REPTI PLANET Doska vykurovacia Superior 5 W 14x15 cm
20,40 €

Vykurovacia doska zvyšuje zvieratám chuť k jedlu a zlepšuje ich metabolizmus. Lepí sa na spodnú či bočnú stenu terária pomocou samolepiacich nožičiek, ktoré sú súčasťou balenia. Repti Planet Doska vykurovacia Superior 5 W 14×15 cm by mala zaberať menej ako 2/3 plochy.

REPTI PLANET žiarovka Repti UVB 2.0 13 W
11,30 €

Žiarovka vytvára tienisté prostredie, ktoré sa bežne vyskytuje v tropických oblastiach a dažďových pralesoch. Produkuje UVA a UVB žiarenie, ktoré je dôležité pre optimálne vstrebávanie vápnika. Repti Planet žiarovka Repti UVB 2.0 13 W je ideálna pre všetky tropické a subtropické plazy.

REPTI PLANET žiarivka Repti UVB 10.0 45 cm 15 W
16,30 €

Žiarivka vytvára slnečné prostredie, ktoré sa bežne vyskytuje v púštnych oblastiach. Produkuje UVA a UVB žiarenie, ktoré je dôležité pre optimálne vstrebávanie vápnika. Repti Planet žiarivka Repti UVB 10.0 45 cm 15 W je ideálna pre púštne plazy.

REPTI PLANET Kŕmenie Jelly Pots Fruit 8 ks
5,03 € 4,90 €

Doplnkové krmivo je ideálne pre plazy a bezstavovce, ktoré sa živia nektárom a ovocím. Obsahuje vitamín A a C. Repti Planet Kŕmenie Jelly Pots Fruit 8 ks najlepšie spotrebujte do 5 dní od otvorenia.

REPTI PLANET žiarovka Halogen Sun 25 W
4,60 €

Halogénová žiarovka do terária vydáva svetelné a tepelné žiarenie, ktoré tvoria lokálne výhrevné miesto. Podporuje prirodzené fyziologické procesy živočíchov. Repti Planet žiarovka Halogen Sun 25 W je veľmi odolná proti vode, vlhkosti a zaručuje dlhú životnosť.

REPTI PLANET žiarovka Halogen Sun 35 W
4,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Halogénová žiarovka do terária vydáva svetelné a tepelné žiarenie, ktoré tvoria lokálne výhrevné miesto. Podporuje prirodzené fyziologické procesy živočíchov. Repti Planet žiarovka Halogen Sun 35 W je veľmi odolná proti vode, vlhkosti a zaručuje dlhú životnosť.

REPTI PLANET žiarovka Infrared HEAT 25 W
5,20 €

Žiarovka do terária disponuje červeným sklom, ktoré sfarbuje výsledné svetlo a zároveň nenarušuje denné a nočné cykly zvierat. Vydáva infračervené tepelné žiarenie, ktoré zvyšuje vnútornú teplotu v teráriu. Repti Planet žiarovka Infrared HEAT 25 W je ideálna pre nočné pozorovanie.

REPTI PLANET žiarovka Daylight Frosted 50 W
3,10 €

Širokospektráane žiarovka do terária disponuje farebným spektrom, ktoré simuluje svetlo dažďového pralesa. Podporuje prirodzené prejavy ako sú príjem potravy, párenie a aktivita u žiab, gekonov a jašterov. Repti Planet žiarovka Daylight Frosted 50 W vydáva ultrafialové, svetelné a infračervené žiarenie.

REPTI PLANET žiarovka Infrared HEAT 75 W
6,39 €

Žiarovka do terária disponuje červeným sklom, ktoré sfarbuje výsledné svetlo a zároveň nenarušuje denné a nočné cykly zvierat. Vydáva infračervené tepelné žiarenie, ktoré zvyšuje vnútornú teplotu v teráriu. Repti Planet žiarovka Infrared HEAT 75 W je ideálna pre nočné pozorovanie.

REPTI PLANET Terárium zostaviteľné 120x45x60 cm
225,80 €

Terárium s kovovým pletivom, ktoré zabezpečuje dostatočnú ventiláciu a zabraňuje úniku zvierat. Horný a spodný rámik z plastu umožňuje stohovanie. Repti Planet Terárium zostaviteľné 120×45×60 cm je ideálne pre plazy, obojživelníky, hady, bezstavovce a drobné cicavce.

REPTI PLANET Terárium zostaviteľné 120x45x32 cm
194,70 €

Terárium s kovovým pletivom, ktoré zabezpečuje dostatočnú ventiláciu a zabraňuje úniku zvierat. Horný a spodný rámik z plastu umožňuje stohovanie. Repti Planet Terárium zostaviteľné 120×45×32 cm je ideálne pre plazy, obojživelníky, hady, bezstavovce a drobné cicavce.

REPTI PLANET Terárium zostaviteľné 60x45x60 cm
140,30 €

Terárium s kovovým pletivom, ktoré zabezpečuje dostatočnú ventiláciu a zabraňuje úniku zvierat. Horný a spodný rámik z plastu umožňuje stohovanie. Repti Planet Terárium zostaviteľné 60 × 45 × 60 cm je ideálne pre plazy, obojživelníky, hady, bezstavovce a drobné cicavce.

REPTI PLANET Terárium zostaviteľné 91,4x45,7x45,7 cm
171,30 €

Terárium s kovovým pletivom, ktoré zabezpečuje dostatočnú ventiláciu a zabraňuje úniku zvierat. Horný a spodný rámik z plastu umožňuje stohovanie. Repti Planet Terárium zostaviteľné 91,4×45,7×45,7 cm je ideálne pre plazy, obojživelníky, hady, bezstavovce a drobné cicavce.

REPTI PLANET Osvetlenie Dual Mini 2x40 W
29,20 €

Dvojitá lampa do malých terárií zvyšuje intenzitu svetelného žiarenia, UVB a UVA výstupu. Disponuje leštenou hliníkovou vrstvou a keramickou objímkou. Repti Planet Osvetlenie Dual Mini 2×40 W vytvára výhrevné miesto pre živočíchy a zabezpečuje potrebné svetlo.

REPTI PLANET Terárium zostaviteľné 120x45x45 cm
210,20 €

Terárium s kovovým pletivom, ktoré zabezpečuje dostatočnú ventiláciu a zabraňuje úniku zvierat. Horný a spodný rámik z plastu umožňuje stohovanie. Repti Planet Terárium zostaviteľné 120×45×45 cm je ideálne pre plazy, obojživelníky, hady, bezstavovce a drobné cicavce.

REPTI PLANET Osvetlenie Mini 1x40 W
15,60 €

Lampa do malých terárií zvyšuje intenzitu svetelného žiarenia, UVB a UVA výstupu. Disponuje leštenou hliníkovou vrstvou a keramickou objímkou. Repti Planet Osvetlenie Mini 1×40 W vytvára výhrevné miesto pre živočíchy a zabezpečuje potrebné svetlo.

REPTI PLANET Doska vykurovacia Superior 14 W 28x28 cm
28,40 €

Vykurovacia doska zvyšuje zvieratám chuť k jedlu a zlepšuje ich metabolizmus. Lepí sa na spodnú či bočnú stenu terária pomocou samolepiacich nožičiek, ktoré sú súčasťou balenia. Repti Planet Doska vykurovacia Superior 14 W 28×28 cm by mala zaberať menej ako 2/3 plochy.

REPTI PLANET Doska vykurovacia Superior 28 W 53x28 cm
44,90 €

Vykurovacia doska zvyšuje zvieratám chuť k jedlu a zlepšuje ich metabolizmus. Lepí sa na spodnú či bočnú stenu terária pomocou samolepiacich nožičiek, ktoré sú súčasťou balenia. Repti Planet Doska vykurovacia Superior 28 W 53×28 cm by mala zaberať menej ako 2/3 plochy.

REPTI PLANET Držiak na osvetlenie
8,90 €

Univerzálny držiak na svetlo ľahko nalepíte pomocou obojstrannej pásky na sklo terária. Obsahuje gumové zarážky, vďaka ktorým sa zabráni nechcenému pohybu lampy. Repti Planet Držiak na osvetlenie má veľmi jednoduchú montáž. Výšku je možné nastaviť.

REPTI PLANET Miska na kŕmenie
5,80 €

Miska na kŕmenie je ťažšia, stabilná a zabraňuje prevráteniu. Využitie nájde v púštnych a tropických teráriách. Hladký povrch zamedzuje usadzovaniu nečistôt a ľahko sa čistí. Repti Planet Miska na kŕmenie je z neškodného materiálu schváleného pre použitie v potravinárstve.

REPTI PLANET Osvetlenie Dome 19 cm
17,50 €

Hliníkový reflektor disponuje keramickou objímkou odolnou voči vysokým teplotám a zvyšuje intenzitu UVB žiarenia. Obsahuje vetracie otvory vo vrchnej časti, ktoré slúžia pre potrebnú ventiláciu. Repti Planet Osvetlenie Dome 19 cm vytvára výhrevné miesto pre živočíchy a zabezpečuje potrebné svetlo.

REPTI PLANET Osvetlenie LED 30 diód
28,60 €

Lampa disponuje dotykovým ovládaním, ktorým možno vybrať medzi 3 svetelnými režimami. Ponúka režim bielej, modrej, alebo bielej i modrej farby LED. Vhodná do terárií, akvárií a akrylových chovných nádrží. Repti Planet Osvetlenie LED 30 diód je vyrobené z brúseného hliníka.

REPTI PLANET Terárium zostaviteľné 91,4x45,7x32 cm
167,40 €

Terárium s kovovým pletivom, ktoré zabezpečuje dostatočnú ventiláciu a zabraňuje úniku zvierat. Horný a spodný rámik z plastu umožňuje stohovanie. Repti Planet Terárium zostaviteľné 91,4×45,7×32 cm je ideálne pre plazy, obojživelníky, hady, bezstavovce a drobné cicavce.

REPTI PLANET Zahmlievač

REPTI PLANET Zahmlievač

Hodnotenie: 5
30,40 €

Generátor hmly dokáže zvýšiť vlhkosť vzduchu v teráriu až na 100%. Hmlu tvorí ultrazvuková keramická membrána. Imituje rannú hmlu v púštnych teráriách a simuluje tropickú v tropických teráriách. Repti Planet Zahmlievač sa automaticky vypne, ak voda klesne pod 3 cm.

REPTI PLANET žiarovka Daylight Basking Spot 25 W
3,28 €

Širokospektrálna žiarovka do terária podporuje prirodzené prejavy, ako sú príjem potravy, párenie a aktivita u plazov a obojživelníkov. Vytvára pre nich príjemné výhrevné miesto. Repti Planet žiarovka Daylight Basking Spot 25 W vydáva ultrafialové, svetelné a infračervené žiarenie.

REPTI PLANET Žiarovka Daylight Basking Spot 50 W
5,90 €

Širokospektrálna žiarovka do terária podporuje prirodzené prejavy ako sú príjem potravy, párenie a aktivita u plazov a obojživelníkov. Vytvára pre nich príjemné výhrevné miesto. Repti Planet žiarovka Daylight Basking Spot 50 W vydáva ultrafialové, svetelné a infračervené žiarenie.

REPTI PLANET žiarovka Far Infrared HEAT 40 W
14,20 €

Reflektor do terária disponuje špeciálnou konštrukciou, vďaka ktorej sa produkuje intenzívne infračervené žiarenie. Je chránený krycou kovovou mriežkou. Vyhrieva vnútorný priestor terária. Repti Planet žiarovka Far Infrared HEAT 40 W možno kombinovať s UVB žiarovkami či LED osvetlením.

REPTI PLANET žiarovka Repti UVB 5.0 26 W
14,40 €

Žiarovka vytvára tienisté prostredie, ktoré sa bežne vyskytuje v tropických oblastiach a dažďových pralesoch. Produkuje UVA a UVB žiarenie, ktoré je dôležité pre optimálne vstrebávanie vápnika. Repti Planet žiarovka Repti UVB 5.0 26 W je ideálna pre všetky tropické a subtropické plazy.

REPTI PLANET Dekorácia Coco Sieť
10,20 €

Sieťová dekorácia zväčšuje plochu pre pohyb plazov v teráriu. Je ideálny pre upevnenie rastlín ako sú tilandsie, bromélie, orchidey a ďalšie popínavé rastliny. Repti Planet Dekorácia Coco Sieť sa ľahko inštaluje na stenu terária.

REPTI PLANET Dekorácia Coco Troncho
10,20 €

Dekorácia v tvare vetvičiek zväčšuje plochu pre pohyb plazov v teráriu. Je ideálny pre upevnenie rastlín ako sú tilandsie, bromélie, orchidey a ďalšie popínavé rastliny. Repti Planet Dekorácia Coco Troncho sa ľahko inštaluje horizontálne aj vertikálne.

REPTI PLANET Dekorácia liana točená
6,90 €

Umelá dekorácia v prírodnom dizajne poskytuje úkryt pre plazy a obojživelníky. Je ľahko formovateľná a vyrobená z bezpečného a hygienického materiálu. Repti Planet Dekorácia liana točená je dobre udržateľná a ozvláštni priestor terária.

REPTI PLANET Krmivo Jelly Pots Mixed 8 ks
5,03 € 4,90 €

Doplnkové krmivo je ideálne pre plazy a bezstavovce, ktoré sa živia nektárom a ovocím. Obsahuje vitamín A a C. Repti Planet Kŕmenie Jelly Pots Mixed 8 ks najlepšie spotrebujte do 5 dní od otvorenia.

REPTI PLANET Membrána a kľúč pre zahmlievač
4,40 €

Kľúč a náhradná membrána pre ultrazvukový zahmlievač má životnosť asi 3000 h. Tá závisí na tvrdosti a čistote vody aj dobe prevádzky samotného zahmlievača. Repti Planet Membrána a kľúč pre zahmlievač je potrebným doplnkom pre chovateľov terárijných zvierat.

REPTI PLANET Osvetlenie Dome 14 cm
15,60 €

Hliníkový reflektor disponuje keramickou objímkou odolnou voči vysokým teplotám a zvyšuje intenzitu UVB žiarenia. Obsahuje vetracie otvory vo vrchnej časti, ktoré slúžia pre potrebnú ventiláciu. Repti Planet Osvetlenie Dome 14 cm vytvára výhrevné miesto pre živočíchy a zabezpečuje potrebné svetlo.

REPTI PLANET Osvetlenie Dome vysoké 19 cm
21,40 €

Hliníkový reflektor disponuje keramickou objímkou odolnou voči vysokým teplotám a zvyšuje intenzitu UVB žiarenia. Obsahuje vetracie otvory vo vrchnej časti, ktoré slúžia pre potrebnú ventiláciu. Repti Planet Osvetlenie Dome vysoké 19 cm vytvára výhrevné miesto pre živočíchy a zabezpečuje potrebné svetlo.

REPTI PLANET Osvetlenie Dual Dome 2x150 W
33,08 €

Dvojitá lampa do stredných a veľkých terárií zvyšuje intenzitu svetelného žiarenia, UVB a UVA výstupu. Disponuje leštenou hliníkovou vrstvou a keramickou objímkou odolnou voči vysokým teplotám. Repti Planet Osvetlenie Dual Dome 2×150 W vytvára výhrevné miesto pre živočíchy a zabezpečuje potrebné svetlo.

REPTI PLANET Pozadie Coco Pad
3,20 €

Dekorácia z kokosových vlákien zväčšuje plochu pre pohyb plazov v teráriu. Je ideálny pre upevnenie rastlín ako sú tilandsie, bromélie, orchidey a ďalšie popínavé rastliny. Repti Planet Pozadie Coco Pad sa ľahko inštaluje na bočnej či zadnej stene terárií.

REPTI PLANET Pozadie Coco Planter
8,10 €

Pozadie z kokosových vlákien zväčšuje plochu pre pohyb plazov v teráriu. Obsahuje vrecká pre zasadenie rastlín, vhodné sú predovšetkým tilandsie, bromélie, orchidey a ďalšie popínavé rastliny. Repti Planet Pozadie Coco Planter sa ľahko inštaluje na bočné či zadné steny terárií.

REPTI PLANET Pozadie korok prírodný
5,80 €

Pozadie z prírodnej korkové kôry ľahko vložíte do akéhokoľvek terária. Je ideálny k dekorácii predovšetkým do horúceho a vlhkého prostredia. Repti Planet Pozadie korok prírodný disponuje výškou 2 cm.

REPTI PLANET Pozadie penové 58x28,5 cm
14,80 €

Penové pozadie do terárií disponuje zaujímavým dizajnom kameňa. Veľkosť sa dá zmenšiť napríklad pomocou zalamovacieho noža. Repti Planet Pozadie penové 58×28,5 cm je vyrobené z netoxických a zdravotne nezávadným materiálov.

REPTI PLANET Rastlina kvitnúca Anthurium 40 cm
5,81 €

Umelá rastlina nájde využitie v teráriách, v ktorých hrozí poškodenie či konzumácia živej kvetiny zvieraťom. Disponuje realistickým spracovaním. Repti Planet Rastlina kvitnúca Anthurium 40 cm nevyžaduje špeciálnu starostlivosť.

REPTI PLANET Rastlina papradie Nephrolepis 20 cm
6,10 €

Umelá rastlina nájde využitie v teráriách, v ktorých hrozí poškodenie či konzumácia živej kvetiny zvieraťom. Disponuje realistickým spracovaním. Repti Planet Rastlina papradie Nephrolepis 20 cm nevyžaduje špeciálnu starostlivosť.

REPTI PLANET Rastlina sukulent Agave červená 18 cm
5,80 €

Umelá rastlina nájde využitie v teráriách, v ktorých hrozí poškodenie či konzumácia živej kvetiny zvieraťom. Disponuje realistickým spracovaním. Repti Planet Rastlina sukulent Agave červená 18 cm nevyžaduje špeciálnu starostlivosť.

REPTI PLANET Rastlina travina Spartina 30 cm
6,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Umelá rastlina nájde využitie v teráriách, v ktorých hrozí poškodenie či konzumácia živej kvetiny zvieraťom. Disponuje realistickým spracovaním. Repti Planet Rastlina travina Spartina 30 cm nevyžaduje špeciálnu starostlivosť.

REPTI PLANET Rostlina sukulent Agave zelená 18 cm
6,10 €

Umelá rastlina nájde využitie v teráriách, v ktorých hrozí poškodenie či konzumácia živej kvetiny zvieraťom. Disponuje realistickým spracovaním. Repti Planet Rastlina sukulent Agave zelená 18 cm nevyžaduje špeciálnu starostlivosť.

REPTI PLANET Teplomer vlhkomer LCD
8,90 €

Teplomer a vlhkomer ľahko nainštalujete pomocou prísavky na vnútorné sklo terária. Obsahuje LCD displej, ktorý zobrazí namerané hodnoty. Repti Planet Teplomer vlhkomer LCD má rozsah teplôt v rozmedzí 10–50 ° C a vlhkosti 20 až 90%.

REPTI PLANET Teplomer vlhkomer LCD vonkajší
15,90 €

Teplomer a vlhkomer má kábel dlhý 90 cm, ktorý umožňuje umiestniť prístroj na rôzne miesta. Obsahuje LCD displej, ktorý zobrazí namerané hodnoty. Repti Planet Teplomer vlhkomer LCD vonkajší má rozsah teplôt v rozmedzí 0–70 ° C a vlhkosti 20 až 99%.

REPTI PLANET Terárium zostaviteľné 90x45x60 cm
175,20 €

Terárium s kovovým pletivom, ktoré zabezpečuje dostatočnú ventiláciu a zabraňuje úniku zvierat. Horný a spodný rámik z plastu umožňuje stohovanie. Repti Planet Terárium zostaviteľné 90×45×60 cm je ideálne pre plazy, obojživelníky, hady, bezstavovce a drobné cicavce.