Science4you Kúpeľové bombychristmas delivery
15 €

Novinka

Vytvor si svoju vlastnú kúpeľovú bombu! Urob si fantastické kúpeľové bomby s prekvapením vnútri. Použi rôzne prvky a navoňaj svoje kúpeľové bomby a prevádzaj mnoho ďalších experimentov! Vďaka týmto bombám bude tvoj kúpeľ skvelou zábavou.

Science4you Trblietavý slizchristmas delivery
15 €

Novinka

Vytvor žiarivé a slizké dážďovky! Urob si bláznivý ružový sliz, vytvor si fantastické a hnusné príšerky a urob mnoho ďalších experimentov! V balení nájdeš všetko potrebné pre vytvorenie 14 experimentov, ktoré ťa budú baviť a výsledky ťa prekvapia.

Science4you Továreň na kryštálychristmas delivery
15 €

Novinka

Vytvorte úžasné kryštály, ktoré žiaria v tme! Pozorujte, ako rôzne činidlá môžu vytvárať krásne a neuveriteľné kryštály. Originálne a jedinečné kryštály môžu byť aj perfektným darčekom potrebné pre kamarátky.

Science4you Žartovná vedachristmas delivery
15 €

Novinka

Postavte vlasy na hlave! Vytvorte zábavný prdiaci vankúšik, ktorým prekvapíte svojich priateľov! Vytvorte neuveriteľného hada faraóna a nerozbitné vajcia. Odmenou za jednoduché vedecké triky vám budú veselé reakcie ostatných. A robte mnoho ďalších experimentov!

Science4you Továreň na sliz.christmas delivery
15 €

Novinka

Vytvorte si bláznivý sliz, ktorý žiari v tme, a robte s ním mnoho ďalších aktivít! Vytvorte si napríklad lepkavú rybku, alebo si urobte zábavnú skákaciu loptičku a slizké dážďovky. Vaše výtvory prežiaria tmu a môžu sa stať pre niekoho nečakaným žartíkom.

Science4you Výbušná vedachristmas delivery
15 €

Novinka

Použite rôzne ingrediencie, ktoré máte doma a vyvolajte vedecké explózie! Sledujte rôzne činidlá, ktoré spôsobujú rôzne typy výbuchov! Prepichnite balónik, bez toho, aby vybuchol a vyskúšajte mnoho ďalších experimentov!

Science4you Tetovacie štúdiochristmas delivery
15 €

Novinka

Vytvorte si svoje vlastné tetovacie štúdio a namiešajte si svoje vlastné farby! Urobte si dočasné tetovanie a zistite, aká veda vlastne stojí za jeho výrobou. Aj veda totiž môže byť zábavná, kreatívna a okrasná.