Next Level Racing FLIGHT SIMULATOR LITE Cockpit (NLR-S022)
311,20 €

Rám FLIGHT SIMULATOR LITE Cockpit (NLR-S022) od značky Next Level Racing vám sprostredkuje letecký zážitok z pohodlia vášho domova. Má minimalistický dizajn a je skladací, nebudete tak limitovaní priestorom. Sedadlo tvorí priedušný materiál a penové polstrovanie pre pohodlie počas dlhotrvajúceho letu. Je predvŕtaný a plne kompatibilný s radom letových ovládačov hlavných značiek.

Next Level Racing GTTRACK Frame Simulator Cockpit (NLR-S020)
622,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Závodný rám GTTRACK Frame Simulator Cockpit (NLR-S020) od značky Next Level Racing vám sprostredkuje autentickú atmosféru pretekov športových vozidiel. Univerzálne držiaky sedadiel sú kompatibilné so všetkými hlavnými pretekárskymi sedadlami a vďaka nastavovacím bodom poskytujú väčší rozsah nastavenia a tuhosť. Kokpit je vybavený podporou radiacej páky, ručnej brzdy a adaptérom Buttkicker Gamer 2. Má nastaviteľnú vzdialenosť radiacej páky, uzamykateľné kolieska a výškovo nastaviteľné nožičky.

Next Level Racing F-GT Frame Simulator Cockpit (NLR-S019)
412,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Závodný rám F-GT Frame Simulator Cockpit (NLR-S019) od značky Next Level Racing vám sprostredkuje autentickú atmosféru pretekov formuly alebo GT. Univerzálne držiaky sedadiel sú kompatibilné so všetkými hlavnými pretekárskymi sedadlami a vďaka nastavovacím bodom poskytujú väčší rozsah nastavenia a tuhosť. Kokpit je vybavený posuvníkom sedadla s dvojitým zamykaním, podporou radiacej páky a adaptérom Buttkicker Gamer 2.

Next Level Racing FLIGHT Pack, letové adaptéry pre F-GT LITE/GT LITE (NLR-A016)
105,10 €

doplnkami FLIGHT Pack, letové adaptéry (NLR-A016) od značky Next Level Racing ľahko premeníte kokpity F-GT LITE a GT LITE na plnohodnotné letecké simulátory. Sú kompatibilné so všetkými hlavnými značkami letových ovládačov. Balíček obsahuje držiaky pre joystick, škrtiace klapky pre obe strany, pedálový adaptér TPR, podporu pre klávesnicu a myš.