Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir - EDT 100 ml

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir - EDT

52 € 0,52 €/ml

Narciso Rodriguez predstavuje pánsku vôňu For Him Bleu Noir. Táto korenisto-drevitá vôňa pre mužov vznikla v roku 2015 a kombinuje v sebe muškátový oriešok, kardamon, pižmo, ambru, cédrové drevo, vetiver a ebenové drevo. Nechajte sa uniesť jej mužnými tóny!.

Partner: Vivantis
Narciso Rodriguez For Her - EDT 50 ml

Narciso Rodriguez For Her - EDT

54,60 €
54 € 1,08 €/ml

Narciso Rodriguez For Her Eau De Toilette je dámska kvetinovo-drevitá vôňa s pižmovým základom. Hlavu tvorí vonokvětka (osmanthus), africký pomarančovník a bergamot. V srdci ucítite pižmo a ambru. Kompozíciu uzatvára vetiver, vanilka a pačuli. Na trh bola uvedená v roku 2003. .

Partner: Vivantis
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir - EDP 100 ml

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir - EDP

65,70 € 0,66 €/ml

For Him Bleu Noir Eau de Parfum je drevitá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2018. Obsahuje vetiver, ambru, pižmo, cédrové a ebenové drevo.

Partner: Vivantis
Narciso Rodriguez Fleur Musc For Her - EDP 100 ml

Narciso Rodriguez Fleur Musc For Her - EDP

82,40 €
79 € 0,79 €/ml

Fleur Musc For Her je dámska kvetinovo-drevitá vôňa s pižmovým základom. Hlava obsahuje ružové korenie, v srdci ucítite ružu, pivonku a pižmo. Kompozíciu uzatvára pačuli, ambra a fialka. Na trh bola uvedená v roku 2017. .

Partner: Vivantis
-17%
Narciso Rodriguez Ambrée - EDP 90 ml

Narciso Rodriguez Ambrée - EDP

88 €
72,30 € 0,80 €/ml

Parfumovaná voda Ambrée je špeciálny vôňa pre ženy s kvetinovými a drevitými tony, ktorú v roku 2020 vydala americká značka parfumov Narciso Rodriguez . Úžasne slnečná, elegantný a mierne zdržanlivá vôňa Ambrée vykresľuje veselý obraz moderných mladých energických žien a mužov.

Partner: Vivantis
Narciso Rodriguez Fleur Musc For Her - EDT 50 ml

Narciso Rodriguez Fleur Musc For Her - EDT

53,30 €
50,50 € 1,01 €/ml

Fleur Musc For Her je noblesná, ženská a jemná toaletná voda venovaná dámam, ktoré milujú intenzívnu vôňu. Majiteľkou tejto zmyselnej a sladkej arómy je odhodlaná a dobrodružná žena, ktorá hľadá dobrodružstvo na každom rohu. Kompozícia sa otvára tónmi sviežeho bergamotu a ružového korenia.

Partner: Vivantis
Narciso Rodriguez Musc Noir - EDP 50 ml

Narciso Rodriguez Musc Noir - EDP

76,60 €
69,50 € 1,39 €/ml

Musc Noir je variáciou pôvodnej vône Narciso Rodriguez For Her. Vzdáva hold vnútornej kráse každej ženy. Intenzita pižma vytvára na parfumovanej vode ešte väčšiu závislosť a vykresľuje fascinujúci portrét modernej a tajomnej ženskosti.

Partner: Vivantis
Narciso Rodriguez Narciso Rouge - EDP 50 ml
1x

Narciso Rodriguez Narciso Rouge - EDP

64 € 1,28 €/ml

Narciso Rouge je dámska kvetinovo-drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2018. Hlavu tvorí kosatec a bulharská ruža. V srdci sa snúbi pižmo, tuberóza a pomarančový kvet. Kompozíciu uzatvára drevitý základ Dolneni o sladkú vanilku, fazuľu tonka a vetiver. .

Partner: Vivantis
Narciso Rodriguez Poudrée - EDP 50 ml

Narciso Rodriguez Poudrée - EDP

60,20 €
58,90 € 1,18 €/ml

Elegantný, vyvážená a očarujúce, to je vôňa Poudrée od značky Narciso Rodriquez. Bohaté zloženie prepája kvetinové tóny, ktoré sa prelínajú s nádhernou vôňou pižma. To všetko ukončuje vôňa cédru, vetiveru, kumarínu a pačuli. Poudrée je dámska prepychová vôňa.

Partner: Vivantis
Narciso Rodriguez Poudrée - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml

Narciso Rodriguez Poudrée - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml

67 €
Novinka

Elegantná, vyvážená a očarujúca, to je vôňa Poudrée od značky Narciso Rodriquez. Bohaté zloženie prepája kvetinové tóny, ktoré sa prelínajú s nádhernou vôňou pižma. To všetko ukončuje vôňa cédra, vetiveru, kumarínu a pačuli. Poudrée je dámska prepychová vôňa.

Partner: Vivantis