Rapeto Pangamin prírodný B komplex 120 tabliet
5,10 €

Pangamin prírodný B komplex – jedná sa o riadenú fermentácii kvasníc vo vodnom kúpeli nasýtené vitamíny skupiny B, 100% RHP (referenčnej hodnoty príjmu), B komplex, vitamín B15 – kyselina pangamová, Štandardizované hladiny vitamínov skupiny B, Obsahuje prirodzené živiny, Zdroj bielkovín, aminokyselí

Rapeto C Vitamín Ferdo Mix 110 tablet
3 €

C Vitamín Ferdo Mix je chutná kombinácia štyroch príchuťou tabliet s obsahom vitamínu C a ovocné šťavy. Vitamíny C, E a selén spoločne prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným poškodením a na normálnu funkciu imunitného systému.

Rapeto C Vitamín Malina 60 tabliet
2,30 €

C Vitamín Malina je chutná kombinácia vitamínu C a ovocné šťavy. Vitamíny C, E a selén spoločne prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným poškodením a na normálnu funkciu imunitného systému.

Rapeto C Vitamín Pomaranč 60 tabliet
2,40 €

C Vitamín Pomaranč je chutná kombinácia vitamínu C a ovocné šťavy. Vitamíny C, E a selén spoločne prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným poškodením a na normálnu funkciu imunitného systému.

Rapeto C Vitamín Rutín 60 tabliet
3,10 €

Potreba vitamínu C rastie v období nepriaznivého počasia, pri záťaži organizmu, strese, fajčení a telesnej námahe. Cmúľavej tablety obsahujú rutín a vitamín C pre správnu funkciu imunitného systému. Rutín podporuje pôsobenie vitamínu C.

Rapeto C Vitamín Hruška 60 tabliet
2,40 €

C Vitamín Hruška je chutná vitamínu C a ovocné šťavy. Vitamíny C, E a selén spoločne prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným poškodením a na normálnu funkciu imunitného systému.

Rapeto Pangamin® imunita 120 tabliet
7,60 €

Pangamin® imunita – všetci vieme, že prirodzeným zdrojom vitamínu D je pre človeka slnečné žiarenie. Jeho konkrétne zložkou, ktorá po dopade na pokožku vitamín D syntetizuje, je UVB žiarenie.

Rapeto C Vitamín Víno 60 tabliet
3,10 €

C Vitamín Víno je chutná kombinácia vitamínu C a ovocné šťavy. Vitamíny C, E a selén spoločne prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným poškodením a na normálnu funkciu imunitného systému.