22,38 €

Novinka

Farba: svetlá žltá Nos: trochu divoký, vôňa zrelého ovocia Chuť: štruktúrované a koncentrované biele víno. Vnútorná štruktúra dáva tomuto vínu istú sladkosť aj keď je suché. Odporúča sa podávať: s kuracím mäsom alebo ku grilovaným rybám.

13,33 €

Novinka

Farba: jasná žltá so zeleným nádychom Nos: čerstvé ovocie, dobre vyvážená kyslosť a ovocná sladkosť Chuť: šťavnaté ovocie, korenie, minerálne tóny, živá kyslosť, dlhá dochuť Odporúča sa podávať: ako aperitív, k morským plodom alebo k ázijskej kuchyn

14,02 €

Novinka

Víno svetložltej farby s jasnými odleskami. Vôňa pripomína citrusové ovocie. V chuti je víno rázne s jemnými ovocnými tónmi a náznakmi minerality. Sladkosť a vysoká acidita vína sú perfektne vyvážené.

16,23 €

Novinka

Riesling je veľmi jasnej žltej farby s hravými odleskami. Víno je veľmi aromatické s melónovými, broskyňovými, ananásovými a jablkovými tónmi. Chuť je veľmi vyvážena s jemnými sladkými tónmi.

12 €

Novinka

Odporúča sa podávať: ako sólo a víno vhodné do letného počasia. Je jednoduché a príjemné kvôli nízkej hladine alkoholu. Skvelé s ľahkými letnými jedlami a šalátmi.

Kvalitné víno.

Kvalitné víno.