10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
Rex prací gél Amazonia Freshness 72 praní, 3,24 l Rex Prací gél Aromatherapy Orchid Color 80 praní, 3,6 l
Rex prací gél Amazonia Freshness 72 praní, 3,24 l

Prací gél Rex Amazonia Freshness účinne odstraňuje škvrny a to už pri studenom praní od 20 °C. Bielizeň zanechá čisté a prevoňané sviežou vôňou. Bol vyvinutý tak, aby udržal bielu a stálofarebnú bielizeň žiarivo čistú a bez škvŕn.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Rex šampón bylinný 250 ml Rex Prací gél Aromatherapy Orchid Color 80 praní, 3,6 l
Rex šampón bylinný 250 ml

Obzvlášť jemný a šetrný bylinný šampón určený pre pravidelnú starostlivosť o srsť psov všetkých plemien. Zloženie: Bylinné prísady harmančeka a pakostu pôsobia preventívne proti zápalom kože a majú upokojujúci účinok.

môžete mať 05.06 - 07.06

Partner: VISO TRADE
Novinka
Rex Prací gél Aromatherapy Orchid Color 80 praní, 3,6 l Rex Prací gél Aromatherapy Orchid Color 80 praní, 3,6 l
Rex Prací gél Aromatherapy Orchid Color 80 praní, 3,6 l

Žiarivo čistú bielizeň s krásnou kvetinovou vôňou budete mať vďaka účinnému gélu na pranie Rex Prací gél Aromatherapy Orchid Color 80 praní, 3,6 l, ktorý odstraňuje aj odolné škvrny a navyše obsahuje prírodné kvetinové esencie. Balenie obsahuje 80 pracích dávok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Rex Prací prášok Aromatherapy Orchid Color BOX 54 praní, 2,97 kg Rex Prací prášok Aromatherapy Orchid Color BOX 54 praní, 2,97 kg
Rex Prací prášok Aromatherapy Orchid Color BOX 54 praní, 2,97 kg

Žiarivo čistú bielizeň s krásnou kvetinovou vôňou budete mať vďaka účinnému praciemu prášku Rex Prací prášok Aromatherapy Orchid Color BOX 54 praní, 2,97 kg, ktorý odstraňuje aj odolné škvrny a navyše obsahuje prírodné kvetinové esencie. Balenie obsahuje 54 pracích dávok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Rex prací prášok Amazonia Freshness BOX 60 praní, 3,3 kg Rex Prací prášok Aromatherapy Orchid Color BOX 54 praní, 2,97 kg
Rex prací prášok Amazonia Freshness BOX 60 praní, 3,3 kg

Prací prášok Rex Amazonia Freshness BOX so zložením Cold Water Active umožňuje pranie aj pri nízkych teplotách (už od 20 °C). Účinne odstraňuje škvrny na bielom a stálofarebnom prádle. Potom ho prevonia čerstvou vôňou amazonského dažďového pralesa. Vhodný pre veľké objemy bielizne.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Rex prací prášok Aromatherapy Orchid Color 45 pranie, 2,475 kg Rex Prací prášok Aromatherapy Orchid Color BOX 54 praní, 2,97 kg
Rex prací prášok Aromatherapy Orchid Color 45 pranie, 2,475 kg

Prací prášok Rex Aromatherapy Orchid Color je vhodný na farebnú bielizeň, ktorá hĺbkovo čistí a zanechá ju žiarivo čisté a prevoňané sviežou vôňou orchidey. Obsahuje prírodné kvetinové esencie podporujúce dobrú náladu. Účinkuje už pri nízkych teplotách.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Rex Prací gél Amazonia Freshness 66 praní, 2,97 l Rex Kapsuly na pranie Aromatherapy Orchid Color 44 praní, 528 g
Rex Prací gél Amazonia Freshness 66 praní, 2,97 l

Žiarivo čistú bielizeň s krásnou vôňou amazonského pralesa budete mať vďaka účinnému gélu na pranie Rex prací gél Amazonia Freshness 66 praní, 2,97 l, ktorý odstraňuje aj odolné škvrny a je skvelý na pranie veľkého objemu bielizne. Balenie obsahuje 66 pracích dávok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Rex Kapsuly na pranie Aromatherapy Orchid Color 44 praní, 528 g Rex Kapsuly na pranie Aromatherapy Orchid Color 44 praní, 528 g
Rex Kapsuly na pranie Aromatherapy Orchid Color 44 praní, 528 g

Žiarivo čistú bielizeň s krásnou kvetinovou vôňou budete mať vďaka účinným pracím kapsulám Rex Kapsuly na pranie Aromatherapy Orchid Color 44 praní, 528 g, ktoré odstraňujú aj odolné škvrny a obsahujú prírodné kvetinové esencie. Balenie obsahuje 44 pracích dávok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Rex prací gél Aromatherapy Orchid Color 60 praní, 2,7 l Rex Kapsuly na pranie Aromatherapy Orchid Color 44 praní, 528 g
Rex prací gél Aromatherapy Orchid Color 60 praní, 2,7 l

Prací gél Rex Aromatherapy Orchid Color je vhodný na farebnú bielizeň, ktorá hĺbkovo čistí a zanechá ju žiarivo čisté a prevoňané sviežou vôňou orchidey. Fľaša je vyrobená z 50% z recyklovaného plastu a je 100% znovu recyklovateľná.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

Praniu bielizne venujeme väčšiu pozornosť ako v minulosti. Umožňuje to široká ponuka pracích prostriedkov, ktoré sú dnes na trhu. Značka pracích prostriedkov Rex spoločnosti Henkel je síce v porovnaní s niektorými dlhoročnými harcovníkmi na trhu nováčikom, ale za svoju existenciu od roku 2001 urobila obrovský posun. A to nielen čo sa týka vôní, ale najmä zloženia. Vo svojom portfóliu ponúka nielen klasické pracie prášky na bielu a farebnú bielizeň, ale výnimkou nie je ani niekoľko variantov pracích gélov, ktoré si z roka na rok získavajú čoraz väčšiu obľubu. Tým, že sú dobre rozpustné aj pri nižších teplotách šetria vďaka častejšiemu využitiu kratších pracích programov energiu aj peniaze. To prispieva nielen k ochrane bielizne, ale aj životného prostredia, ktoré má značka Rex pri svojich inováciách taktiež na pamäti. Pracie prostriedky Rex s výberom z niekoľkých vôní, rovnako ako veľkostí balení prinášajú riešenie pre dokonale čistú bielizeň bez škvŕn a to za cenu, ktorú si môže dovoliť každá rodina. A každodenná bitka s odolnými škvrnami bude hračka.