Oui & Me Petite Fleurette ME010006
99,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Nežná, romantická a za všetkých okolností sama sebou – taká je žena, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Oui & Me. Ich strieborný ciferník s bronzovými ručičkami a indexy vás na prvý pohľad nadchne srdiečkom zloženým z veselých kvetín.

Oui & Me Petite Fleurette ME010065
87,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdobíte sa rada doplnkami, ktoré len tak niekto nemá? Potom budete doslova nadšená z hodiniek značky Oui & Me. Ich ciferník vás na prvý pohľad nadchne nežnými ružovými kvetmi, ktoré robia z tohto modelu naozaj neprehliadnuteľný módny kúsok.

Oui & Me Petite Amourette ME010150-52%
87 € 41,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Či už si oblečiete voľnočasové alebo formálne oblečenie, hodinky z dielne značky Oui & Me váš outfit vždy dokonale doladia. Ich ciferník zdobí jemný vzor, nadchne vás i srdiečko na pozícii 12. Na zápästie sa hodinky pripínajú úzkym remienkom z kože.

Oui & Me Petite Amourette ME010051-57%
98,40 € 41,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Nežná, romantická a za všetkých okolností sama sebou – taká je žena, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Oui & Me. Ich biely ciferník vás na prvý pohľad zaujme klasickým dizajnom, obľúbite si aj rafinovaný detail v podobe srdiečka na pozícii 12.

Oui & Me Amourette ME010194
133,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Váhate, či si na zápästie pripnúť hodinky alebo luxusné náramok? Potom stavte na hodinky z dielne značky Oui & Me, ktoré sú obojím. Ich ciferník zdobia bronzové ručičky a bodové indexy, nadchne vás i srdiečko z kryštálu, ktorý sa pri každom vašom pohybe oslnivo zatrblieta.

Oui & Me Fleurette ME010236
99,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Oui & Me sú ako stvorené pre ženy, ktoré sa rady zdobia štýlovými doplnkami. Ich strieborný ciferník vás na prvý pohľad nadchne nežnú rastlinou a pozlátenými ručičkami s bodovými indexy. Hodinky si na zápästie pripnete dokonale prispôsobivým milánskym ťahom z ušľachtilej ocele.

Oui & Me Fleurette ME010248
129,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Oui & Me si zamilujú všetky ženy, ktoré si potrpia na tie najštýlovejšie doplnky. Ich strieborný ciferník vás na prvý pohľad nadchne nežnú rastlinou a jednoduchými ručičkami s bodovými indexy.

Oui & Me Fleurette ME010249
141,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Oui & Me sú ako stvorené pre ženy, ktoré sa rady zdobia štýlovými doplnkami. Ich strieborný ciferník vás na prvý pohľad nadchne nežnú rastlinou červenej farby a jednoduchými ručičkami s bodovými indexy.

Oui & Me Minette ME010242
99,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdobíte sa rada doplnkami, ktoré len tak niekto nemá? Potom budete doslova nadšená z hodiniek značky Oui & Me. Ich Rosegold ciferník vás na prvý pohľad nadchne trblietavými kamienkami a pozlátenými ručičkami.

Oui & Me Minette ME010243
99,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Oui & Me si zamilujú všetky ženy, ktoré si potrpia na tie najštýlovejšie doplnky. Ich Rosegold ciferník vás na prvý pohľad nadchne motívom kvetín a trblietavými kamienkami s pozlátenými ručičkami.

Oui & Me Petite Bechite ME010251
99,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdobíte sa rada doplnkami, ktoré len tak niekto nemá? Potom budete doslova nadšená z hodiniek značky Oui & Me. Ich Rosegold ciferník vás na prvý pohľad nadchne minimalistickým prevedením, je totiž zdobený iba ručičkami, bodovými indexy a logom značky.

Oui & Me Petite Fleurette ME010064
87,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdobíte sa rada doplnkami, ktoré len tak niekto nemá? Potom budete doslova nadšená z hodiniek značky Oui & Me. Ich ciferník vás na prvý pohľad nadchne bronzovými kvetinami, ktoré farebne ladia s ružovo pozláteným oceľovým puzdrom.

Oui & Me Petite Fleurette ME010127-57%
98,40 € 41,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Nežná, romantická a za všetkých okolností sama sebou – taká je žena, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Oui & Me. Ich ciferník vás na prvý pohľad zaujme jemnými kvetmi.