Natur farm Kokosová múka 500 g
4 €

Novinka

Kokosovou múkou možno klasickú pšeničnú múku v niektorých receptoch úplne nahradiť – muffiny, zákusky a palacinky. Niekedy je vhodné ju kombinovať s inými Múka – napr. Z hroznových jadierok, gaštanovou, ľanovú, sezamovú alebo makovú.

Natur farm Orechový olej 0,25 l
5,20 €

Novinka

Panenský orechový olej je lisovaný za studena z jadier vybraných vlašských orechov. Tento olej je uznávaný v celom západnom svete, pretože dáva do poriadku preťažený nervový systém, obľúbený je najmä vo Veľkej Británii.

Natur farm Rakytníková dreň 100% 0,25 l
8 €

Novinka

Rakytnková dreň pasterizovaná. Bez pridaného cukru a konzervačných látok. Vďaka vysokému obsahu vitamínu C spolu s ostatnými vitamínmi je to ideálny pomocník, ktorý od teba odoženie chrípku, angínu či iné vírusy. Chráni telo pred voľnými radikálmi. Vďaka vláknine podporuje trávenie.

Natur farm Sezamový olej 0, 25 l
3,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Panenský sezamový olej je lisovaný za studena zo semien sezamu. Jedná sa o veľmi cenený olej používaný v Japonsku, Číne a najmä v Indii. Má protizápalové účinky. Je ľahko stráviteľný a vstrebateľný ľudským organizmom. Jeho užívanie sa odporúča deťom.

Natur farm Tekvicové múka 500 g
3,60 €

Novinka

Tekvicové múka je považovaná za najlepší prírodný zdroj zinku. Okrem zinku obsahuje aj ďalšie dôležité minerálne látky ako napr. Selén, draslík, vápnik, fosfor, mangán, železo, horčík a meď. Ďalej je bohatým zdrojom vitamínov A, D, E a vitamínov skupiny B.