Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 14
719 €
+ doprava zadarmo

Olimpia Splendid Dolceclima AirPro 14 je mobilná klimatizácia s funkciou samostatného odvlhčovania. Ďalšou výhodou je energetická úspora, ktorá  je u prístroja v energetickej trieda A.

Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+
679 €
+ doprava zadarmo

Olimpia Splendid DOLCECLIMA AirPro 13 A+ je mobilná klimatizácia s funkciou samostatného odvlhčovania. Jej veľkou výhodou je energetická úspora, ktorá je u prístroja v energetickej triede A+. Je to jedna z najúspornejších mobilných klimatizácií na trhu.

Olimpia Splendid Compact 8P
459 € 399 €
+ doprava zadarmo

Malá mobilná klimatizácia DOLCECLIMA Compact 8P je najlacnejším modelom od prémiového talianskeho výrobcu Olimpia Splendid. Klimatizácia disponuje digitálnym termostatom a niekoľkými prevádzkovými módmi vrátane špeciálneho odvlhčovacieho módu.

Olimpia Splendid Unico Air Inverter 8 HP
1 590 €
+ doprava zadarmo

Klimatizácia bez vonkajšej jednotky Unico Air Inverter 8 HP je ideálnym riešením do priestorov, kde nie je možnosť umiestniť vonkajšiu jednotku. Klimatizácia nasáva vzduch z vnútorného prostredia pomocou nádychu a vyfukuje horúci vzduch výfukom, zatiaľ čo do miestnosti vháňa vychladený vzduch.

Olimpia Splendid Astomi Sound
52 €

Aróma difuzér Astomi Sound nie je ako bežný aróma difuzér. Tento prístroj kombinuje 3v1 – teda zvlhčovač a aróma difuzér + reproduktor. Astomi Sound, ako už názov napovedá, slúži tiež ako prenosný bluetooth reproduktor, vďaka ktorému môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu.

Olimpia Splendid Aquaria 10
149 €
+ doprava zadarmo

Kompaktný a tichý odvlhčovač AQUARIA 10 od výrobcu Olimpa Splendid je domáci odvlhčovač s maximálnym výkonom 10 l/deň, ktorý sa hodí predovšetkým do veľmi malých miestností, ako sú kúpelne.

Olimpia Splendid Aquaria Silent 15P
279 €
+ doprava zadarmo

Odvlhčovač Aquaria Silent 15P od talianskej značky Olimpia Splendid je malý a tichý prístroj s výkonom dostatočným pre väčšinu bytových a kancelárskych priestorov. Prestrojte disponuje digitálnym hygrostatom.

Olimpia Splendid Caldo Circle 22 H Ion
36 €

Dychberúci dizajn a špičkové farby, tj Olimpia Splendid Caldo. Prístroj, ktorý vás zahreje v chladných dňoch. Ventilátor je plne vybavený najnovšou technológiou, skvelým súčasným dizajnom a ionizátorom, ktorý eliminuje baktérie, prach a zlepšuje kvalitu ovzdušia.

Olimpia Splendid Limpia 4
49 €

Limpia 4 je zvlhčovač vzduchu, ktorý kombinuje maximálnu praktickosť a eleganciu. Vďaka diaľkovému ovládaču a možnosti nastavenia požadovaného výkonu podľa ľubovôle.

Olimpia Splendid Radical Torre Metal
99 €

Olimpia Splendid Radical Torre Metal je ohrievač, ktorý je vybavený pokročilými technológiami a naviac je veľmi ekologický. Vďaka ECO funkcii prispôsobuje výkon v závislosti na nastavenej teplote, čím zvyšuje úsporu energie.