Olimpia Splendid Aquaria 10
149 €
+ doprava zadarmo

Kompaktný a tichý odvlhčovač AQUARIA 10 od výrobcu Olimpa Splendid je domáci odvlhčovač s maximálnym výkonom 10 l/deň, ktorý sa hodí predovšetkým do veľmi malých miestností, ako sú kúpelne.

Olimpia Splendid AQUARIA
315 €
+ doprava zadarmo

Aquaria je novým odvlhčovačom s ohrievaním a čistením vzduchu od talianskej značky Olimpia Splendid. Vďaka neobyčajne nízkej hlučnosti pri vysokom výkone kompresoru je vhodný hlavne do bytových jednotiek a kancelárií.

Olimpia Splendid Aquaria 16
235 €
+ doprava zadarmo

Odvlhčovač Aquaria 16 Thermo od talianskej značky Olimpia Splendid je malý a tichý prístroj s výkonom dostatočným pre väčšinu bytových a kancelárskych priestorov.

Olimpia Splendid AQUARIA Thermo
335 €
+ doprava zadarmo

Aquaria Thermo je novým odvlhčovačom s ohrievaním a čistením vzduchu od talianskej značky Olimpia Splendid. Vďaka neobyčajne nízkej hlučnosti pri vysokom výkone kompresoru je vhodný hlavne do bytových jednotiek a kancelárií.

Olimpia Splendid Astomi 80
29 €

Aróma difuzér 80 je malý, prenosný pomocník pre navodenie domácej pohody. Tento aróma difuzér nielenže prevonia celú miestnosť podľa vašej zvolenej vône ale tiež navodí príjemnú atmosféru vďaka chromoterapii – LED ambientné osvetlenie.

Olimpia Splendid Astomi Sound
52 €

Aróma difuzér Astomi Sound nie je ako bežný aróma difuzér. Tento prístroj kombinuje 3v1 – teda zvlhčovač a aróma difuzér + reproduktor. Astomi Sound, ako už názov napovedá, slúži tiež ako prenosný bluetooth reproduktor, vďaka ktorému môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu.

Olimpia Splendid Aura Di
234 €
+ doprava zadarmo

Inovatívna a rafinovaná čistička vzduchu Aura Di s 5-stupňovou filtráciou vzduchu obsahuje predfilter, HEPA, uhlíkový filter, ionizátor, UV lampu.

Olimpia Splendid Aura Li
155 €
+ doprava zadarmo

Čistička vzduchu Aura Li má 4 úrovne čistenie ovzdušia. Čistička obsahuje predfilter, HEPA, uhlíkový filter a ionizátor. Vďaka svojmu senzoru nepretržite monitoruje kvalitu vzduchu v miestnosti a okamžite detekuje znečistenie.

Olimpia Splendid Caldo Circle 22 H Ion
36 €

Dychberúci dizajn a špičkové farby, tj Olimpia Splendid Caldo. Prístroj, ktorý vás zahreje v chladných dňoch. Ventilátor je plne vybavený najnovšou technológiou, skvelým súčasným dizajnom a ionizátorom, ktorý eliminuje baktérie, prach a zlepšuje kvalitu ovzdušia.

Olimpia Splendid Caleo TT
75 €

Caleo TT je vysoko moderný konvektor s prepracovaným systémom. Konvektor využijete v domácnostiach, na chalupách, suterénoch i v práci. Vďaka ventilátoru s funkciou TURBO je účinok ohrievača veľmi rýchly.

Olimpia Splendid Compact
459 €
+ doprava zadarmo

Malá mobilná klimatizácia DOLCECLIMA Compact je základným modelom od talianskeho výrobcu Olimpia Splendid. Klimatizácia disponuje digitálnym termostatom a niekoľkými prevádzkovými módmi včetne špeciálneho odvlhčovacieho módu.

Olimpia Splendid Limpia 4
49 €

Limpia 4 je zvlhčovač vzduchu, ktorý kombinuje maximálnu praktickosť a eleganciu. Vďaka diaľkovému ovládaču a možnosti nastavenia požadovaného výkonu podľa ľubovôle.

Olimpia Splendid Limpia 6
59 €

Limpia 6 nie je obyčajný zvlhčovač vzduchu, obsahuje totiž nádobku na esenciálne oleje, vďaka ktorým zvlhčovač – aróma difuzér prevonia celú miestnosť.

Olimpia Splendid Oblo 2.2
36 €

Priamotop oblou 2.2 je vhodný pre rýchle prikúrenia počas chladných dní. Disponuje krytím IP21, vďaka ktorému môžeme vykurovacie teleso umiestniť aj do kúpeľne. Teplotu v priestore je možné kontrolovať manuálnym termostatom.

Olimpia Splendid Peler 4
99 €

Mobilný ochladzovač vzduchu Olimpia Splendid PELER 4 je ochladzovací jednotka so špeciálnou technológiou ochladzovanie pomocou vody. Jej výhodou sú nízke obstarávacie náklady a jednoduchá premiestniteľnosť, ktorá Vám umožní ochladzovať viac priestorov počas dňa.

Olimpia Splendid Peler 5
139 €
+ doprava zadarmo

Mobilný ochladzovač vzduchu Olimpia Splendid PELER 5 je ochladzovací jednotka so špeciálnou technológiou ochladzovanie pomocou vody. Jej výhodou sú nízke obstarávacie náklady a jednoduchá premiestniteľnosť, ktorá Vám umožní ochladzovať viac priestorov počas dňa.

Olimpia Splendid Peler 7
159 €
+ doprava zadarmo

Mobilný ochladzovač vzduchu Olimpia Splendid PELER 7 využíva chladiaci technológiu s použitím vody pre ešte účinnejšie a tichšie chladenie. Jeho výhodou sú nízke obstarávacie náklady a jednoduchá premiestniteľnosť, ktorá Vám umožní ochladzovať viac priestorov počas dňa.

Olimpia Splendid Radical Torre Metal
99 €

Olimpia Splendid Radical Torre Metal je ohrievač, ktorý je vybavený pokročilými technológiami a naviac je veľmi ekologický. Vďaka ECO funkcii prispôsobuje výkon v závislosti na nastavenej teplote, čím zvyšuje úsporu energie.

Olimpia Splendid Unico Air Inverter 8 HP
1 490 €
+ doprava zadarmo

Klimatizácia bez vonkajšej jednotky Unico Air Inverter 8 HP je ideálnym riešením do priestorov, kde nie je možnosť umiestniť vonkajšiu jednotku. Klimatizácia nasáva vzduch z vnútorného prostredia pomocou nádychu a vyfukuje horúci vzduch výfukom, zatiaľ čo do miestnosti vháňa vychladený vzduch.