52 €

Posledný kus za túto cenu!

Prstencový erekčný krúžok so 6-tich režimy vibrácií. Na jednej strane z dvojvrstvového silikónu. Luxusné erekčný pomôcka na mohutnú a dlohutrvající erekciu.

25 €

Posledný kus za túto cenu!

Bez ohľadu na to, čo hľadáte – táto štvordielna cestovná sada má odpoveď na všetky vaše túžby! Sada obsahuje: análny kolíček, erekčný krúžok, návlek na prst a vibračné patrónovi.

17 €

Posledný kus za túto cenu!

Análny retiazka je perfektný pre pomalý vstup. Retiazka je veľmi flexibilný so šiestimi guličky a s vratným krúžkom pre bezpečnú manipuláciu.

26 €

Špeciálna sada bola testovaná a navrhnutá předevší pre orálny sex. Balenie obsahuje nepriesvitnou masku s elastickým úchytom (šírka 7 cm, dĺžka 18 cm), nastaviteľná Putá s manžetami (šírka 7 cm) a pásik na krk s madlami.

18 €

Posledný kus za túto cenu!

Vibračné patróna (mini vibrátor) ponúka 7 výkonných režimov. Jednoduché ovládanie pomocou tlačidla. Vhodná aj pre masturbátory z kolekcie Pornhub!

25 €

Posledný kus za túto cenu!

Erekčný flexibilný krúžok na penis a semenníky zaistí silnejší a dlhšie trvanie erekcie. Kombinovaný erekčný krúžok je vyrobený z pružného materiálu, obopína penis aj semenníky, čím sa vylepšuje excitačné efekt.

17 €

Posledný kus za túto cenu!

Chladný vzhľad, silná erekcie, úžasný pocit pri nosení! Vychutnajte si tučný erekčný krúžok na penis v transparentnom prevedení pre silnú a mohutnú erekciu.

22 €

Vibračný erekčný škrtidlo je individuálne nastaviteľné a zaistí pohodlné a bezpečné nosenie. Dizajn škrtidlo je navrhnutý tak, aby počas sexu stimuloval klitoris a odnímateľná vibračné patróna sa 7 režimami priviedla ohromujúce zážitky.