Pequetren Alvia S-130 - osobný vlak
76,80 € 64,80 €

Osobný vlak na batérie, ktorý má dve lokomotívy, tunel, prejazd, koľajnice, dopravnú prevádzku. Vlak jazdí po trati dlhej 6,6 metrov. Alvia S je vlak prevádzkovaný španielskymi dráhami Renfe.

Pequetren Articulated train - Talgo - historický osobný vlak
53,30 € 46,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kovový osobný vlak na batérie sa skladá z lokomotívy a troch vagónov a jazdí po trati dlhej 5,8 metrov. Súčasťou sady sú aj dve výhybky a nakoľajovač – pomôcka pre ľahšie nasadenie vlaku na trať. Talgo je ľahký článkový vlak s pasívnym naklápaním prevádzkovaný dráhami Renfe.

Pequetren Cercanías Renfe - osobný vlak
48 € 45 €

Posledný kus za túto cenu!

Cercanías je španielsky osobný vlak prevádzkovaný španielskou železničnou spoločnosťou Renfe. Kovový osobný vlak na batérie so svetlami, 3 vagónmi a železničnou stanicou. Vlak jazdí po trati dlhej 3,9 metrov.

Pequetren Far West Train - westernový vlak
76,80 € 58,30 €

Kovový westernový vlak na batérie so svetlami a modelom mestečka z Divokého západu. Vlak jazdí po trati dlhej 5,8 metrov. Tento vláčik dôjde vždy do svojej cieľovej stanice.

Pequetren Merchandises train - historický osobný vlak
30,70 € 25,20 €

Táto sada obsahuje kovový historický osobný vlak, ktorý je na batérie. Jazdí po trati dlhej skoro 3 metre. Súčasťou sú aj 2 osobné vagóny. Tento vláčik dôjde vždy do svojej cieľovej stanice.

Pequetren Renfe Ave - osobný vlak
80,60 € 68,40 €

Osobný vlak na batérie, ktorý má 2 lokomotívy. Vlak jazdí okolo modelu mesta a prechádza horským tunelom po trati dlhej 6,5 metrov. Ave je vlak prevádzkovaný španielskymi dráhami Renfe.

Pequetren Trans Siberian express - osobný vlak
60,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Transsibiřský expres je historický parný vlak, ktorý na začiatku 20. storočia jazdil po Transsibírskej magistrále. To je najdlhšia železničná trať sveta, ktorá meria takmer 9300 km. Cesta medzi Moskvou a Vladivostokom mu vtedy trvala 16 dní, zatiaľ čo jeho dnešný nástupca ju zvládne za šesť dní.

Pequetren City Metro

Pequetren City Metro

Hodnotenie: 3,5
64,90 € 54 €

Vlak metra je na batérie a skladá sa z dvoch lokomotív a dvoch vagónov. Pri pohybe po trati dlhej 3,1 m prechádza vlak diorámatom podzemnej dráhy s modelom mesta. Súčasťou sady sú aj podpery koľají, ktoré trati dodávajú prevýšenie. Ďalej nechýbajú ani budovy, vrtuľník a naťahovacie autíčka.