Revuele Chladivý gél po opaľovaní Panthenol (Cooling Gel) 75 ml
3,50 € 3,20 €

Extra upokojujúci chladivá starostlivosť po opaľovaní s vysokým obsahom D-panthenolu napomáha upokojiť podráždenú pokožku po opaľovaní. Poskytuje pocit chladivého osvieženia, hydratuje pokožku. Zmierňuje pocit pálenia a začervenanie. Gél pokožku dokonale upokojuje, regeneruje a dodáva jej pružnosť.

Revuele Chladivý SOS balzam po opaľovaní Panthenol (SOS Balm) 75 ml
3,50 € 3,10 €

SOS balzam po opaľovaní na slnku alebo po popáleninách s vysokým obsahom D-panthenolu napomáha upokojiť podráždenú pokožku. Poskytuje pocit chladivého osvieženia, hydratuje pokožku. Zmierňuje pocit pálenia a začervenanie. Gél pokožku dokonale upokojuje, regeneruje a dodáva jej pružnosť.

Revuele Krém na ruky Mezoderma ( Concentrate Cream for Hands) 50 ml
3,50 €

Krém na ruky pre intenzívnu dennú hydratáciu, ochranu a jemnosť rúk a nechtov. Bojuje proti predčasnému starnutiu, vyživuje a hydratuje pokožku rúk a tiež ju regeneruje a bráni pred tvorbou pigmentových škvŕn. Doprajte vašej pokožke rúk mladistvý vzhľad.

Revuele Ovocný sprchový gél Fruit Skin Care (Sweet Berries Shower Gel) 500 ml
3,90 €

Sprchový gél Sweet Berries sa po kontakte s vodou premení na bohatú a krémovitú konzistenciu. Dokonale čistí vašu pokožku a zanechá ju vyživenú. Nádherná ovocná vôňa sladkých bobúľ obklopí vaše zmysly. Posilňuje kožnú bariéru a zanechá pokožku hebkú, vláčnu a jemnú na dotyk. .