Rock Bezpečnostný TSA kódový zámok TA-0005
10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

TSA kódový zámok značky Rock zaistí bezpečnosť vašej batožine a k tomu dobre vyzerá. Umožňuje pri letiskovej kontrole kufor otvoriť, bez toho aby došlo k jeho poškodeniu, na rozdiel od bežných obyčajných zámkov.

Rock Bezpečnostný TSA kódový zámok TA-0006
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

'TSA zámok s kódovým mechanizmom od značky Rock zaistí bezpečnosť vašej batožine a k tomu dobre vyzerá. Umožňuje pri letiskovej kontrole kufor otvoriť, bez toho aby došlo k jeho poškodeniu, na rozdiel od bežných obyčajných zámkov.

Rock TR-0166/3-L-21%

Rock TR-0166/3-L

Hodnotenie: 5
127,59 € 100,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľký cestovný kufor z kolekcie Rock Hybrid ponúka všetko, čo od kvalitného kufra čakáte. Ľahká konštrukcia odolná proti nárazu ponúka 4 dvojité kolieska, teleskopický výsuvný systém a integrovaný TSA zámok. Vnútorné členenie 86 litrového priestoru zabezpečuje jednoduché usporiadanie všetkého, čo na svojich cestách potrebujete.

Rock TR-0166/3-S

Rock TR-0166/3-S

Hodnotenie: 5
90,68 € 88,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Príručnú batožinu z kolekcie Rock Hybrid v podobe moderného kufríka oceníte najmä na služobných cestách či víkendoch. Ponúka objem 34 l a je vybavený integrovaným TSA kódovým zámkom, ktorý ochráni jeho obsah.

Rock Cestovní kufr TR-0193/3-L ABS - černá
143,80 €
+ doprava zadarmo

Cestovní kufr TR-0193/3-L ABS z kolekce Rock Vintage se čtyřmi dvojitými kolečky. Kufr je uzavíratelný zipem a oba jezdce zipu se dají zapojit do TSA zapuštěného kódového zámku. Horní madlo je ze syntetické kůže a celý pojízdný systém je umístěn uvnitř kufru pod textilní podšívkou, aby nedošlo k poškození.

Rock Cestovní kufr TR-0193/3-M ABS
122,70 €
+ doprava zadarmo

Cestovní kufr TR-0193/3-M ABS z kolekce Rock Vintage se čtyřmi dvojitými kolečky. Kufr je uzavíratelný zipem a oba jezdce zipu se dají zapojit do TSA zapuštěného kódového zámku. Horní madlo je ze syntetické kůže a celý pojízdný systém je umístěn uvnitř kufru pod textilní podšívkou, aby nedošlo k poškození.

Rock Cestovní kufr TR-0193/3-S ABS
102,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cestovní kufr TR-0193/3-S ABS z kolekce Rock Vintage se čtyřmi dvojitými kolečky. Kufr je uzavíratelný zipem a oba jezdce zipu se dají zapojit do TSA zapuštěného kódového zámku. Horní madlo je ze syntetické kůže a celý pojízdný systém je umístěn uvnitř kufru pod textilní podšívkou, aby nedošlo k poškození.

Rock Cestovný kufor TR-0201/3-L PC
144 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Praktický cestovný kufor TR-0201/3-L PC od výrobcu ROCK je skvelým pomocníkom na vašich cestách. Je vybavený TSA kódovým zámkom, 4 dvojdielnými kolieskami, ktoré možno otočiť až o 360°. Pojazdný systém je schovaný pod podšívkou, aby sa zamedzilo jeho poškodeniu. Vnútorný priestor je doplnený istiacimi popruhmi a prepážkou s vreckom.

Rock Cestovný kufor TR-0201/3-M PC
123 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Praktický cestovný kufor TR-0201/3-M PC od výrobcu ROCK je skvelým pomocníkom na vašich cestách. Je vybavený TSA kódovým zámkom, 4 dvojdielnými kolieskami, ktoré možno otočiť až o 360°. Pojazdný systém je schovaný pod podšívkou, aby sa zamedzilo jeho poškodeniu. Vnútorný priestor je doplnený istiacimi popruhmi a prepážkou s vreckom.

Rock Cestovný kufor TR-0201/3-S PC
103 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Praktický cestovný kufor TR-0201/3-S PC od výrobcu ROCK je skvelým pomocníkom na vašich cestách. Je vybavený TSA kódovým zámkom, 4 dvojdielnými kolieskami, ktoré možno otočiť až o 360°. Pojazdný systém je schovaný pod podšívkou, aby sa zamedzilo jeho poškodeniu. Vnútorný priestor je doplnený istiacimi popruhmi a prepážkou s vreckom. A hlavne ideálne rozmery, ktoré väčšina spoločností akceptuje ako kabínovú batožinu.

Rock Popruh s kódovým zámkom TA-0012
8,50 €

Bezpečnostný cestovný popruh značky Rock je ideálnym riešením pre rozlíšenie a zabezpečenie vašej batožiny. Jej otvoreniu bráni kódový zámok. Jeho dĺžka je 190 cm a je použiteľný na všetky veľkosti kufra.

Rock Cestovná taška na obleky Rock GS-0011
117,20 €
+ doprava zadarmo

Ak letíte na služobnú cestu, o svoj oblek už sa nemusíte báť. Táto taška je špeciálne prispôsobená práve pre transport obleku vrátane košieľ a možno ju vziať ako palubnú batožinu. Súčasťou sú aj dve ramienka.

Rock Cestovná taška na obleky s kolieskami Rock GS-0010
157,92 € 148,40 €
+ doprava zadarmo

Veľmi prepracovaná a kvalitná palubná batožina uspôsobená na prepravu obleku vrátane košieľ možno roztvoriť až na výšku 98 cm pre pohodlné umiestnenie obleku. Taška obsahuje dve vyberacie ramienka a samozrejme je počítané aj s vystuženým vreckom na notebook.

Rock Cestovná taška ROCK HA-0043 - čierna
74,99 € 62,50 €
+ doprava zadarmo

Cestovná taška z kolekcie ROCK Carbon o objeme 42 litrov. Okrem hlavného priestoru má kabela dve bočné vrecká, jedno vrecko s organizérom na prednej strane, na ktorej je ešte malé vrecko. Vstup do hlavného priestoru je riešený oválnym zipsom pre lepšiu prístupnosť.

Rock Bezpečnostný kódový zámok TA-0010
6,20 €

Kódový bezpečnostný zámok je dokonalou ochranou vašej batožiny počas prepravy. Tento strieborný zámok z dielne značky Rock bezpečne zamkne akúkoľvek zipsovú batožinu a je vyrobený z hliníkovej zliatiny.

Rock Bezpečnostný lankový TSA kódový zámok
10,10 €

Bezpečnostný TSA kódový zámok značky Rock je určený pre zipsové batožinu, ktorých obsah uchová v bezpečí. Umožňuje pri letiskovej kontrole kufor otvoriť, bez toho aby došlo k jeho poškodeniu, na rozdiel od bežných obyčajných zámkov.

Rock TR-0164/3-S
92,60 €
+ doprava zadarmo

Príručnú batožinu značky Rock v podobe moderného kufríka oceníte najmä na služobných cestách či víkendoch. Ponúka objem 33 l a je vybavený integrovaným TSA kódovým zámkom, ktorý ochráni jeho obsah.

Rock TR-0166/3-M
107,90 €
+ doprava zadarmo

Cestovný kufor z kolekcie Rock Hybrid ponúka všetko, čo od kvalitného kufra čakáte. Ľahká konštrukcia odolná proti nárazu ponúka 4 dvojité kolieska, teleskopický výsuvný systém a integrovaný TSA zámok. Vnútorné členenie 57 litrového priestoru zabezpečuje jednoduché usporiadanie všetkého, čo na svojich cestách potrebujete.