lopta Wahkan

QUICK Sport lopta Wahkan

51,60 €
47,40 €

Futbalová lopta je vyrobená zo 6 vrstiev, ktoré zaručujú vysokú odolnosť. Možno ju využívať na medzinárodnej súťaže. QUICK Sport lopta Wahkan je vhodná pre vonkajšiu aj vnútornú hru.

Tovar od predajcu MALL
lopta Takoda
1x

QUICK Sport lopta Takoda

18,20 €

Futbalová lopta je vyrobená zo 4 vrstiev, ktoré zaručujú vysokú odolnosť. Možno ju využívať na ligu žiakov. QUICK Sport lopta Takoda je vhodná pre vonkajšiu aj vnútornú hru.

Tovar od predajcu MALL
-21%
lopta Swift nízky odskok
1x

QUICK Sport lopta Swift nízky odskok

18,40 €
14,40 €

Ručne šitá futbalová lopta je vyrobená zo 4 vrstiev, ktoré zaručujú vysokú odolnosť. Možno ju využívať na sálový futbal. QUICK Sport lopta Swift nízky odskok je vhodná pre vonkajšiu aj vnútornú hru.

Tovar od predajcu MALL
lopta Jacy veľ.1
17x

QUICK Sport lopta Jacy veľ.1

8,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Ručne šitá futbalová lopta je vyrobená zo 3 vrstiev, ktoré zaručujú vysokú odolnosť. Je určená predovšetkým pre deti. QUICK Sport lopta Jacy veľ.1 je vhodná pre hru na tráve.

Tovar od predajcu MALL
Lemo 5
4x

QUICK Sport Lemo 5

15,48 €
14,90 €

Klubová futbalová lopta s veľkosťou 5 je vyrobená z materiálu Leather Kid. Je ručne šitá zo 4 vrstiev. Využitie nájde predovšetkým pri vonkajšej hre na trávnatom povrchu. QUICK Sport Lemo 5 bude ideálnym darčekom pre každého futbalistu.

Tovar od predajcu MALL
-14%
Retro 5
6x

QUICK Sport Retro 5

58,21 €
49,50 €

Ďalšia ponuka za 30,10 €

Klubová futbalová lopta s veľkosťou 5 je vyrobená z pravej kože. Je ručne šitá zo 4 vrstiev. Využitie nájde predovšetkým pri vonkajšej hre na trávnatom povrchu. QUICK Sport Retro 5 bude ideálnym darčekom pre každého futbalistu.

Tovar od predajcu MALL
-27%
lopta EYOTA

QUICK Sport lopta EYOTA

17,30 €
12,60 €

Ručne šitá futbalová lopta je vyrobená zo 4 vrstiev, ktoré zaručujú vysokú odolnosť. Možno ho využívať na ligové súťaže. QUICK Sport lopta EYOTA je vhodná pre vonkajšiu aj vnútornú hru.

Tovar od predajcu MALL
-25%
Zbrojovka 5 Classic
2x

QUICK Sport Zbrojovka 5 Classic

17,42 €
13 €
Posledný kus za túto cenu!

Klubová futbalová lopta s veľkosťou 5 je vyrobená z materiálu Leather Kid. Je ručne šitá zo 4 vrstiev. Využitie nájde predovšetkým pri vonkajšej hre na trávnatom povrchu. QUICK Sport Zbrojovka 5 Classic bude ideálnym darčekom pre fanúšikov tohto futbalového klubu.

Tovar od predajcu MALL
Bohemians 5 Classic
6x

QUICK Sport Bohemians 5 Classic

17,42 €
16,50 €

Klubová futbalová lopta s veľkosťou 5 je vyrobená z materiálu Leather Kid. Je ručne šitá zo 4 vrstiev. Využitie nájde predovšetkým pri vonkajšej hre na trávnatom povrchu. QUICK Sport Bohemians 5 Classic bude ideálnym darčekom pre fanúšikov tohto futbalového klubu.

Tovar od predajcu MALL
Bohemians Mini New

QUICK Sport Bohemians Mini New

9,66 €
9,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Klubová futbalová lopta s veľkosťou 0 je vyrobená z materiálu L110. Je ručne šitá z 3 vrstiev. Využitie nájde predovšetkým pri vonkajšej hre na trávnatom povrchu. QUICK Sport Bohemians Mini New bude ideálnym darčekom pre fanúšikov tohto futbalového klubu.

Tovar od predajcu MALL
QUICK Sport Bohemians 5 New
2x

QUICK Sport Bohemians 5 New

19,10 €

Klubová futbalová lopta s veľkosťou 5 je vyrobená z materiálu Leather Kid. Je ručne šitá zo 4 vrstiev. Využitie nájde predovšetkým pri vonkajšej hre na trávnatom povrchu. QUICK Sport Bohemians 5 New bude ideálnym darčekom pre fanúšikov tohto futbalového klubu.

Tovar od predajcu MALL
QUICK Sport lopta Hakan veľ.3
6x

QUICK Sport lopta Hakan veľ.3

12,90 €
12,50 €

Ručne šitá futbalová lopta je vyrobená zo 4 vrstiev, ktoré zaručujú vysokú odolnosť. Je určená predovšetkým pre žiakov. QUICK Sport lopta Hakan vel.3 je vhodná pre hru na tráve.

Tovar od predajcu MALL