Pronto DUO proti prachu spray 250ml + obrúsky 25ks-16%
7,99 € 6,70 €

Pronto sprej classic každodenná ochrana dreva zvyšujúca jeho prirodzený lesk. Odstraňuje odtlačky prstov, šmuhy, prach a až 90% alergénov v prachu plus obrúsky pre rýchle a jednoduché upratovanie.

Pronto DUO PRACHOVKA komplet + náhradná náplň
8,50 €

Pronto prachovka predstavuje pohodlný a účinný spôsob odstraňovania prachu z nábytku a ťažko dostupných miest. Špeciálne balenie obsahuje prachovku aj náhradnú hlavicu.

Pronto 5v1 čistič na laminát 3x750 ml
9,50 € 3,17 €/ks

Pronto čistič 5v1 je určený špeciálne na laminátové podlahy, ktoré šetrne ale dôkladne čistí, odstraňuje z nich prach, zabraňuje jeho usadzovaniu a zároveň podporuje prirodzený vzhľad podlahy.

Pronto 5v1 čistič na drevo 3 x 750 ml
9,59 € 9,30 € 3,10 €/ks

Pronto mydlový čistič 5v1 účinne čistí drevené podlahy, odstraňuje prach, povrch hydratuje, osviežuje a chráni. Možno ho použiť na všetky typy drevených podláh aj drevený nábytok s povrchovou úpravou.

Pronto Pronto prachovka náhrada (5ks)
9,68 € 1,61 €/ks

Náhradné prachovky Pronto Duster predstavujú pohodlný a účinný spôsob odstraňovanie prachu z nábytku a obtiažne dostupných miest.

Pronto Mýdlový čistič na drevo Extra ochrana 3x750 ml
9,50 € 3,17 €/ks

Pronto Extra Care je mydlový čistič na drevo s mandľovým olejom, ktorý počas čistenia drevo hydratuje a chráni drevené povrchy s povrchovou úpravou. Balenie obsahuje 3 ks čističa.

Pronto Multifunkční čistič s rozprašovačem 500 ml
6,01 €

Odrážky •Multifunkční čistič na většinu tvrdých povrchů •Odstraňuje nečisoty z: žuly, mramoru, křemenu, chromu, nerezové oceli, skla, zrcadel, ošetřeného dřeva, laminovaného dřeva, plastů, elektroniky •Odstraňuje z povrchů šmouhy, prach, skvrny a otisky…

Pronto Mydlový čistič laminátové podlahy
5,36 €

Pronto 5v1 čistič na laminátové podlahy zvyšuje prirodzenú krásu podláh. Mydlový čistič na plávajúce podlahy efektívne čistí laminátové, ale aj drevené plávajúce podlahy. Vďaka jedinečnej receptúre obsahujúce mydlo odstraňuje špinu, ale tiež zanecháva podlahu prirodzene lesklú

Pronto Sprej na nábytok s vôňou levandule
4,51 €

Pronto sprej na nábytok s vôňou levandule poskytuje vysokú a prirodzenú ochranu všetkým dreveným predmetom s povrchovou úpravou vo vašej domácnosti. pronto sprej na nábytok zbavuje drevené povrchy prachu, odtlačkov prstov a alergénových stôp v prachu (a to i zvieracích) a dodáva im perfektnú lesk