Scoot & Ride Kolobežka Highwaybaby +
94,90 €
+ doprava zadarmo

Pokračovateľ cenami ovenčeného vozítka Scoot & Ride Highwaybaby je tu. Táto kolobežka s odrážadlom rozvíja inteligentný dizajn originálu tak, aby bola použiteľná aj pre tých najmenších. Novinkou proti pôvodnému modelu sú dvojité zadné kolesá, zaisťujúce lepšiu stabilitu.

Scoot & Ride Highwaykick 1
99,90 € 96,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Perfektné kolobežka Scoot & Ride pre najmenších pretekárov! Vďaka polohovateľnosti možno kolobežku využiť vo výške 22,5 – 29 cm (sedák) a 57 – 64 cm (riadidlá). Nechajte svoje deti rozvíjať motoriku sa štýlovo farebnou kolobežkou.

Scoot & Ride Kolobežka Highwaybaby
82,90 €
+ doprava zadarmo

To tu ešte nebolo. Cenami ovenčené vozítko Scoot & Ride Highwaybaby je úplne unikátne. Táto kolobežka sa jednoduchým pootočením rámu zmení v odrážadlo. Deti si tak môžu počas jazdy oddýchnuť v sede. Výrobok získal v roku 2014 ocenenie Reddot award 2014 winner.

Scoot & Ride Kolobežka Highwaygangster
177,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Oslňujúca úplne nová kolobežka Highwaygangster značky Scoot & Ride. Niečo také tu ešte nebolo! Kolobežku možno jednoducho pootočením rámu premeniť na odrážadlo, takže si deti môžu oddýchnuť pri jazde v sede.

Scoot & Ride Kolobežka Highwayfreak 2015
126,10 €
+ doprava zadarmo

To tu ešte nebolo! Cenami ovenčené vozítko pre deti Scoot & Ride Highwayfreak je kolobežka a odrážadlo v jednom. Jednoduchým cvaknutím môžu deti zmeniť kolobežku na odrážadlo a na chvíľku si tak oddýchnuť pri jazde v sede. Ocenenie TOY Award 2015.