Protex Protex Ultra, tekuté mydlo, náhradná náplň, 700 ml
4,59 € 4,20 €

Tekuté mydlo s antibakteriálnymi účinkami, ktoré zaujme príjemnou vôňou. Protex Ultra pomáha nielen chrániť ruky pred baktériami, ale zároveň udržuje pokožku prirodzene hydratovanú. Praktické balenie s objemom 700 ml je určené ako náhradná náplň do dávkovača mydla.

Protex Protex Cream, tekuté mydlo, náhradná náplň, 700 ml
4,59 € 4,30 €

Tekuté mydlo s antibakteriálnymi účinkami, ktoré zaujme príjemnou vôňou. Protex Cream pomáha chrániť ruky pred baktériami a obsahuje bohaté hydratačné zložky pre zdravú a hebkú pokožku. Praktické balenie s objemom 700 ml je určené ako náhradná náplň do dávkovača mydla.

Protex Protex Fresh, tekuté mydlo, náhradná náplň, 700 ml
4,80 €

Tekuté mydlo s antibakteriálnymi účinkami, ktoré zaujme príjemnou vôňou. Protex Fresh pomáha nielen chrániť ruky pred baktériami, ale zároveň udržuje pokožku prirodzene hydratovanú. Praktické balenie s objemom 700 ml je určené ako náhradná náplň do dávkovača mydla.

Protex Protex Fresh tuhé mydlo 6pack
4,40 € 4,20 € 0,70 €/ks

Balenie 6 mydiel Fresh značky Protex obsahuje zastudena lisovaný ľanový olej, ktorý prirodzene chráni pred baktériami a vírusmi. Mydlá sú obohatené o glycerín, ktorý pomáha udržiavať prirodzenú hydratáciu pokožky. Vhodné pre každodenné používanie. Dermatologicky testované.

Protex Protex Cream tuhé mydlo 6pack
4,40 € 3,70 € 0,62 €/ks

Balenie 6 mydiel Cream značky Protex obsahuje zastudena lisovaný ľanový olej, ktorý prirodzene chráni pred baktériami a vírusmi. Mydlá sú obohatené o glycerín, ktorý pomáha udržiavať prirodzenú hydratáciu pokožky. Vhodné pre každodenné používanie. Dermatologicky testované.

Protex Protex Propolis tuhé mydlo 6pack
4,40 € 4 € 0,67 €/ks

Balenie 6 mydiel Propolis značky Protex obsahuje zastudena lisovaný ľanový olej, ktorý prirodzene chráni pred baktériami a vírusmi. Mydlá sú obohatené o glycerín, ktorý pomáha udržiavať prirodzenú hydratáciu pokožky. Vhodné pre každodenné používanie. Dermatologicky testované.