Olimpia Splendid Aura Di
269 € 255 €
Doprava zadarmo

Inovatívna a rafinovaná čistička vzduchu Aura Di s 5-stupňovou filtráciou vzduchu obsahuje predfilter, HEPA, uhlíkový filter, ionizátor, UV lampu.

Olimpia Splendid Caleo TT
75 €

Caleo TT je vysoko moderný konvektor s prepracovaným systémom. Konvektor využijete v domácnostiach, na chalupách, suterénoch i v práci. Vďaka ventilátoru s funkciou TURBO je účinok ohrievača veľmi rýchly.

Olimpia Splendid Limpia 4
49 €

Limpia 4 je zvlhčovač vzduchu, ktorý kombinuje maximálnu praktickosť a eleganciu. Vďaka diaľkovému ovládaču a možnosti nastavenia požadovaného výkonu podľa ľubovôle.

Olimpia Splendid Unico Air Inverter 8 HP
1 699 €
Doprava zadarmo

Klimatizácia bez vonkajšej jednotky Unico Air Inverter 8 HP je ideálnym riešením do priestorov, kde nie je možnosť umiestniť vonkajšiu jednotku. Klimatizácia nasáva vzduch z vnútorného prostredia pomocou nádychu a vyfukuje horúci vzduch výfukom, zatiaľ čo do miestnosti vháňa vychladený vzduch.

Olimpia Splendid Astomi 80
29 €

Aróma difuzér 80 je malý, prenosný pomocník pre navodenie domácej pohody. Tento aróma difuzér nielenže prevonia celú miestnosť podľa vašej zvolenej vône ale tiež navodí príjemnú atmosféru vďaka chromoterapii – LED ambientné osvetlenie.

Olimpia Splendid Solaria Evo
75 €

Halogénová technológia zaručuje okamžitý ohrev povrchov telies v dosahu prístroja. Tri ohrevné články možno aktivovať súčasne alebo jednotlivo tak, aby poskytli 3 úrovne výkonu.

Olimpia Splendid Astomi Sound
52 €

Aróma difuzér Astomi Sound nie je ako bežný aróma difuzér. Tento prístroj kombinuje 3v1 – teda zvlhčovač a aróma difuzér + reproduktor. Astomi Sound, ako už názov napovedá, slúži tiež ako prenosný bluetooth reproduktor, vďaka ktorému môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu.

Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+ WiFi
679 €
Doprava zadarmo

Olimpia Splendid DOLCECLIMA AirPro 13 A+ je mobilná klimatizácia s funkciou samostatného odvlhčovania. Jej veľkou výhodou je energetická úspora, ktorá je u prístroja v energetickej triede A+. Je to jedna z najúspornejších mobilných klimatizácií na trhu.

Olimpia Splendid Compact 8P
459 € 399 €
Doprava zadarmo

Malá mobilná klimatizácia DOLCECLIMA Compact 8P je najlacnejším modelom od prémiového talianskeho výrobcu Olimpia Splendid. Klimatizácia disponuje digitálnym termostatom a niekoľkými prevádzkovými módmi vrátane špeciálneho odvlhčovacieho módu.

Olimpia Splendid DF100 Pure
829 €
Doprava zadarmo

Olimpia Splendid DF100 Pure je obojsmerná jednotka mechanického vetrania s rekuperáciou tepla, ktorá odvádza vnútorný vzduch von a nasáva vonkajší vzduch smerom do miestnosti. Rekuperácia teda zaistí prúdenie čerstvého vzduchu do bytu pri zachovaní izbovej teploty a odsaje vydýchaný vzduch von.

Olimpia Splendid Unico Air 8 HP
1 349 €
Doprava zadarmo

Klimatizácia bez vonkajšej jednotky Unico Air 8 HP je ideálnym riešením do priestorov, kde nie je možnosť umiestniť vonkajšiu jednotku. Klimatizácia si nasáva vzduch z vonkajšieho prostredia pomocou nádychu a vyfukuje horúci vzduch výfukom, zatiaľ čo do miestnosti vháňa vychladený vzduch.

Olimpia Splendid Unico Smart 12 SF
1 599 €
Doprava zadarmo

Klimatizácia bez vonkajšej jednotky Unico Smart 12 SF je ideálnym riešením do priestorov, kde nie je možnosť umiestniť vonkajšiu jednotku. Klimatizácia si nasáva vzduch z vonkajšieho prostredia pomocou nádychu a vyfukuje horúci vzduch výfukom, zatiaľ čo do miestnosti vháňa vychladený vzduch.

Olimpia Splendid Caldodesign
49 €

Keramický ohrievač Olimpia Splendid Caldodesign kombinuje krásu retro vzhľadu s potešením z rýchleho nástupu tepla vďaka účinnému keramickému vykurovaciemu článku. Praktický a odolný ohrieva disponuje aj možnosťou nastaviteľného uhlu prúdenia tepla.

Olimpia Splendid Unico Easy HP
1 249 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Klimatizácia bez vonkajšej jednotky Unico Easy je ideálnym riešením do priestorov, kde nie je možnosť umiestniť vonkajšiu jednotku. Klimatizácia si nasáva vzduch z vonkajšieho prostredia pomocou nádychu a vyfukuje horúci vzduch výfukom, zatiaľ čo do miestnosti vháňa vychladený vzduch.

Olimpia Splendid Aquaria 18P
279 €
Doprava zadarmo

Dizajnový a tichý odvlhčovač Aquaria 18P je to najlepšie, čo si pre vás pripravila talianska značka Olimpia Splendid v sortimente domácich odvlhčovačov.  Vďaka maximálnemu príkonu 254 W v režime odvlhčovania je to jeden z najúspornejších prístrojov vo svojej triede.

Olimpia Splendid Aquaria 22P
319 €
Doprava zadarmo

Dizajnový a tichý odvlhčovač Aquaria 22P je to najlepšie, čo si pre vás pripravila talianska značka Olimpia Splendid v sortimente domácich odvlhčovačov. Vďaka maximálnemu príkonu 254 W v režime odvlhčovania je to jeden z najúspornejších prístrojov vo svojej triede.

Olimpia Splendid Caldo Crystal
119 €
Doprava zadarmo

Olimpia Splendid Caldo, prístroj, ktorý vás zahreje v chladných dňoch. Elektrické vykurovacie teleso na umiestnenie na stenu s ionizátorom, ktorý eliminuje baktérie, prach a zlepšuje kvalitu ovzdušia.

Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 14 HP
749 €
Doprava zadarmo

Olimpia Splendid Dolceclima AirPro 14 HP je mobilná klimatizácia s funkciou topenia, a samostatného odvlhčovania, vďaka ktorej ju môžeme používať takmer celý rok. Ďalšou výhodou je energetická úspora, ktorá je u prístroja v energetickej triede A.

Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 14 WiFi
719 €
Doprava zadarmo

Olimpia Splendid Dolceclima AirPro 14 je mobilná klimatizácia s funkciou samostatného odvlhčovania. Ďalšou výhodou je energetická úspora, ktorá  je u prístroja v energetickej trieda A.

Olimpia Splendid SF150
379 €
Doprava zadarmo

Olimpia Splendid SF150 je striedavá jednosmerná jednotka mechanického vetrania s rekuperáciou tepla, ktorá odvádza vnútorný vzduch von a nasáva vonkajší vzduch smerom do miestnosti. Rekuperácia teda zaistí prúdenie čerstvého vzduchu do bytu pri zachovaní izbovej teploty a odsaje vydýchaný vzduch von

Olimpia Splendid Unico Air Inverter 8 SF
1 549 €
Doprava zadarmo

Klimatizácia bez vonkajšej jednotky Unico Air 8 SF je ideálnym riešením do priestorov, kde nie je možnosť umiestniť vonkajšiu jednotku. Klimatizácia si nasáva vzduch z vonkajšieho prostredia pomocou nádychu a vyfukuje horúci vzduch výfukom, zatiaľ čo do miestnosti vháňa vychladený vzduch.

Olimpia Splendid Unico Inverter 12 HP
1 999 €
Doprava zadarmo

Klimatizácia bez vonkajšej jednotky Unico Inverter 12 HP je ideálnym riešením do priestorov, kde nie je možnosť umiestniť vonkajšiu jednotku. Klimatizácia si nasáva vzduch z vonkajšieho prostredia pomocou nádychu a vyfukuje horúci vzduch výfukom, zatiaľ čo do miestnosti vháňa vychladený vzduch.

Olimpia Splendid Unico Inverter 12 SF
1 699 €
Doprava zadarmo

Klimatizácia bez vonkajšej jednotky Unico Inverter 12 SF je ideálnym riešením do priestorov, kde nie je možnosť umiestniť vonkajšiu jednotku. Klimatizácia si nasáva vzduch z vonkajšieho prostredia pomocou nádychu a vyfukuje horúci vzduch výfukom, zatiaľ čo do miestnosti vháňa vychladený vzduch.