Platinum Natural Lamb & Rice - Jahňacie s ryžou 5 kg
35,80 €

Polomäkké krmivo pre dospelých a starších psov obsahuje čerstvé jahňacie mäso, výťažok zo slávky zelenoústej a vitamín K1. Je ideálny pre psov s citlivým zažívaním, problematickou srsťou a zníženou telesnou aktivitou. Platinum Natural Lamb & Rice – Jahňacie s ryžou 5 kg vo vode nenapučí.

Platinum Natural Iberica & Greens - Divina so zeleninou 5 kg
36,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Polomäkké krmivo pre dospelých a starších psov obsahuje čerstvé diviačie mäso a je veľmi ľahko stráviteľné. Zvyšuje imunitu, rieši rôzne potravinové intolerancie a je vhodné pre psov s citlivým zažívaním. Platinum Natural Iberica & Greens – Divina so zeleninou 5 kg vo vode nenapučí.

Platinum Natural Beef & Potato - Hovädzie so zemiakmi 5 kg
33,80 €

Polomäkké krmivo pre dospelých a starších psov obsahuje čerstvé hovädzie mäso, hodnotné oleje a zemiaky. Zvyšuje imunitu, rieši rôzne potravinové intolerancie a je ideálny pre psov s citlivým zažívaním. Platinum Natural Beef & Potato – Hovädzie so zemiakmi 5 kg vo vode nenapučí.

Platinum Natural Iberico & Greens - Divina so zeleninou 1,55 kg
15,90 €

Polomäkké krmivo pre dospelých a starších psov obsahuje čerstvé diviačie mäso a je veľmi ľahko stráviteľné. Zvyšuje imunitu, rieši rôzne potravinové intolerancie a je vhodné pre psov s citlivým trávením. Platinum Natural Iberico & Greens – Divina so zeleninou 1,55 kg vo vode nenapučí.

Platinum Natural Adult Chicken - Kurací 5 kg
29,70 €

Polomäkké krmivo pre psov obsahuje čerstvé kuracie mäso, hodnotné oleje a zeleninu. Je ideálny pre zaistenie pevného zdravia, vitality a sily a je veľmi ľahko stráviteľné vďaka prírodnému zloženiu. Platinum Natural Adult Chicken – Kuracie 5 kg vo vode nenapučí.

Platinum Natural Click-Bits Chicken & Lamb - Kura & Jahňa kúsočky 300 g
6,40 €

Maškrty pre psov sú vyrobené z mäsovej zmesi, ktorá sa pozvoľna suší a lisuje do malých kúskov. Obsahujú kvalitné a čerstvé kuracie a jahňacie mäso. Platinum Natural Click-Bits Chicken & Lamb – Kura & Jahňa kúsočky 300 g sú bez konzervačných látok, soli a cukrov.

Platinum Natural Puppy Chicken - Pre šteňatá 1,5 kg
14,10 €

Polomäkké krmivo pre šteňatá a gravidné fenky obsahuje čerstvé kuracie mäso, hodnotné oleje a zeleninu. Je ideálny pre zaistenie zdravého vývoja a je veľmi ľahko stráviteľné vďaka prírodnému zloženiu. Platinum Natural Puppy Chicken – Pre šteňatá 1,5 kg vo vode nenapučí.

Platinum Natural Beef & Potato - Hovädzie so zemiakmi 1,5 kg-58%
34,30 € 14,40 €

Polomäkké krmivo pre dospelých a starších psov obsahuje čerstvé hovädzie mäso, hodnotné oleje a zemiaky. Zvyšuje imunitu, rieši rôzne potravinové intolerancie a je ideálny pre psov s citlivým zažívaním. Platinum Natural Beef & Potato – Hovädzie so zemiakmi 1,55 kg vo vode nenapučí.

Platinum Natural Menu Mini Pure Fish 4×100 g
6,40 € 1,60 €/ks

Paštiky pre psov disponujú vysokým obsahom kvalitného rybieho mäsa. Prírodné zloženie zaisťuje veľmi ľahkú stráviteľnosť. Súčasťou je lahodný lososový olej. Platinum Natural Menu Mini Pure Fish 4×100 g sa stanú obľúbenou pochúťkou vašich psích kamarátov.

Platinum Natural Adult Chicken - Kurací 1,5 kg
13,50 €

Polomäkké krmivo pre psov obsahuje čerstvé kuracie mäso, hodnotné oleje a zeleninu. Je ideálny pre zaistenie pevného zdravia, vitality a sily a je veľmi ľahko stráviteľné vďaka prírodnému zloženiu. Platinum Natural Adult Chicken – Kuracie 1,5 kg vo vode nenapučí.

Platinum Natural Lamb & Rice - Jahňacie s ryžou 1,5kg
15,30 €

Polomäkké krmivo pre dospelých a starších psov obsahuje čerstvé jahňacie mäso, výťažok zo slávky zelenoústej a vitamín K1. Je ideálny pre psov s citlivým zažívaním, problematickou srsťou a zníženou telesnou aktivitou. Platinum Natural Lamb & Rice – Jahňacie s ryžou 1,55 kg vo vode nenapučí.

Platinum Natural Fit-Sticks Chicken & Rabbit - Kura & Králik tyčinky 300 g
6,40 €

Maškrty pre psov sú vyrobené z mäsovej zmesi, ktorá sa pozvoľna suší a lisuje do tyčiniek. Obsahujú kvalitné a čerstvé kuracie a králičie mäso. Platinum Natural Fit-Sticks Chicken & Rabbit – Kura & Králik tyčinky 300 g sú bez konzervačných látok, soli a cukrov.

Platinum Natural Menu Chicken 375 g
3,40 €

Paštéta pre psov disponuje vysokým obsahom kvalitného kuracieho mäsa. Prírodné zloženie zaisťuje veľmi ľahkú stráviteľnosť. Súčasťou je lahodný lososový a olivový olej. Platinum Natural Menu Chicken 375 g sa stane obľúbenou pochúťkou vašich psích kamarátov.

Platinum Natural Menu Mini Fish + Chicken 4×100 g
6,20 € 1,55 €/ks

Paštiky pre psov disponujú vysokým obsahom kvalitného rybieho a kuracieho mäsa. Prírodné zloženie zaisťuje veľmi ľahkú stráviteľnosť. Súčasťou je lahodný lososový olej. Platinum Natural Menu Mini Fish + Chicken 4×100 g sa stanú obľúbenou pochúťkou vašich psích kamarátov.

Platinum Natural Menu Pure Fish 375 g
3,50 €

Paštéta pre psov disponuje vysokým obsahom kvalitného rybieho mäsa. Prírodné zloženie zaisťuje veľmi ľahkú stráviteľnosť. Súčasťou je výborná zelenina a dôležité vitamíny. Platinum Natural Menu Pure Fish 375 g sa stane obľúbenou pochúťkou vašich psích kamarátov.

Platinum Natural Puppy Chicken - Pre šteňatá 5 kg
30,60 €

Polomäkké krmivo pre šteňatá a gravidné fenky obsahuje čerstvé kuracie mäso, hodnotné oleje a zeleninu. Je ideálny pre zaistenie zdravého vývoja a je veľmi ľahko stráviteľné vďaka prírodnému zloženiu. Platinum Natural Puppy Chicken – Pre šteňatá 5 kg vo vode nenapučí.

Platinum Natural Oral Clean & Care Sprej Forte 65 ml
40,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Šetrný prípravok na ústnu hygienu pre psov v sebe kombinuje prírodné oleje a výťažok z jadier grapefruitu. Ten je skvelý pre detoxikáciu a posilnenie imunitného systému. Platinum Natural Oral Clean & Care Sprej Forte 65 ml zlepšuje trávenie a má pozitívny vplyv na krvný obeh.

Platinum Natural Hojivý balzam 40 ml
21,90 €

Hojivá antibakteriálna masť je vhodná na štípance od komárov, kliešťov, ale aj pooperačné jazvy či popáleniny. V zime je vhodná ako preventívna starostlivosť pred soľným posypom. Zmierňuje bolesť, svrbenie a opuch. Platinum Natural Hojivý balzam 40 ml dodáva potrebnú hydratáciu.

Platinum Natural Fit-Sticks Chicken & Lamb - Kura & Jehňa kúsočky 300 g
6,50 €

Maškrty pre psov sú vyrobené z mäsovej zmesi, ktorá sa pozvoľna suší a lisuje do tyčiniek. Obsahujú kvalitné a čerstvé kuracie a jahňacie mäso. Platinum Natural Fit-Sticks Chicken & Lamb – Kura & Jahňa tyčinky 300 g sú bez konzervačných látok, soli a cukrov.

Platinum Natural Menu Mini Chicken 4×100 g
6,50 € 1,63 €/ks

Paštiky pre psov disponujú vysokým obsahom kvalitného kuracieho mäsa. Prírodné zloženie zaisťuje veľmi ľahkú stráviteľnosť. Súčasťou je lahodný lososový a olivový olej. Platinum Natural Menu Mini Chicken 4×100 g sa stanú obľúbenou pochúťkou vašich psích kamarátov.

Platinum Natural Menu Mini Turkey + Salmon 4×100 g
5,90 € 1,48 €/ks

Paštiky pre psov disponujú vysokým obsahom kvalitného mäsa z moriaka a lososa. Prírodné zloženie zaisťuje veľmi ľahkú stráviteľnosť. Súčasťou sú dôležité vitamíny a minerály. Platinum Natural Menu Mini Turkey + Salmon 4×100 g sa stanú obľúbenou pochúťkou vašich psích kamarátov.

Platinum Natural Menu Turkey + Salmon 375 g
4,10 €

Paštéta pre psov disponuje vysokým obsahom kvalitného mäsa z lososa a moriaka. Prírodné zloženie zaisťuje veľmi ľahkú stráviteľnosť. Súčasťou je výborná zelenina a dôležité vitamíny. Platinum Natural Menu Turkey + Salmon 375 g sa stane obľúbenou pochúťkou vašich psích kamarátov.

Platinum Natural Oral Clean & Care Gel Forte 120 ml
49,50 €

Šetrný prípravok na ústnu hygienu pre psov v sebe kombinuje prírodné oleje a výťažok z jadier grapefruitu. Ten je skvelý pre detoxikáciu a posilnenie imunitného systému. Platinum Natural Oral Clean & Care Gel Forte 120 ml stará o ústnu dutinu a zamedzuje infekcii ďasien.

Platinum Natural Oral Clean & Care Gel Salmon 120 ml
46,90 €

Šetrný prípravok na ústnu hygienu s príchuťou lososa pre psov v sebe kombinuje prírodné oleje a výťažok z jadier grapefruitu. Ten je skvelý pre detoxikáciu a posilnenie imunitného systému. Platinum Natural Oral Clean & Care Gel Salmon 120 ml stará o ústnu dutinu a zamedzuje infekcii ďasní.

Platinum Natural Oral Clean & Care Sprej Classic 65 ml
39,10 €

Šetrný prípravok na ústnu hygienu pre psov v sebe kombinuje prírodné oleje a výťažok z jadier grapefruitu. Ten je skvelý pre detoxikáciu a posilnenie imunitného systému. Platinum Natural Oral Clean & Care Sprej Classic 65 ml zlepšuje trávenie a má pozitívny vplyv na krvný obeh.