PalPlay Domeček HAPPY House - zábavný-34%
138 € 90,71 €

Akcia

Detský plastový domček s výškou 115 cm poteší nielen vaše najmenšie svojimi úžitkovými vlastnosťami, ale aj veľmi priaznivou cenou. Má bočné dve okná s okenicami a jedno zadné otvorené voľné. Vstupné dvere a zadný východ na dvorček.

PalPlay Domček FAIRY House

PalPlay Domček FAIRY House

Hodnotenie: 4,6
99 € 65,40 €

Detský plastový domček v novom farebnom prevedení. Domček má dve otvorené okná a jedno zadné s okenicami. Vďaka jeho výške 95 cm je vhodný aj do menších detských izbičiek alebo na menšiu záhradu či dvor.

PalPlay Šmykľavka s vežou a preliezačkou-28%
119,99 € 85,90 €

Akcia

Najobľúbenejšie kĺzačka s vežou a preliezačkou a šplhacou stenou, vhodná na záhradu alebo do izby. Je určená pre deti od troch rokov.

PalPlay Detská šmýkačka skladacia 118 cm
29,57 € 24,50 €

Detská plastová Šmýkačka Junior v červeno-modrom prevedení. Skvele sa hodí do izbičky ale aj na záhradu na kĺzanie do piesku i do menšieho bazénika. Sklzná dĺžka je 120 cm. Šmýkačka má sklopné schodíky.

PalPlay Plastový domeček Dream House Fairy Benetton
99,99 € 69 €

Detský plastový domček farebný. Domček má dve otvorené okná a jedno zadné s okenicami. Vďaka jeho výške 95 cm je vhodný aj do menších detských izbičiek alebo na menšiu záhradu či dvor.

PalPlay Domeček HAPPY Zábavný
122,19 € 98,10 €

Veselý farebný detský domček na záhradu s funkčnými dverami a oknami. Happy House zaručí veľkú a dlhodobú zábavu pre vaše deti. Má jeden predný a jeden zadný vchod, jedno otvorené okno a dve okná s okenicami.

PalPlay Šmykľavka KAKADU

PalPlay Šmykľavka KAKADU

Hodnotenie: 4,7
39,99 € 35 €

Plastová šmýkačka Kakadu pre najmenšie deti má sklznú plochu dlhú 120 cm. Deti si obľúbia veselý tvar a sfarbenie šmýkačky, ktorá pripomína papagája. Vhodné pre deti od 2 rokov.

PalPlay Nočníček
14 €

„Nočníček s jednoduchým vyjmutím a vyčištěním popoužití.Dětský motiv.Barevný veselý nočník s tvary autíčka.Šikovnýotvor a úchop nočníku, snadná manipuklace. Rozměry (šxdxv):36 × 38 × 46 cm“

PalPlay Šmýkačka junior

PalPlay Šmýkačka junior

Hodnotenie: 4,5
31,44 € 28,50 €

Šmýkačka plastová Junior v červeno modrom prevedení. Skvele sa hodí do izbičky ale aj na záhradu na kĺzanie do piesku i do menšieho bazénika. Sklzná dĺžka je 120 cm.

PalPlay Vozíček na hračky
10,90 €

Vozíček na hračky dvojkolák. Na upratovanie a pohodlný prevoz hračiek alebo záhradného náradia nenájdete lepšieho pomocníka. Pre deti je vozík ľahko uchopiteľný za rukoväť. Je dodávaný v zostavenom stave.

PalPlay Hojdačka pre 1 zelené
16,90 €

Kvalitné detské hojdačky pre jednu osobu v prevedení ako snežný skúter. Veľkosť hojdačky je 84×48×42 cm a váži iba 1,7 kg. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.

PalPlay Stolček - pieskovisko a voda
39,99 € 29 €

Plastový stolček na záhradu s krytom. Po odkrytí sa stolík premení v pieskovisko. Rodičia môžu deťom stolík premiestniť a ony tak môžu mať pieskovisko zakaždým inde. Kryt chráni pieskovisko pred nepriaznivým počasím.

PalPlay Detská lavica s úložným priestorom - fialová
35,35 € 22,90 €

Detská lavica s úložným priestorom je ideálnym riešením pre večne rozhádzané hračky. Vzhľadom k svojim rozmerom pojme jej priestor naozaj veľa a zároveň možno využiť ako detskú lavičku na sedenie. Ideálna kombinácia, ktorú si deti zamilujú!

PalPlay Vozíček na hračky modrý
10,90 €

Vozíček na hračky dvojkolák. Na upratovanie a pohodlný prevoz hračiek alebo záhradného náradia nenájdete lepšieho pomocníka. Pre deti je vozík ľahko uchopiteľný za rukoväť. Je dodávaný v zostavenom stave.

PalPlay Nočníček

PalPlay Nočníček

Hodnotenie: 4,5
10 € 9,70 €

Veselý nočník v tvare autíčka v modrej farbe. Nočníček disponuje jednoduchým vybratím pre vyčistenie po použití. Veľkou prednosťou je šikovný otvor a úchop nočníka a jednoduchá manipulácia.

PalPlay Hojdadlo pre 1 - Jet Ski
16,30 € 12,90 €

Kvalitné detské hojdačky pre jednu osobu v prevedení ako snežný skúter. Veľkosť hojdačky je 84×48×42 cm a váži iba 1,7 kg. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.

PalPlay Pieskovisko-bazénik Splash
16,30 €

Malý plastový bazénik, ktorý možno využiť aj ako pieskovisko. Rozmery bazénika 78 × 75 × 19 cm, umožní jeho použitie aj v menších priestoroch. Kvalitné prevedenie pieskoviska značky Marian Plast. Je vhodné pre deti už od 2 rokov.

PalPlay Detská lavica s úložným priestorom
33,49 € 25,40 €

Detská lavica s úložným priestorom je ideálnym riešením pre večne rozhádzané hračky. Vzhľadom k svojim rozmerom pojme jej priestor naozaj veľa a zároveň sa dá využiť ako detská lavička na sedenie. Ideálna kombinácia, ktorú si deti zamilujú!

PalPlay Domeček zábavný + osvětlení - MČZ
129,10 € 118 €

Novinka

Dětský plastový domeček o půdorysu 140 × 111 cm a výškou 115cm. Novinkou je možnost „osvětlení“ domečku, což umožní využití domečku i ve večerních hodinách. Potěší vaše děti svými vlastnostmi.

PalPlay Pieskovisko-bazénik srdce
17 €

Pieskovisko plastové v tvare srdca je možné využiť ako bazénik. Pri kúpe dvoch kusov ich môžete upevniť k sebe, vďaka tomu sa zväčší priestor alebo sa využije ako kryt.