PINK no MORE Deka 3v1 bambus 120x120 cm
39 €

Posledný kus za túto cenu!

Bambusová deka 3v1 značky Pink No More je vyrobená zo 100 % bambusového vlákna. Je veľmi priedušná, ochladzuje, absorbuje vodu a je veľmi príjemná na dotyk.

PINK no MORE Deka bavlna SMILE
46,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Deka SMILE značky Pink No More je vyrobená zo 100 % certifikovanej bavlnenej priadze. Deka je obojstranná – z jednej strany je krásna potlač, druhá strana je jednofarebná v teplom tóne sladkého medu. Originálna deka vaše dieťatko zabalí, zahreje, stane sa jeho mäkučkým kamarátom.

PINK no MORE Deka kapucňa bambus marigolds
39 €

Posledný kus za túto cenu!

Bambusová deka značky Pink No More je mimoriadne jemná a pružná, možno ju použiť aj ako zavinovačku. Je vyrobená zo 100 % bambusovej priadze. Ideálna ako ľahká deka na prechádzky alebo na spinkanie.

PINK no MORE Vankúšik mráčik
17,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny vankúšik v tvare mráčika značky Pink No More je vyrobený z certifikovanej velúrovej bavlny, ktorá je veľmi príjemná na dotyk a nedráždi pokožku. Vankúšik je vyplnený antialergickou silikónovou výplňou.

PINK no MORE Spací vak
42,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Spací vak značky Pink No More je najbezpečnejšia forma pre zakrytie bábätka počas spánku. Je vyrobený z veľmi jemnej bavlnenej tkaniny certifikovanou Öko-Tex® Standard 100 a má antialergickú silikónovú výplň.