Oui & Me Finette ME010115
97,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Váhate, či si na zápästie pripnúť hodinky alebo štýlový náramok? Stavte na hodinky z dielne francúzskej značky Oui & Me, ktoré sú obojím. Ich podlhovasté hranaté puzdro zu šle chcela ocele tvoria štýlový celok s milánskym ťahom, ktorý sa perfektne prispôsobí obvodu vašej ruky.

Oui & Me Finette ME010161
97,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Váhate, či si na zápästie pripnúť hodinky alebo štýlový náramok? Stavte na hodinky z dielne francúzskej značky Oui & Me, ktoré sú obojím. Ich podlhovasté hranaté puzdro z ušľachtilej ocele tvoria štýlový celok s milánskym ťahom, ktorý sa perfektne prispôsobí obvodu vašej ruky.

Oui & Me Fleurette ME010105
97,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Nežná, romantická a za všetkých okolností sama sebou – taká je žena, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Oui & Me. Ich ciferník vás na prvý pohľad zaujme geometrickými tvarmi aj prekrásnymi kvetmi.

Oui & Me Fleurette ME010128
97,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Nežná, romantická a za všetkých okolností sama sebou – taká je žena, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Oui & Me. Ich ciferník v príjemnej vínovej farbe vás na prvý pohľad zaujme klasickým dizajnom, obľúbite si aj rafinovaný detail v podobe plastických kvetov s perličkami.

Oui & Me Grande Amourette ME010024
86,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nežná, romantická a za všetkých okolností sama sebou – taká je žena, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Oui & Me. Ich svetlý ciferník vás na prvý pohľad zaujme klasickým dizajnom, obľúbite si aj rafinovaný detail v podobe srdiečka na pozícii 12.

Oui & Me Grande Fleurette ME010030
86,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nežná, romantická a za všetkých okolností sama sebou – taká je žena, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Oui & Me. Ich čierny ciferník s bronzovými ručičkami a indexy vás na prvý pohľad nadchne srdiečkom zloženým z veselých kvetín. S ciferníkom farebne ladia hladký kožený remienok.

Oui & Me Grande Fleurette ME010109
86,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdobíte sa rada doplnkami, ktoré len tak niekto nemá? Potom budete doslova nadšená z hodiniek značky Oui & Me. Ich ciferník vás na prvý pohľad nadchne nežnými kvetmi, ktoré robia z tohto doplnku naozaj neprehliadnuteľný módny kúsok. Na zápästie sa hodinky pripínajú koženým remienkom v čiernej farbe.

Oui & Me Grande Fleurette ME010155
112,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdobíte sa rada doplnkami, ktoré len tak niekto nemá? Potom budete doslova nadšená z hodiniek značky Oui & Me. Ich ciferník vás na prvý pohľad nadchne nežnými rastlinami z čírych kryštálov, ktoré robia z tohto doplnku naozaj neprehliadnuteľný módny kúsok.

Oui & Me Petite Amourette ME010049
86,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdobíte sa rada doplnkami, ktoré len tak niekto nemá? Potom budete doslova nadšená z hodiniek značky Oui & Me. Ich ciferník vás na prvý pohľad nadchne bronzovými kvetinami.

Oui & Me Petite Amourette ME010051
97,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Nežná, romantická a za všetkých okolností sama sebou – taká je žena, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Oui & Me. Ich biely ciferník vás na prvý pohľad zaujme klasickým dizajnom, obľúbite si aj rafinovaný detail v podobe srdiečka na pozícii 12.

Oui & Me Petite Amourette ME010140
97,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Váhate, či si na zápästie pripnúť hodinky alebo luxusný náramok? Potom stavte na hodinky z dielne značky Oui & Me, ktoré sú obojím. Ich metalický ciferník zdobia bronzové ručičky a bodové indexy, nadchne vás i srdiečko z kryštálu, ktorý sa pri každom vašom pohybe oslnivo zatrblieta.

Oui & Me Petite Amourette ME010150
86,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Či už si oblečiete voľnočasové alebo formálne oblečenie, hodinky z dielne značky Oui & Me váš outfit vždy dokonale doladia. Ich ciferník zdobí jemný vzor, nadchne vás i srdiečko na pozícii 12. Na zápästie sa hodinky pripínajú úzkym remienkom z kože.

Oui & Me Petite Fleurette ME010065
86,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdobíte sa rada doplnkami, ktoré len tak niekto nemá? Potom budete doslova nadšená z hodiniek značky Oui & Me. Ich ciferník vás na prvý pohľad nadchne nežnými ružovými kvetmi, ktoré robia z tohto modelu naozaj neprehliadnuteľný módny kúsok.

Oui & Me Petite Fleurette ME010097
86,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdobíte sa rada doplnkami, ktoré len tak niekto nemá? Potom budete doslova nadšená z hodiniek značky Oui & Me. Ich ciferník vás na prvý pohľad nadchne pestrofarebnými kvetmi, ktoré celku dodávajú neprehliadnuteľný vzhľad. Na zápästíie sa hodinky pripínajú koženým remienkom v čiernej farbe.

Oui & Me Petite Fleurette ME010098
86,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdobíte sa rada doplnkami, ktoré len tak niekto nemá? Potom budete doslova nadšená z hodiniek značky Oui & Me. Ich ciferník vás na prvý pohľad nadchne pestrofarebnými kvetmi, ktoré celku dodávajú neprehliadnuteľný vzhľad. Na zápästie sa hodinky pripínajú koženým remienkom v bielej farbe.

Oui & Me Petite Fleurette ME010127
97,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Nežná, romantická a za všetkých okolností sama sebou – taká je žena, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Oui & Me. Ich ciferník vás na prvý pohľad zaujme jemnými kvetmi.

Oui & Me Petite Fleurette ME010129
86,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nežná, romantická a za všetkých okolností sama sebou – taká je žena, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Oui & Me. Ich ciferník v príjemnej púdrovej farbe vás na prvý pohľad zaujme klasickým dizajnom, obľúbite si aj rafinovaný detail v podobe plastických kvetov s perličkami.

Oui & Me Petite Fleurette ME010133
86,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdobíte sa rada doplnkami, ktoré len tak niekto nemá? Potom budete doslova nadšená z hodiniek značky Oui & Me. Ich vínový ciferník vás zaujme plastickými kvetmi s perličkami. Najvýraznejším prvkom je ale rozhodne farebne ladiaci úzky kožený remienok, ktorý sa omotáva na dvakrát okolo zápästia.