Naomi Campbell

-20%
Naomi Campbell Bohemian Garden - EDT 30 ml

Naomi Campbell Bohemian Garden - EDT

9,40 €
7,50 €

V roku 2016 predstavila značka Naomi Campbell svoju ďalšiu dámsku vôňu s názvom Bohemian Garden. Táto kvetinovo-ovocná kompozícia sa otvára sviežimi tónmi citróna, hrušky a kvetov broskyne.

Partner: Vivantis
-50%
Naomi Campbell Prêt-à-Porter - EDT 15 ml

Naomi Campbell Prêt-à-Porter - EDT

7,80 €
3,90 €

Vôňa Prêt-à-Porter od Naomi Campbell je chic, elegantná a štýlová ako samotná Naomi. Nechajte sa uniesť do sveta prehliadkových mól, oslnivých svetiel, luxusných odevov a zábleskov fotoaparátov.

Partner: Vivantis
Naomi Campbell Naomi Campbell - EDT 50 ml

Naomi Campbell - EDT

17,70 €

Vôňa Naomi Campbell je určená pre ženy, ktoré túžia byť úspešné a nezávislé. Poznajú svoje životné ciele, ktoré chcú dosiahnuť, vyžarujú neodolateľný sexappeal a sú rady, keď je o ne nežne postarané.

Partner: Vivantis
-25%
Naomi Campbell Naomi Campbell - dezodorant s rozprašovačom 75 ml

Naomi Campbell - dezodorant s rozprašovačom

9,80 €
7,30 €

Vôňa Naomi Campbell je určená pre ženy, ktoré túžia byť úspešné a nezávislé. Poznajú svoje životné ciele, ktoré chcú dosiahnuť, vyžarujú neodolateľný sexappeal a sú rady, keď je o ne nežne postarané. Vôňa bola uvedená na trh v roku 1999.

Partner: Vivantis
-61%
Naomi Campbell Glam Rouge - EDT 15 ml

Naomi Campbell Glam Rouge - EDT

11,30 €
4,40 €

Glam Rouge od Naomi Campbell je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy inšpirovaná oslnivým životným štýlom a červenou farbou, ktorá symbolizuje jej ohnivý a vášnivý charakter. Otvára sa peknými citrusovými tónmi doplnenými o kvet horkého pomaranča.

Partner: Vivantis