Osann Držiak prebaľovacích tašiek
8,10 €

Osann Držiak prebaľovacích tašiek slúži k uchyteniu tašky na kočík či kamkoľvek inam. Sú vhodné na upevnenie na takmer všetky kočíky.

Osann Prebaľovacia taška DeLuxe Messenger, čierna
50 € 42,30 €
+ doprava zadarmo

Prebaľovacia taška DeLuxe s priestranným a praktickým hlavným vreckom vám zjednoduší cestovanie s bábätkom. Súčasťou je izolované chladiace vrecko na detské jedlo a nápoje, vrecko na mobilný telefón, prebaľovacia podložka s dvomi plastovými vreckami, PVC taška na špinavé prádlo, zadné vrecko na doklady a nastaviteľný popruh na rameno.

Osann Prebaľovacia taška Stella
51,04 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Osann Prebaľovacia taška Stella s termovreckom na fľašu a so vzhľadom messenger tašky má dostatok priestoru na prehľadné uloženie potrieb pre bábätko.

Osann LUPO Isofix

Osann LUPO Isofix

Hodnotenie: 4
114,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Osann Lupo Isofix je autosedačka pre deti 9–36 kg. Vďaka svojej dlhej dobe použitia a výškovo nastaviteľnej opierke hlavy pokrýva autosedačka všetky vekové kategórie od cca. 9 mesiacov do 12 rokov. Autosedačku je možné upevniť pomocou integrovaného systému Isofix.

Osann LUPO ISOFIX Cube Black
114,30 €
+ doprava zadarmo

Autosedačka s bezpečnostným upevnením ISOFIX vhodná pre deti od 9 do 36 kg. Osann Lupo Cube disponuje 5bodovým pásovým systémom, výškovo nastaviteľnou opierkou hlavy a polstrovaným pásom.

Osann LUPO ISOFIX Cube Pink
114,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka s bezpečnostným upevnením ISOFIX vhodná pre deti od 9 do 36 kg. Osann Lupo Cube Pink disponuje 5bodovým pásovým systémom, výškovo nastaviteľnou opierkou hlavy a polstrovaným pásom.

Osann LUPO ISOFIX Nero 9-36 kg
114,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka s bezpečnostným upevnením ISOFIX vhodná pre deti od 9 do 36 kg. OSANN Lupo Nero disponuje 5bodovým pásovým systémom, výškovo nastaviteľnou opierkou hlavy a oddeliteľným podsedákom.

Osann LUX Isofix Universe Grey
45,90 €
+ doprava zadarmo

Detský podsedák do auta LUX Isofix Universe Grey od značky Osann zaistí bezpečie vášho dieťaťa počas jazdy autom. Môžete ho pripevniť pomocou isofixu alebo aj bez neho. Anatomicky tvarovaná sedacia časť zaistí vášmu dieťaťu dostatočný komfort.

Osann Ochranný kryt autosedačky
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochranný kryt autosedačky chráni vaše autosedačky (koža alebo látka) pred poškriabaním a znečistením. Protišmykový povlak na podporu rezolúcie. Autosedačka nemôže skĺznuť.