REXhry Fuse
23,15 € 20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Fuse je rýchla kooperatívna kocková hra, v ktorej musíte splniť všetky úlohy za stanovený čas. A čas je naozaj krátky – 10 minút! V hre sa ocitáte na palube lode, ktorú napadli votrelci a rozmiestnili tam množstvo náloží, ktoré majú za 10 minút hromadne explodovať. Úlohou je nálože deaktivovať. Nálože predstavujú jednotlivé karty v podobe akýchsi elektronických čipov.

REXhry Lotos
21,58 € 17,90 €

Lotos je kartová hra, v ktorej hráči skladajú kvety rôznych kvetín a bojujú medzi sebou o nadvládu nad nimi. Hráči vo svojich ťahoch môžu prikladať okvetné lístky či využívať svojich hmyzích pomocníkov na posilnenie svojho vplyvu na jednej z kvetín. Hra má originálny grafiku a je veľmi príjemná pre hranie o dvoch hráčoch.

REXhry Settlers: Zrod impéria - Aztékové
27,08 € 24,72 €

Imperial Settlers: Zrod impéria – Aztékovia je druhé veľké rozšírenie hry Settlers: Zrod impéria. Toto rozšírenie prináša úpravu pravidiel, nové zdroje a šiesty národ, ktorý sa usiluje o dobytie Nového sveta – sveta The Settlers. Vo svete The Settlers sa vďaka tomuto rozšíreniu objavuje náboženstvo, ktoré prináša vzývanie bohov a požehnanie. Aztékovia stavajú chrámy a organizujú festivaly a rôzne obrady, aby si bohov naklonili a požehnanie získali.

REXhry Settlers: Zrod impéria - Atlantída
31,90 €

Prvé veľké rozšírenie k budovateľskej kartovej hre Settlers: Zrod impéria. Obsahuje viac ako stovku kariet, ktoré obsahujú nielen starobylú antlantskú civilizáciu, ale aj veľa kariet pre existujúce národy. Atlantíďania prichádza s úplne novými mechanizmami. Toto rozšírenie k Settlerom vrelo odporúčame!

REXhry Takenoko: Panďátka

REXhry Takenoko: Panďátka

Hodnotenie: 4,5
20,32 € 17,90 €

Takenoko: Panďátka je rozšírenie pre známu rodinnú doskovú hru Takenoko. V rozšírení pribudne do hry Mama Pandová. Okrem toho obsahuje rozšírenie aj nové hracie políčka, nové úlohy a nové varianty hry.

REXhry Tash-Kalar: Aréna legiend
25,90 €

Súbojová strategická hra pre dvoch až štyroch hráčov, v ktorej v úlohe vyvolávačov posielate do arény bojovať rôznych bojovníkov. Hrať možno za štyri rôzne národy a stretnúť sa môžete s nepreberným množstvom bytostí. Hra je veľmi variabilná a ponúka viac herných variantov. Každý z variantov je veľmi odlišný, ale všetky sú zábavné.

REXhry Veľká kniha strašných čiar
36,97 € 27,90 €

Hra Veľká kniha strašných čiar je kooperatívna hra z čarodejníckeho prostredia. Hráči sú v úlohe študentov čarodejníckej školy, ktorí otvoria prastarú knihu kúziel – strašný grimoár, z ktorého vyletujú rôzne netvory. Úlohou hráčov je spoločnými silami netvory poraziť a knihu zase zatvoriť.

REXhry Malý princ: Urob mi planétu
18,48 € 17 €

Pekná spoločenská hra na motívy knihy Malý princ od Antoine de Saint-Exupéryho. Hráči stavajú planéty z dielikov na ktorých sa objavujú jednotlivé veci z románu. Získavať body potom môžu za použitia postáv. Na atmosfére pridá aj použitie pôvodných ilustrácií zo Saint-Exupéryho diela.

REXhry Hor sa späť do podzemia
13,72 € 11,90 €

Hor sa späť do podzemia je hra nadväzujúca na hru Hore do podzemia. Je to vtipná a jednoduchá fantasy hra, v ktorej hráči musia pokúšať svoje šťastie a vydávajú sa do kobiek a pokúšajú sa nimi úspešne prejsť. Zakaždým keď sú na ťahu, sa môžu rozhodnúť, či dajú novú príšeru do podzemia, okradnú hrdinu o časť jeho vybavenia, alebo z daného kola odstúpia.

REXhry Blood Rage
80,52 € 74,63 €
+ doprava zadarmo

Blood Rage je výpravná hra z prostredia Vikingov a severskej mytológie. Hráči posielajú svoje figúrky na hraciu plochu, plienia a snažia sa získať čo najviac bodov. Základným mechanizmom hry je draft spojený s kontrolou územia. Hra je veľmi krásne spracovaná a nájdete v nej jedny z najkrajších figúrok, ktoré poznáme.

REXhry Cardline: Svetobežník
13,90 €

Zábavná vedomostná kartová hra je určená všetkým, ktorí radi spoznávajú svet. Hráči sa snažia správne umiestniť svoje karty s rôznymi štátmi sveta do vytvárajúceho sa radu kariet. Karty štátov postupne tvoria rad a pridať ďalšiu kartu býva čím ďalej ťažšie. Jednoduchá, rýchla hra pri ktorej sa aj niečo dozviete.

REXhry Cirkus na kolieskach
12,92 € 10,90 €

Cirkus na kolieskach je pekná rodinná hra, v ktorej je vašim cieľom vytvoriť vláčik so zvieratami s najvyššou bodovou hodnotou. Hráči sa snažia kupovať vagóny so zvieratkami, aby ich mohli pripojiť do svojho vlaku. Nestačí však nové vagóny len správne kúpiť, ale musíte ich aj napojiť podľa pravidiel.

REXhry Malé veľké dobrodružstvá
19,22 € 15,90 €

Ďalší diel populárnej série hier do vrecka. Hráči tentoraz ovládajú hrdinov a posielajú ich po mape plniť rôzne úlohy, získavať predmety či sa učiť mágiu. Ako je u série „malá veľká“ zvykom, v malej krabičke nájdete pomerne komplexnú a pekne fungujúcu hru.

REXhry Malé veľké kráľovstvo
14,90 €

Strategická dobyvateľské hra, v ktorej sa hráči snažia rozšíriť svoje malé kráľovstvo na rozľahlú ríšu. Počas hry zbierajú zdroje, skúmajú rôzne oblasti, skúmajú mágiu, bojujú so súpermi a snaží sa každý ako prvý dosiahnuť niektoré z podmienok zaisťujúce víťazstvá.

REXhry Malé veľké kráľovstvo - Úsvit hrdinov
14,90 €

Rozšírenie pre fantasy hru Malá veľká kráľovstvo. V hre sa hráči snažia rozšíriť svoje malé kráľovstvo na rozľahlú ríšu. V rozšírení nájdete množstvo noviniek, ako nové územia, rasy, povolania atď … Novinkou je možnosť si hru zahrať o jednom hráčovi.

REXhry Malá veľká galaxia
15,90 €

Strategická kocková hra, v ktorej sa hráči snažia vytvoriť najmocnejšie impérium v celej galaxii. Pomocou kociek hráči kolonizujú nové planéty a snažia sa predčiť vo vývoji ostatných galaktických vodcov. Jedná sa o zábavnú komplexnú hru obsahujúcu aj zaujímavé scenáre, kedy je možné hrať proti hre samotnej..

REXhry Malá veľká galaxia: Do neznáma
19,61 € 15,90 €

Malá veľká galaxia: Do neznáma je rozšírenie pre kockovú hru malej veľkej galaxie. Nájdete v nej úplne nové prvky, ako sú piloti riadiacej lode či objavovanie hlbokého vesmíru. A tiež nové karty tajných misií či novej planéty.

REXhry Nájazdníci zo severu
39,26 € 34,90 €

Nájazdníci zo Severu je stolová hra z prostredia Vikingov. Hráči sa v nej snažia so svojimi skupinkami Vikingov ničiť a získať tak zlato či dobytok. K úspešnému nájazdu ale potrebujete svoju skupinu dobre poskladať, čaká vás tak veľa práce v dedine, kde budete získavať potrebný proviant.

REXhry Nejsme tu sami

REXhry Nejsme tu sami

Hodnotenie: 4,5
19,22 € 13,90 €

Nie sme tu sami je asymetrická sci-fi hra, v ktorej skupina hráčov hrá za stroskotaných astronautov, ktorí sa ocitli na neznámej planéte. Proti nim stojí tajomná Bytosť predstavovaná jedným z hráčov, ktorá hrá proti nim a snažia sa im zabrániť v tom, aby planétu mohli opustiť.

REXhry Predstav si!
21,18 € 19,90 €

Predstav si! je party hra, ktorá naozaj zapojí vašu predstavivosť a hravosť. Hra obsahuje 61 čírych priehľadných plastových kariet, na ktorých sú rôzne symboly. Hráč na rade sa snaží pomocou plastových kariet znázorniť zadané heslo. Karty možno kombinovať, skladať cez seba alebo dokonca rozhýbať a vytvoriť animáciu.

REXhry Safari Bar
11,90 €

Kartová hra, v ktorej majú hráči k dispozícii dvanásť zvierat, ktoré sa snažia pretlačiť do baru. Každé zo zvierat má špecifické schopnosti. Ide o to zahrať správne zviera v správnu chvíľu a dostať ich do baru čo najviac. Pekná súperiaca a rýchla hra s množstvom nečakaných zvratov.

REXhry Settlers: Zrod impéria
31,90 €

Vynikajúca kartová budovateľská stratégia s grafikou vychádzajúcou zo známej počítačovej hry The Settlers. Hráči v úlohe vládcov jednej zo štyroch svetových veľmocí vysielajú svojich osadníkov, aby rozšírili hranice svojich ríš. Cieľom je získať čo najviac víťazných bodov. Dobre hrateľná hra s ľahkými a prehľadnými pravidlami.

REXhry Skol ty skoty
13,72 € 11,90 €

Skol ty Skoty! je zábavná kartová hra pre dvoch, v ktorej budete na čele jedného z dvoch klanov bojovať o hraničné kamene, ktoré ohraničujú vaše územie. V každom ťahu priložíte jedného zo svojich Škótov a budete sa snažiť získať nadvládu nad jedným z kameňov tým, že vytvoríte silnú sadu kariet – trojicu, postupku, farbu atď. Kto ovládne päť rôznych kameňov alebo tri susedné, ten vyhrá.

REXhry Vládca Tokia
31,01 € 28,90 €

V hre Vládca Tokia sa stávate jednou z príšer, ktoré bojujú o nadvládu nad Tokiom. Pri hre sa tak môžete cítiť ako v japonských monsterfilmoch a tiež si riadne zaničíte! Vžite sa do úlohy Gigasaura, zeleného Emzáka, či obrieho Tučniaka – perfektná grafika tomu rozhodne pomôže!

REXhry Vúdú

REXhry Vúdú

Hodnotenie: 5
14,77 € 10,90 €

Vúdú je bláznivá párty hra, v ktorej sa hráči stávajú čarodejníkmi, ktorí pomocou kociek zosielajú zaklínadlá na ostatných hráčov. Tí potom musia hrať s natiahnutými lakťami, chrochtať ako prasce a robiť veľa ďalších bláznovstiev.

REXhry Zemeplocha: Semafory
33,27 € 30,90 €

Hra Zemeplocha: Semafory vychádza z knihy sira Terryho Pratchetta Zaslaná pošta, v ktorej sa dozvedáme o najrýchlejšej forme vzdialeného prenosu správ na Zemeploche. Hru Semafory možno hrať dvoma rôznymi spôsobmi **. Buď ako súperiacu hru, alebo ako kooperatívnu hru. Pravidlá tiež obsahujú jednoduchú variantu hry pre deti. **Ide tak o skutočne variabilnú hru, ktorú si užijú nielen nadšení fanúšikovia Zemeplochy.

REXhry Cardline: Svet zvierat CZ verzia
15,89 € 13,30 €

Zábavná kartová hra balená v krásnej plechovej krabičke. V hre hráči snažia správne umiestniť svoje karty so zvieratami do vytvárajúceho sa radu kariet. Hra má peknú grafiku a je vhodná ako pre hranie s deťmi, kedy má edukatívne prvok, tak s dospelými, ktorých tiež skvele zabavií

REXhry Coup: Nočný klub
8,90 €

Nočný klub je výborná kartová blafovacia hra, ktorú odohráte v priebehu desiatich minút. Musíte sa pokúsiť udržať aspoň jednu zo svojich dvoch postáv v tajnosti dlhšie než ostatné. Potrebovať budete trochu drzosti a trochu schopnosti dedukcie.

REXhry Superšpión
18,48 € 15,90 €

Jedinečná konverzačná party hra. Hráči sa medzi sebou snažia v časovom limite odhaliť špióna v jednom z herných prostredí. Počas hry musia hráči pozorne sledovať ostatných, sústrediť sa, dávať si pozor na jazyk a bleskovo reagovať na otázky.

REXhry Takenoko
37 € 31,90 €

Rodinná dosková hra, ktorá sa odohráva na japonskom cisárskom dvore. Cisár dostal od svojho čínskeho náprotivku darom vzácne zviera – pandu. Vašou úlohou je postaviť záhradku na ktorej budete pestovať bambus, ktorý večne hladnú pandu zasýti.

REXhry Timeline: Hudba a film
15,89 € 13,90 €

Zábavná vedomostná kartová hra z edície hier Timeline a je určená všetkým, ktorí majú radi históriu. Hráči sa striedajú v ťahoch a na časovú os postupne pridávajú kartičky so slávnymi filmovými a hudobnými dielami. Jednoduchá, rýchla hra pri ktorej sa aj niečo dozviete.

REXhry Timeline: Objavy

REXhry Timeline: Objavy

Hodnotenie: 5
15,89 € 12,90 €

Zábavná vedomostná kartová hra z edície hier Timeline je určená všetkým, ktorí majú radi históriu. Hráči sa striedajú v ťahoch a na časovú os postupne pridávajú kartičky s rôznymi zaujímavými historickými objavy. Jednoduchá, rýchla hra pri ktorej sa aj niečo dozviete.