Poopsie Surprise Balíček pre prípravu slizu Happy meal
12,80 €

Vytvor originálny sliz, ktorý je farebný, vonia a ukladá sa do prívesku v tvare hovienka! Ponúka rôzne farby a vône. -Obsahuje 2× viac slizu ako ostatné Balíčky. Naviac je všetko zabalené ako známy Happy Meal.

Poopsie Třpytivé potvůrky - série 1
15,97 € 12,40 €

Vytvořte kouzelný jednorožčí sliz se Sparkly Critters! Naplňte kelímek vodou, nakrmte jí vašeho Sparkly Critter! Stlačte tváře vašeho Sparkly Critters, abyste zjistili, zda plive nebo kaká slizové překvapení! Sbírejte duhu!

Poopsie Cutie Tooties Surprise
11,50 € 9,90 €

Otvor farebný obal slizu, vytlač jeho obsah a objav svoje zvieratko Cutie Tootie a jeho slizké prekvapenie. Zozbierajte viac ako 25 Cutie Tooties a viac ako 20 slizov! S novými typmi slizov nikdy nebudeš vedieť, ktorý sliz na teba práve čaká! Nájdeš pieskový, vesmírny, vodový, želé, cukrovú vatu alebo napríklad dúhový?

Poopsie Roh jednorožca

Poopsie Roh jednorožca

Hodnotenie: 3
9,75 € 7,30 €

Trblietavá explózia! Namoč Roh jednorožca do vody na 8 – 10 sekúnd, poriadne ho stlač a dočkáš sa hotovej záplavy trblietok. Do trblietok daj priložený sliz a Roh jednorožca a vytvor čarovný jednorožcov sliz, ktorý môžeš uchovávať v obale na Roh.

Poopsie Surprise Jednorožec - modrý alebo fialový
62,59 € 54,90 €

Jednorožec s kúzelným bruškom. Zakaždým, keď ho nakŕmiš a posadíš ho na trblietavý nočník, vytvorí prekvapenie, jednorožcove hovienko (farebný sliz). V balení modrý alebo fialový jednorožec. Farba je prekvapenie, nedá sa objednať jedna konkrétna.

Poopsie Trblietavé potvorky - séria 2
19,57 € 14,60 €

Objav, aká trblietavá potvorka sa schováva v tejto plechovke. Daj potvorke napiť a poriadne s ňou zatras. Potom stlač líca potvorky a zisti, kadiaľ vyjde čarovný sliz von. Pľuje alebo kaká? Trblietavá potvorka robí oboje! Zbieraj dúhu!

Poopsie Slime Surprise Poop
12,80 €

Náhradné krmivo pre Poopsie Jednorožca. Vytvor originálny sliz, ktorý je farebný, vonia a ukladá sa **do prívesku v tvare hovienka. Rôzne farby a vône. Farebné slizy **možno vytvárať aj bez jednorožca, možno ich zmiešať v kelímku, ktorý je súčasťou balenia. Nájdeš ultra vzácny zlatý sliz?

Poopsie Surprise Lama: biela alebo ružová
62,30 € 51,30 €

Rozkošná Lama je kamarátka Poopsie Jednorožca. Nájdete jej v extra veľkej plechovke a spoločne s ňou ďalších 20 prekvapení! Rozbaľ ružovú alebo bielu Lamu v roztomilom outfite a zadívajte sa do jej veľkých očí s neuveriteľne dlhými riasami. Balenie obsahuje tiež exkluzívny prívesok na uchovanie slizu.

Poopsie Cutie Tooties Surprise - série 1
11,67 € 11 €

Vytvořte jednorožčí hovínko a vytlačte slizové překvapení, abyste objevili Cutie Tootie a jeho slizové překvapení. Sesbírejte více než 25 Cutie Tootie a více než 30 slizů! S 5 novými typy slizů nikdy nebudete vědět, který sliz na vás právě čeká! Najdete Marshmallow, Water, Putty, Bouncy, nebo Crunch sliz? Sesbírejte duhu!

Poopsie Trblietavé potvorky - séria 2
19,57 € 14,20 €

Objav, aká trblietavá potvorka sa schováva v tejto plechovke. Daj potvorke napiť a poriadne s ňou zatras. Potom stlač líca potvorky a zisti, kadiaľ vyjde čarovný sliz von. Pľuje alebo kaká? Trblietavá potvorka robí oboje! Zbieraj dúhu!

Poopsie Roh jednorožca, vlna 1
9,60 € 9,10 €

Trblietavá explózia! Namoč Roh jednorožca do vody na 8 – 10 sekúnd, poriadne ho stlač a dočkáš sa hotovej záplavy trblietok. Do trblietok daj priložený sliz a Roh jednorožca a vytvor čarovný jednorožcov sliz, ktorý môžeš uchovávať v obale na Roh. Zbieraj rôzne farby rohov a trblietok – je ich viac ako 35.

Poopsie Surprise Jednorožec - ružový alebo dúhový
62,59 € 54,90 €

Jednorožec s kúzelným bruškom. Zakaždým, keď ho nakŕmiš a posadíš ho na trblietavý nočník, vytvorí prekvapenie, jednorožcove hovienko (farebný sliz). V balení ružový alebo dúhový jednorožec. Farba je prekvapenie, nedá sa objednať jedna konkrétna.