24,99 €

Dobíjací vibrátor Beat s intenzívnou stimulačnou štruktúrou poteší každú ženu, ktorá potrebuje pre svoje uspokojenie výraznejšiu stimuláciu. Vibrátor môžete použiť ako vaginálne, tak na stimuláciu klitorisu alebo bradaviek, je skrátka všestranný.

39,99 €

Dobíjacia masážna hlavica Flip s ohybnou hlavou je kompaktná a veľmi výkonná. Ak potrebujete naozaj silné vibrácie a flexibilnú hlavu, tak táto masážna hlavica je pre vás tá pravá. Môžete si s ňou vychutnať erotickú masáž intímnych partií alebo aj relaxačnú masáž stuhnutých svalov po celom tele.

34,99 €

Dobíjací vibrátor Hype v ergonomickom tvare je vyrobený z dvojvrstvového silikónu, ktorý je na dotyk mäkký a veľmi príjemný. Svojim tvarom sa zameriava na bod G a masíruje ho silnými vibráciami a stimulačnými drážkami.

39,99 €

Duálny dobíjací vibrátor poteší vaginálne aj na klitorise súčasne. Jazz jemne pohladí pokožku pomocou úplne úžasného dvojvrstvového silikónu. Stimulačné drážky na tele vibrátora budú príjemne stimulovať.

24,99 €

Dobíjací vibračný erekčný krúžok pre dokonalú stimuláciu oboch partnerov. Krúžok je tvarovaný tak, aby tesne priliehal na klitoris a dráždil partnerku na maximum. Ak krúžok otočíte naopak, bude partnera dráždiť na semenníkoch.

29,99 €

Wave je hodvábne mäkký vibračný masážny strojček, ktorý je dokonalým všestranným pomocníkom. Poskytuje intenzívne vibrácie a perfektne sa prispôsobí telu. Ideálny je pre stimuláciu klitorisu.

39,99 €

Dobíjací stimulátor klitorisu s patentovanou technológiou Pleasure Air ™. Pulzátor Free je perfektný základný model pre zoznámenie sa s touto jedinečnou stimuláciou. Je ľahko použiteľný, stačí ho priložiť ku klitorisu s použitím lubrikačného gélu a užiť si slastnú rozkoš.

49,99 €

Dobíjací stimulátor klitorisu s patentovanou technológiou Pleasure Air ™. Pulzátor Shine je perfektný základný model pre zoznámenie sa s touto jedinečnou stimuláciou. Je ľahko použiteľný, stačí ho priložiť ku klitorisu s použitím lubrikačného gélu a užiť si slastnú rozkoš.

29,99 €

Batériový stimulátor klitorisu s patentovanou technológiou Pleasure Air ™. Pulzátor Switch je perfektný základný model pre testovanie a zoznámenie sa s touto jedinečnou stimuláciou. Je ľahko použiteľný, stačí ho priložiť ku klitorisu s použitím lubrikačného gélu a užiť si slastnú rozkoš.