NAOMI BioCosmetics Pleťový krém Light 30 ml
25 €

Zregenerovaná, omladená a hĺbkovo hydratovaná pleť už nebude len vaším snom. O takéto skvelé účinky sa postará náš denný pleťový krém s extraktom z červeného kórejského ženšenu, 24-karátovým zlatom a kmeňovými bunkami z kostihoja lekárskeho, ktoré pleť nádherne rozjasnia, vyživia a vyhladia.

NAOMI BioCosmetics Pleťový krém Rich 30 ml
25 €

Prebuďte sa do nového dňa s krásnou a zdravou pleťou. Nočný regeneračný a hydratačný pleťový krém s extraktom z červeného kórejského ženšenu, 24-karátovým zlatom a kmeňovými bunkami z kostihoja lekárskeho pleť sa postarajú o to, že vaša pleť dostane všetky živiny, bude vyhladená a hydratovaná.

NAOMI BioCosmetics Telové mlieko 150 ml
34,90 €

Nechajte svoju pokožku rozmaznávať tými najluxusnejšími zložkami. Regeneračné telové mlieko s extraktom z červeného kórejského ženšenu, 24-karátovým zlatom a kmeňovými bunkami z kostihoja lekárskeho pokožku hĺbkovo hydratujú, obnovujú jej pružnosť a zanechávajú ju zamatovo jemnú a hladkú.

NAOMI BioCosmetics Čistiaca pleťová voda 100 ml
14,90 €

Naša čistiaca pleťová voda s extraktom z červeného kórejského ženšenu, kmeňovými bunkami z kostihoja lekárskeho a mandľovým olejom šetrne a účinne čistí i odličuje kompletný mejkap, a zároveň pleť zanecháva vláčnu a pružnú. Pri pravidelnom používaní vás zbaví upchatých pórov a pleť nádherne vyhladí.

NAOMI BioCosmetics Pleťová regeneračná maska 75 ml
24 €

Zastavte nachvíľku čas s touto regenerujúcou a vyživujúcou pleťovou maskou. Účinný koktejl jedinečných látok ako extrakt z červeného kórejského ženšenu, morskej riasy Kombu, kmeňové bunky z kostihoja lekárskeho a 24-karátové zlato vašu pleť vyživia, hydratujú, zjemnia a omladia už po prvom použití.

NAOMI BioCosmetics Tónujúci a krycí pleťový krém MEDIUM 30 ml
28 €

Makeup, ktorý pleť krásne zjednotí, prispôsobí sa jej prirodzenej farbe a kryje nedostatky pleti? Áno a navyše ju vďaka luxusnému zloženiu z prírody hýčka, vyživuje, chráni a hydratuje. Jednoducho sa nanáša a rozžiari pleť po celý deň. Odtieň MEDIUM sa krásne prispôsobí normálnej a svetlejšej pleti.

NAOMI BioCosmetics Tónujúci a krycí pleťový krém WARM 30 ml
28 €

Makeup, ktorý pleť krásne zjednotí, prispôsobí sa jej prirodzenej farbe a kryje nedostatky pleti? Áno a navyše ju vďaka luxusnému zloženiu z prírody hýčka, vyživuje, chráni a hydratuje. Jednoducho sa nanáša a rozžiari pleť po celý deň. Odtieň WARM sa krásne prispôsobí všetkým snedším dámam.

Prvá výnimočná rada značky Naomi BioCosmetics je vytvorená kombináciou tých najluxusnejších prírodných zložiek, ktoré sa o Vás budú blahodárne starať.

Prvá výnimočná rada značky Naomi BioCosmetics je vytvorená kombináciou tých najluxusnejších prírodných zložiek, ktoré sa o Vás budú blahodárne starať.