36 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi elegantný vibrátor v modernej prevedení s krásnym rovným tvarom z hodvábneho silikónu. Špeciálne tvarovaná rukoväť pre pohodlné držanie a ovládanie vibrácií.

25 €

Posledný kus za túto cenu!

Diskrétne spoločník nielen do spálne – silikónový vodeodolný mini vibrátor Ovo D6 v jednoduchom hladkom dizajne, ktorý ponúka 7 vibračných režimov. Batérie: 1 x AAA (nie je súčasťou balenia).

33 €

Posledný kus za túto cenu!

Stimulujte svoje zmysly pomocou vibrátora OVO K7 Twisty Rabbit, navrhnutého pre maximálnu spokojnosť, poháňaný tromi silnými motormi, ktoré sa rozliehajú cez hriadeľ a stimulátor klitorisu! Vibrátor je vyrobený z hodvábne hladkého silikónu. Batérie: 2 x AAA (nie je súčasťou balenia).

32 €

Moderný stimulátor klitorisu v elegantnom a výkonným kabátiku z hodvábneho silikónu. OVO S4 pre sólové i partnerské erotické hry. Flexibilné uška priľnú k vášmu klitorisu a 2 motory ponúkajú úžasné vibrácie a 7 programov, ktoré si vďaka tichosti môžete diskrétne užívať aj na cestách.

33 €

Luxusné erekčný krúžok na penis s jedinečným vyvýšením štruktúry tela z hodvábneho silikónu. Vďaka svojej konštrukcii krúžok s výstupkom simuluje pohyb a motor prináša silné vibrácie na najcitlivejšie časti tela. Luxusné erekčný pomôcka na mohutnú a dlohutrvající erekciu.

37 €

Luxusný silikónový vibrátor Ovo K6 k stimulácii vagíny, klitorisu a zakrivený pre stimuláciu bodov G! Batérie: 2 x AAA (nie sú súčasťou balenia).

28 €

Luxusný vibrátor ponúka všestrannosť pre sólové i partnerské erotické hry. Vibrátor možno použiť v rôznych polohách a ponúka stimuláciu rôznymi spôsobmi! Vibrátor odporúčame predovšetkým pre intímnu masáž tela, predohru, perineálnej masáž alebo počas pohlavného styku.

22 €

Nabíjací vibračný masážny vibrátor Ovo S5 s modernou prstencovou štruktúrou simuluje pocit pohybu. Vibrátor odporúčame predovšetkým pre intímnu masáž, predohru, masáž klitorisu, alebo počas pohlavného styku.