Schauma šampón s výťažkom z rakytníka

Schauma šampón s výťažkom z rakytníka

3,73 €

Šampón s výťažkom z rakytníka a mikroživinami pre unavené vlasy bez života Vitalizuje vlasy od korienkov ku končekom a obnovuje prirodzenú pružnosť poddajnosť a lesk

Partner: Ageosk.sk

Inovované výrobky Schauma sú určené pre ženy, mužov aj deti. Objavte s výrobkami Schauma tajomstvo silných a žiarivých vlasov.

Systém vlasovej starostlivosti Schauma: Špeciálne zloženie s intenzívnym ošetrujúcim vitamínom preniká hlboko do vlasov, vyrovnáva ich povrch, a vlasy tak získajú až o 100% viac sily. Každá rada obsahuje zložky určené pre špecifické potreby určitého typu vlasov, takže venujete vlasom tú najlepšiu starostlivosť. História: V roku 1949 Schwarzkopf uvádza na trh značku Schauma, prvý krémový šampón v tube. Jednalo sa o revolučný produkt, ktorý odštartoval masové rozšírenie šampónov na nemeckom trhu.

Detské výrobky: Už žiadne slzy! Od roku 1997 majú aj naši najmenší spotrebitelia vlastný šampón Schauma. Nový Schauma Kids je obzvlášť jemný šampón pre deti, ktorý sa okamžite stal jednotkou na trhu v segmente detských šampónov.