PIDILIDI detská kombinéza-60%

PIDILIDI detská kombinéza

Hodnotenie: 3,9
57,70 € 23,05 €

Akcia

Dokonalý zimný overal v modernej farebnej kombinácii je ideálnou voľbou pre akékoľvek zimné športy.

PIDILIDI Dievčenský overal s kožušinkou-50%
69,90 € 34,95 €

Akcia

Dievčenský overal s kožušinkou od značky PIDILIDI. Hrejivé zloženie do obdobia jeseň a zima. Zabudovaná kapucňa. Rozopínateľná stredová časť na bočnej strane. Materiálové zloženie zo 100% polyesteru. Flexibilné zakončenie rukávov i nohavíc.

PIDILIDI dievčenská softshellová bunda-50%
39,90 € 19,95 €

Akcia

Dievčenská softshellová bunda od značky PIDILIDI. Kvalitné vyhotovenie s lemovaním okolo rukávov kapucne i stredovej časti. Materiálové zloženie zo 100% polyesteru. Netradičné farebné prevedenie do obdobia jesene a zimy. Dve uzatvárateľné vrecká v prednej časti.

PIDILIDI Chlapčenský overal s kožúškom-50%
69,90 € 34,95 €

Akcia

Chlapčenský overal s kožúškom od značky PIDILIDI. Hrejivé zloženie do obdobia jeseň a zima. Zabudovaná kapucňa. Rozopínateľná stredová časť na bočnej strane. Materiálové zloženie zo 100% polyesteru. Flexibilné zakončenie rukávov i nohavíc.

PIDILIDI Chlapčenská vesta-50%
29,90 € 14,95 €

Akcia

Chlapčenská vesta od značky PIDILIDI. Kvalitné prevedenie s vyšším golierom do nižších teplôt. Materiálové zloženie zo 100% polyesteru. Klasické prevedenie do obdobia jesene a zimy s ozdobným znakom na prednej strane. Dve priestranné vrecká pre drobnosti.

PIDILIDI dievčenský microfleecový overal-50%
39,90 € 19,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrejivý dievčenské fleecový overal českej značky PIDILIDI s praktickým zipsom a roztomilými uškami je vhodný do chladného počasia napríklad len tak do kočíka, autosedačky alebo aj do fusaku. Praktická krytka zipsu spoľahlivo ochráni detskú bradu.

PIDILIDI dievčenská mikina chlpatá so stojačikom-50%
29,90 € 14,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenská chlpatá mikina so stojačikom od značky Pidilidi s dvoma vreckami perfektne zahreje v chladnejšom počasí a bude sa príjemne nosiť. S kontrastnými lemami bude vaše dieťa žiariť pri športových aktivitách alebo na prechádzke.

PIDILIDI Dievčenská vesta-50%

PIDILIDI Dievčenská vesta

Hodnotenie: 4,5
29,90 € 14,95 €

Akcia

Dievčenská vesta od značky PIDILIDI. Kvalitné prevedenie s vyšším golierom do nižších teplôt. Materiálové zloženie zo 100% polyesteru. Klasické prevedenie do obdobia jesene a zimy s ozdobným znakom na prednej strane. Dve priestranné vrecká pre drobnosti.

PIDILIDI chlapčenská microfleecová mikina-50%
29,90 € 14,95 €

Akcia

Chlapčenská fleecová mikina pestrých farieb obľúbenej českej značky PIDILIDI skvele zahreje hlavne v chladnom počasí. Vysoký stojačik oceníte predovšetkým vo veternom počasí.

PIDILIDI Dievčenská lyžiarska bunda-50%
69,90 € 34,95 €

Akcia

Dievčenská lyžiarska bunda od značky PIDILIDI. Kvalitné vyhotovenie s lemovaním okolo rukávov a ozdobným golierom na kapucni. Materiálové zloženie zo 100% polyesteru. Netradičné farebné prevedenie. Dve uzatvárateľné vrecká na prednej časti Ideálny kúsok na lyžiarsku sezónu do obdobia jesene a zimy.

PIDILIDI Chlapčenská softshellová bunda-50%
59,90 € 29,95 €

Akcia

Chlapčenská softshellová bunda od značky PIDILIDI. Kvalitné prevedenie s vyšším golierom a kapucňou do nižších teplôt. Materiálové zloženie zo 100% polyesteru. Klasické prevedenie do obdobia jesene a zimy s ozdobným znakom na prednej strane. Nastaviteľné konce rukávov pre lepšie prispôsobenie.

PIDILIDI Chlapčenská lyžiarska bunda-50%
69,90 € 34,95 €

Akcia

Chlapčenská lyžiarska bunda od značky PIDILIDI. Kvalitné vyhotovenie s lemovaním okolo rukávov a ozdobným golierom na kapucni. Materiálové zloženie zo 100% polyesteru. Netradičné farebné prevedenie. Dve uzatvárateľné vrecká na prednej časti Ideálny kúsok na lyžiarsku sezónu do obdobia jesene a zimy.

PIDILIDI dievčenské zimné lyžiarske nohavice-60%
38,90 € 15,55 €

Akcia

Dievčenské zimné lyžiarske nohavice od značky Pidilidi zahrejú aj pri dlhých zimných hrách vďaka vnútorným návlekom s légiou. Regulovateľné elastické traky a pás na gumy spríjemní lyžovanie – deti nebude nikdy nič tlačiť, ani im nič spadne.

PIDILIDI Chlapčenská softshellová bunda-50%
39,90 € 19,95 €

Akcia

Chlapčenská sofshellová bunda od značky PIDILIDI. Kvalitné vyhotovenie s lemovaním okolo rukávov kapucne i stredovej časti. Materiálové zloženie zo 100% polyesteru. Netradičné farebné prevedenie do obdobia jesene a zimy. Dve uzatvárateľné vrecká v prednej časti.

PIDILIDI Chlapčenská outdoorová vesta-50%
39,90 € 19,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská outdoor vesta od značky PIDILIDI. Kvalitné prevedenie s vyšším golierom do nižších teplôt. Materiálové zloženie zo 100% nylonu. Klasické prevedenie do obdobia jesene a zimy. Dvojica predných vreciek s uzatvárateľnými zipsmi.

PIDILIDI dievčenská softshellová bunda-50%
59,90 € 29,95 €

Akcia

Dievčenská bunda od značky PIDILIDI. Kvalitné prevedenie s vyšším golierom a kapucňou do nižších teplôt. Materiálové zloženie zo 100% polyesteru. Klasické prevedenie do obdobia jesene a zimy s ozdobným znakom na prednej strane. Nastaviteľné konce rukávov pre lepšie prispôsobenie.

PIDILIDI Chlapčenská jesenná bunda-50%
39,90 € 19,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská jesenná bunda od značky PIDILIDI. Kvalitné vyhotovenie s lemovaním okolo rukávov a kapucňou. Materiálové zloženie zo 100 % polyesteru. Viacfarebné prevedenie. Dve uzatvárateľné vrecká na prednej časti. Ideálny kúsok do novembrového obdobia.

PIDILIDI Dievčenská jesenná bunda-50%
39,90 € 19,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenská jesenná bunda od značky PIDILIDI. Kvalitné vyhotovenie s lemovaním okolo rukávov a kapucňou. Materiálové zloženie zo 100 % polyesteru. Viacfarebné prevedenie. Dve uzatvárateľné vrecká na prednej časti. Ideálny kúsok do novembrového obdobia.

PIDILIDI Dievčenská zimná bunda s kožúškom-50%
49,90 € 24,95 €

Akcia

Dievčenská zimná bunda od značky PIDILIDI. Kvalitné prevedenie s vyšším golierom a kapucňou s kožušinkou do nižších teplôt. Materiálové zloženie zo 100% polyesteru. Klasické prevedenie do obdobia jesene a zimy s opakujúcim sa vzorom. Flexibilné konce rukávov.

PIDILIDI Dievčenské zimné nohavice-50%
39,90 € 19,95 €

Akcia

Dievčenská zimné nohavice od značky PIDILIDI. Majú traky pre lepšie držanie na tele. Materiálové zloženie zo 100 % polyesteru. Flexibilný pás s praktickým vreckom. Zosilnené švy v najčastejšie namáhaných častiach. Voľnejší strih pre bezproblémový pohyb.

PIDILIDI chlapčenská mikina chlpatá so stojačikom-50%
29,90 € 14,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská chlpatá mikina so stojačikom od značky Pidilidi s dvoma vreckami perfektne zahreje v chladnejšom počasí a bude sa príjemne nosiť. S kontrastnými lemami bude vaše dieťa žiariť pri športových aktivitách alebo na prechádzke.

PIDILIDI Chlapčenské zimné nohavice-50%
39,90 € 19,95 €

Akcia

Chlapčenské zimné nohavice od značky PIDILIDI. Majú traky pre lepšie držanie na tele. Materiálové zloženie zo 100 % polyesteru. Flexibilný pás s praktickým vreckom. Zosilnené švy v najčastejšie namáhaných častiach. Voľnejší strih pre bezproblémový pohyb.

PIDILIDI detská lyžiarska bunda-50%
52,79 € 26,35 €

Akcia

Dokonalá lyžiarska bunda v štýlovom farebnom prevedení je dokonalou voľbou pre zimné radovánky. V tejto bunde budú vaše ratolesti na svahu rozhodne neprehliadnuteľní.

PIDILIDI Detské zimné nohavice s fleecovou podšívkou-50%
29,90 € 14,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské zimné nohavice od značky PIDILIDI. Obsahujú fleecovú podšívku pre lepšie hrejivé vlastnosti. Materiálové zloženie zo 100% polyesteru. Flexibilný pás so sťahovaním na šnúrky. Zosilnené švy v najčastejšie namáhaných častiach. Voľnejší strih pre bezproblémový pohyb.

PIDILIDI chlapčenská zimná bunda-50%
53,90 € 26,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská zimná bunda od značky Pidilidi je vybavená praktickým lyžiarskym pásom a podšitá microfleecom. Iste oceníte aj odnímateľnú kapucňu na zips, ktorá je stiahnutá do gumy pre správne držanie tvaru.

PIDILIDI Chlapčenské zimné nohavice s fleecovou podšívkou-50%
29,90 € 14,95 €

Akcia

Chlapčenské zimné nohavice od značky PIDILIDI. Obsahujú fleecovú podšívku pre lepšie hrejivé vlastnosti. Materiálové zloženie zo 100% polyesteru. Flexibilný pás so sťahovaním na šnúrky. Zosilnené švy v najčastejšie namáhaných častiach. Voľnejší strih pre bezproblémový pohyb.

PIDILIDI Dievčenské zimné nohavice s fleecovou podšívkou-50%
29,90 € 14,95 €

Akcia

Dievčenské zimné nohavice od značky PIDILIDI. Obsahujú fleecovú podšívku pre lepšie hrejivé vlastnosti. Materiálové zloženie zo 100% polyesteru. Flexibilný pás so sťahovaním na šnúrky. Zosilnené švy v najčastejšie namáhaných častiach. Voľnejší strih pre bezproblémový pohyb.

PIDILIDI Chlapčenská zimná bunda s kožúškom-50%
49,90 € 24,95 €

Akcia

Chlapčenská zimná bunda od značky PIDILIDI. Kvalitné prevedenie s vyšším golierom a kapucňou s kožušinkou do nižších teplôt. Materiálové zloženie zo 100% polyesteru. Klasické prevedenie do obdobia jesene a zimy s opakujúcim sa vzorom. Flexibilné konce rukávov.

PIDILIDI chlapčenský microfleecový overal-50%
39,90 € 19,95 €

Akcia

Hrejivý chlapčenský fleecový overal českej značky PIDILIDI s praktickým zipsom a roztomilými uškami je vhodný do chladného počasia napríklad len tak do kočíka, autosedačky alebo aj do fusaku. Praktická krytka zipsu spoľahlivo ochráni detskú bradu.

PIDILIDI dievčenská microfleecová mikina-50%
29,90 € 14,95 €

Akcia

Dievčenská fleecová mikina pestrých farieb obľúbenej českej značky PIDILIDI skvele zahreje hlavne v chladnom počasí. Vysoký stojačik oceníte predovšetkým vo veternom počasí.

PIDILIDI dievčenská zimná bunda-60%
53,90 € 21,55 €

Akcia

Dievčenská zimná bunda od značky Pidilidi je vybavená praktickým lyžiarskym pásom a podšitá microfleecom. Iste oceníte aj odnímateľnú kapucňu na zips, ktorá je stiahnutá do gumy pre správne držanie tvaru.

PIDILIDI Chlapčenská outdoorová bunda-50%
49,90 € 24,95 €

Akcia

Chlapčenská outdoorová bunda od značky PIDILIDI. Kvalitné prevedenie s vyšším golierom a kapucňou do nižších teplôt. Materiálové zloženie zo 100% nylonu. Klasické prevedenie do obdobia jesene a zimy. Dvojica predných vreciek. Kontrastné lemovanie.

PIDILIDI chlapčenská zimná bunda
53,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská zimná bunda od značky Pidilidi je vybavená praktickým lyžiarskym pásom a podšitá microfleecom. Iste oceníte okrem veselého dizajnu aj odnímateľnú kapucňu na zips, ktorá je stiahnutá do gumy pre správne držanie tvaru.

PIDILIDI chlapčenská zimná bunda - zánovné
53,90 € 46,90 €

Zánovné

Chlapčenská zimná bunda od značky Pidilidi je vybavená praktickým lyžiarskym pásom a podšitá microfleecom. Iste oceníte okrem veselého dizajnu aj odnímateľnú kapucňu na zips, ktorá je stiahnutá do gumy pre správne držanie tvaru.

PIDILIDI Chlapčenský overal-50%
69,90 € 34,95 €

Akcia

Chlapčenský overal od značky PIDILIDI. Hrejivé zloženie do obdobia jeseň a zima. Zabudovaná kapucňa. Rozopínateľná stredná časť. Materiálové zloženie zo 100 % polyesteru. Flexibilné zakončenie rukávov a nohavíc.

PIDILIDI Dievčenský overal-50%
69,90 € 34,95 €

Akcia

Dievčenský overal od značky PIDILIDI. Hrejivé zloženie do obdobia jeseň a zima. Zabudovaná kapucňa. Rozopínateľná stredná časť. Materiálové zloženie zo 100 % polyesteru. Flexibilné zakončenie rukávov a nohavíc.

PIDILIDI dívčenská zimná bunda PD1056-01
53,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenská zimná bunda od značky Pidilidi je vybavená praktickým lyžiarskym pásom a podšitá microfleecom. Iste oceníte okrem veselého dizajnu aj odnímateľnú kapucňu na zips, ktorá je stiahnutá do gumy pre správne držanie tvaru.

Značka PIDILIDI prináša deťom, len to najlepšie. Venuje sa výrobe dojčenského a detského oblečenia, obuvi, veselých detských batôžkov a hračiek. V kolekciách môžete tiež nájsť výrobky s Krtkom a jeho kamarátmi, Maxipsom Fíkom, Amálkou, Františkom a fanúšičky a ďalšie. Kvalitu a hlavne bezpečnosť výrobkov PIDILIDI testuje spoločnosť ITC Zlín (Inštitút pre testovanie a certifikáciu), ktorá vystavuje bezpečnostné certifikáty.

Značka PIDILIDI prináša deťom, len to najlepšie. Venuje sa výrobe dojčenského a detského oblečenia, obuvi, veselých detských batôžkov a hračiek. V kolekciách môžete tiež nájsť výrobky s Krtkom a jeho kamarátmi, Maxipsom Fíkom, Amálkou, Františkom a fanúšičky a ďalšie. Kvalitu a hlavne bezpečnosť výrobkov PIDILIDI testuje spoločnosť ITC Zlín (Inštitút pre testovanie a certifikáciu), ktorá vystavuje bezpečnostné certifikáty.