PRO-BIO Jačmenná múka, jemne mletá 1kg, PRO-BIO
1,05 €

Celozrnná jačmenná múka na tie najúžasnejšie nadýchané palacinky. Celozrnná jačmenná múka je nekompromisne najlepšia múka na palacinky. Naše babičky to vedeli, pretože vďaka nemu sú palacinky nádherne nadýchané, kypré a vlhké. Doprajte si tradičný dezert najvyššej možnej kvality.

PRO-BIO Otruby špaldové BIO 400g
1,21 €

Špaldové otruby – je to taká veľmi hrubo mletá krupica. Jeho konzumáciou a pridávaním do rannej kaše, pečiva a iných jedál obohacujete svoje jedlo o kvalitnú vlákninu. Špalda je jednou z najstarších pôvodných obilnín.

PRO-BIO BIO mletá špaldová káva 300g, Probio
1,88 €

Zloženie: Pšenica spelt. alergén Krátkym povarením mletých kávových zŕn vo vode získate silný nápoj s vôňou tradície a spomienok na starú českú kuchyňu. Neobsahuje kofeín a môžu ho piť tehotné a dojčiace matky a deti, ktoré ho radšej zapíjajú mliekom a mierne sladia trstinovým cukrom alebo medom…

PRO-BIO Instantná kukuričná polenta 450 g BIO PROBIO
1,25 €

Kukuričná polenta je tou správnou voľbou na rýchly obed alebo večeru. Je pripravená za pár minút. Tento tradičný taliansky pokrm chutí výborne s mäsom alebo zeleninou, na sladko alebo len posypaný syrom a poliaty maslom.

PRO-BIO JAČMENNÉ KRUPY BIO 500g PROBIO
1,09 €

Jačmenné krúpy – základ tradičnej slovanskej kuchyne Jačmenné krúpy sú opäť moderné. Naši predkovia ich mali na stole veľmi často a vedeli prečo. Jačmenné krúpy vás prekvapia svojou chrumkavou štruktúrou a jedinečnou chuťou, dodajú vám pomaly uvoľňovanú energiu, silu a vitalitu.

PRO-BIO Kyslá kapusta 750 g BIO PROBIO
2,38 €

Vyzretá kapusta 80 % s mrkvou v slanom náleve. Kyslá kapusta je tradíciou českej kuchyne. Je príjemne chrumkavá a kyslá, je skvelým a nenahraditeľným doplnkom k haluškám, knedliam, mäsovým a hubovým jedlám. Vyskúšajte ho ako doplnok k pohánkovým a špaldovým jedlám, získate skvelý zimný sýty pokrm.

PRO-BIO Medové pšeničné pukance 100 g BIO PRO-BIO
1,48 €

Medové pšeničné pukance pre malé aj veľké mlsné jazýčky. Medový pšeničný popcorn na chrumkanie kedykoľvek počas dňa. Ráno ich nasypte do misky a zalejte mliekom alebo jogurtom, vezmite si ich v škatuľke do školy alebo na výlet, posypte nimi ovocný šalát. Medové pšeničné pukance vás nikdy nesklamú.

PRO-BIO Organické žitné vločky 250g PRO-BIO
0,78 €

Žitné vločky spolu s pšenicou a jačmeňom patria medzi najpoužívanejšie obilniny v našej zóna. Žitné vločky sú vhodné na prípravu polievok, kaší, müsli alebo mäsové guľky.Zloženie: ražné vločky organický obsah: 250g

PRO-BIO Pohánková múka BIO 1000g Bioharmonie , PRO-BIO
3,95 €

Bezlepková pohánková múka 1000 g BIOVzniká mechanickým mletím pohánky, ktorá je nutrične a dieteticky hodnotná, ľahko stráviteľná, obsahuje vlákninu, vitamíny a minerálne látky.Pohánka obsahuje draslík, fosfor, vápnik, železo, meď, mangán a zinok.

PRO-BIO Pšenica dvojzrnka BIO 500g PRO-BIO
1,84 €

Dvojzrnná obilnina – superpotravina našich predkov Dvojzrnná obilnina chutila už našim predkom. Zostala rovnaká, pôvodná a originálna, zachovala si mnohé živiny. Objavili sme pre vás zabudnuté obilniny v ich jednoduchej a prirodzenej podobe. Obohaťte svoje šaláty, polievky a rizota.

PRO-BIO Pukance pohankové 30 g BIO PROBIO
0,78 €

>Pohanka je skvelá plodina a máme ju veľmi radi. Preto pre vás vyrábame rôzne pohankové výrobky. Vo forme pukancov vám pohánka najlepšie chutí v jogurte, v domácej granole alebo ako posýpka na ovocnom šaláte či raňajkovej kaše. Sú prirodzene bezlepkové a radi ich chrumkajú aj deti.