Pabobo Musical Star Projector
51,90 €

Pabobo Musical Star Projector je magický LED projektor, ktorý na strope detskej izbičky vykúzli animované projekcie a napomôže dieťatku lepšie zaspať. Je vhodný pre deti od narodenia.

Pabobo Kid´Sleep tréningový budík Classic White
40 €

Pomôcka, ktorá je užitočná hlavne pre deti, ktoré ešte nevedia poznávať hodiny. Ukáže dieťaťu pomocou obrázku, či už je čas vstávať, alebo je ešte čas spánku. Pabobo Kid´Sleep tréningový budík Classic White poslúži aj ako svetielko pri zaspávaní. Vďaka svojmu atraktívnemu dizajnu sa bude hodiť do každého interiéru.

Pabobo Projektor s melódiou korytnačka Gray
25,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Nočná lampička a projektor v jednom. LED svetlo premieta na stenu hviezdičky, čo pomáha dieťaťu zaspať. Možno nastaviť postupné prelínanie 3 farieb. Pabobo projektor s melódiou korytnačka Gray umožňuje automatické vypnutie po 15, alebo 45 minútach. Jedná sa o bezpečný prístroj, ktorý sa neprehrieva. Nabíja sa pomocou batérií LR6, teda nepotrebuje žiadne káble.

Pabobo Star Projektor Aqua Dream
39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Projektor v tvare veľryby, ktorý umožňuje premietať na strop motívy z morského sveta, a tiež prehrávať melódie a upokojujúce zvuky (morské vlny, tlkot srdca, atď.). Pabobo Star Projektor Aqua Dream umožňuje nastaviť 3 stupne intenzity svetla a 4 úrovne hlasitosti. Má funkciu automatického vypínania melódie po 15 minútach, svetlo po 25 minútach.

Pabobo Musical STAR PROJECTOR baterie SOFT PLUSH
34,90 €

MALL.SK Dni – Zľava 15 % na všetky nočné lampičky značky Pabobo s kódom MDL4SK34 (platí od 12. 4. do 18. 4. 2021 alebo do vypredania zásob)!

Pabobo Musical STAR PROJECTOR baterie SOFT PLUSH je roztomilý projektor pro děti k snazšímu usínání. Vhodné pro děti od narození, pratelná plyšová část světýlka. 2 projekce, melodie, užívání bez potřeby kabelů. Vaše děti si králíčka zamilují.

Pabobo Lumilove BARBAPAPA

Pabobo Lumilove BARBAPAPA

Hodnotenie: 4,8
35,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pabobo Lumilove Barbapapa je svietiaci kamarát, ktorý bude bábätko sprevádzať až do predškolského veku. Po dobití v nabíjačke môže svietiť až 11 hodín!

Pabobo Musical Star Projector micro USB
32,99 €

Pabobo Musical Star Projector micro USB je magický LED projektor, ktorý na strope detskej izbičky vykúzli nebo plné hviezdičiek. So zaspávaním pomôže aj príjemná melódia.

Pabobo Svietiaci maznáčik SHAKIES ovečka
14,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračka a nočné svetielko v jednom. Keď sa s predmetom zatrasie, tak sa rozsvieti. Možno nastaviť automatické vypínanie po 5 sekundách alebo 5 minútach. Pabobo svietiaci maznáčik SHAKIES ovečka pôsobí na dieťa upokojujúco. Vďaka svojmu malému rozmeru je možné hračku postaviť na nočný stolík, alebo dať k dieťaťu priamo do postieľky.

Pabobo Svietiaci maznáčik SHAKIES veľryba
14,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Svietiaci maznáčik SHAKIES veľryba značky Pabobo sa stane skvelým spoločníkom vášho dieťaťa. Rozkošná veľryba má v sebe svetlo, takže pomôže vašim deťom so zaspávaním v izbičke. Stačí zatriasť a veľryba sa rozsvieti.

Pabobo Svietiaci maznáčik SHAKIES jednorožec
14,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Svietiaci maznáčik SHAKIES jednorožec značky Pabobo sa stane skvelým spoločníkom vášho dieťaťa. Rozkošný jednorožec má v sebe svetlo, takže pomôže vašim deťom so zaspávaním v izbičke. Stačí zatriasť a jednorožec sa rozsvieti.

Pabobo Svietiaci maznáčik SHAKIES tuleň
15 €

Nočné svetielko v tvare tuleňa, s ktorým stačí zatriasť a rozsvieti sa. Slúži dieťaťu na hranie aj ako lampička pri zaspávaní. Pabobo svietiaci maznáčik SHAKIES tuleň sa ľahko udržuje v čistote vďaka umývateľnému plyšu. Možno nastaviť funkciu automatického vypnutia po 5 sekundách alebo po 5 minútach.

Pabobo Svietiaci maznáčik SHAKIES králik
14,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračka a nočné svetielko v jednom. Plyšový zajačik má v sebe zabudované svetlo, ktoré sa rozsvieti, keď sa s hračkou zatrasie. Možno nastaviť automatické vypínanie po 5 sekundách až 5 minútach. Pabobo svietiaci maznáčik SHAKIES Králik sa ľahko udržuje v čistote vďaka umývateľnému plyšu. Pôsobí na dieťa upokojujúcim dojmom.

Pabobo Lumilove RAINBOW

Pabobo Lumilove RAINBOW

Hodnotenie: 5
34,90 €

Posledný kus za túto cenu!

LED svetlo Lumilove RAINBOW svieti dúhovými farbami bez potreby káblov a batérií. Vďaka svojmu vzhľadu sa stane kamarátom, ktorý sprevádza dieťatko na ceste za dobrodružstvom dňom i nocou.

Pabobo Plyšová ovečka s melódiou Soso Milo
35,99 €

Plyšová ovečka, ktorá dokáže prehrávať 2 uspávanky a 7 upokojujúcich zvukov (vlny, biely šum, tlkot srdca, vysávač, šepot, sušič vlasov, letná noc) .Vďaka tomu, že má vyberateľný zvukový modul, je možné ju bez problémov prať v práčke. Pabobo plyšová ovečka s melódiou SOSO Milo je napájaná batériami typu AAA.

Pabobo Automat. nočné svetlo NOMADE, Gift box
35,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Automatické nočné LED svetlo NOMADE v darčekovom balení svieti bez potreby káblov či batérií. Nie je potrebné ho vypínať ani zapínať. Je ľahké a prispôsobené detským ručičkám. Možno využiť samostatne alebo do elektrickej zásuvky.

Pabobo Musical Star Projector - použité-19%
51,90 € 41,60 €

Použité

Pabobo Musical Star Projector je magický LED projektor, ktorý na strope detskej izbičky vykúzli animované projekcie a napomôže dieťatku lepšie zaspať. Je vhodný pre deti od narodenia.