
6,60 €

Reťaz girlanda v striebornom huňatom prevedení krásne dozdobí váš vianočný stromček. Silná a huňatá 18-radová reťaz je dlhá 2 m. Balenie obsahuje 2 reťaze.


Seizis et 27 ks ozdôb v balení tvar hviezda
6,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Set plastových gulí 27ks v striebornej a bielej farbe. Gule sú ideálnym doplnkom na ozdobenie vášho vianočného stromčeka. V balení sú gule rôznych veľkostí, matné aj lesklé.


Seizis Sada 4 sklenených cencúľov, bielych
8,70 €

Sada sklenených cencúľov bielych krásne ozdobí váš dom alebo vianočný stromček. Originálna ozdoba je replikou zmrznutého cencúľa akého môžete vidieť v prírode. Biele sklenené prevedenie.


Seizis Svietnik na čajovú sviečku, motív snehuliaci
6,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Svietnik na čajovú sviečku s motívom snehuliaka. Rodinka snehuliaka navodí zimnú atmosféru a príjemné svetielko navodí teplú príjemnú náladu. Svietnik je z porcelánového materiálu.


Seizis Vianočné gule 32 ks, červená / ružová
8,50 €

Sada Seizis nielen na vianočný stromček obsahuje klasické ozdoby v tvare gúľ v niekoľkých veľkostiach. Ozdoby sú vyrobené s lesklou a matnou povrchovou úpravou s trblietavým zdobením, a to v ružovej a červenej farbe. Sada obsahuje 32 kusov.


Seizis Vločka závesná, strieborná 12,5cm, 2ks
6,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Vločka závesná je krásna dekorácia do bytu. Vločka je vysoká 12,5 cm. Je vyrobená z akrylového pevného materiálu. Strieborná farba sa skvele hodí na vytvorenie vianočnej atmosféry.