Qualy Design Qual Multifunkčné medvedík
25,60 €

Multifunkčný medvídek- ktorý môže slúžiť v celku ako ozdoba. Ušká sa premení na nožnice. Ruky majú magnety pre držanie sponiek na papier. Jeho nôžky obsahujú kov, vďaka ktorým môže slúžiť aj ako ťažítko.

Qualy Design Qual Dizajnový držiak na stenu vo tvare mraku
14,10 €

Dizajnový držiak na stenu v tVare mRaku – mRaky drží veľa vlhkosti, preto by vaša izbová rastlina mohla v jednom sedieť. Držiak je totiž navrhnutý Tak, aby v ňom mohli byť umiestnené vaše rastliny, kúpeľňové doplnky alebo akékoľvek iné predmety.

Qualy Design Qual Michael odpadkový kôš
17,10 €

Michael odpadkový kôš – tento mladý pán je multifunkčný a možno ho použiť ako zásobník na utierky alebo ako stolové kôš, vďaka ktorému udržíte váš stôl čistý a uprataný.

Qualy Design Qual Dizajnová dvojtá miska na oriešky
34,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnová dvojtá miska na oriešky – túto multifunkčné misku z recyklovaného plastu môžete použiť pre úschovu surovín, ale aj k ich servírovanie. Otočte veko hore nohami na misku, a vznikne dvojposchodový podnos pre vloženie napr. Orechov a škrupín.

Qualy Design Qual Dizajnová koralová sada na soľ a korenie
20 €

Dizajnová koralová sada na soľ a korenie – veľmi pRakticka, plnená otvorom vo dne. Skrášli a ušetrí miesto na vašom stole. Zmena klímy ovplyvňuje všetky druhy tvorov na Zemi, dokonca aj krásne koralové útesy v našich oceánoch.

Qualy Design Qual Dóza na potraviny vo tvare Veľryba 3,5 L
22,90 €

Dóza na potraviny s odmerkou v tVare Veľryba 3,5 L -vám môže pomôcť usporiadať váš stôl a uložiť jedlo, ako sú napríklad obilniny alebo strukoviny. Každý rok prichádza do oceánu 8 miliónov metrických ton plastu, vznáša sa, klesá a spôsobuje smrť viac ako 100 000 morských cicavcov.

Qualy Design Qual Hrnček s viečkom s dizajnom koralov
14,30 €

Hrnček s viečkom s dizajnom koralov – umiestnite obrátený hrnček na koral a vytvorte krásne dioráma prírody alebo použite koral ako veko hrnčeka. Zmena klímy ovplyvňuje farbu koralov a mení ich na bielu.

Qualy Design Qual Maximug multifunkčné hrnček
19 €

Maximug multifunkčné hrnček – môžete si vybrať, či chcete Maximug použiť ako malý odpadkový kôš, aby ste si udržali poriadok v kancelárskom priestore, zásobník na papierové obrúsky alebo ako veľký hrnček na kávu, aby ste mohli začať ráno.

Qualy Design Qual Sparrow servírovacie šalátová miska
35,70 €

Sparrow servírovací šalátová miska – ktorá sa skladá z elegantnej bielej šalátovej misy a 2 nástrojov na dokonalé premiešanie surovín. A práve tie sú výnimočné svojím dizajnom – konce nástrojov zdobia roztomilí vtáčiky.