NAFIGATE Cosmetics Hyaluron Essential 20 ml
15,52 €

Spojujeme vedu s kozmetikou. Naše sérum s dvojmolekulovou kyselinou hyalurónovou pôsobí vďaka rozdielnej veľkosti molekúl nielen na povrchu pleti, ale i v druhej vrstve kože, kde vznikajú vrásky. NAFIGATE je česká hydratujúca kozmetika bez parabénov a parfumácie.

NAFIGATE Cosmetics Hyaluron CC Cream 50 ml
15,64 €

Ľahký krém zjednocuje tón pleti vďaka guľôčkam pigmentu. Redukuje nerovnomerné začervenanie nielen citlivej pleti. Vďaka kyseline hyalurónovej hydratuje a spevňuje pleť, arganový a šípkový olej dodávajú vitamíny a antioxidanty. Bez parabénov a parfumácie.

NAFIGATE Cosmetics Hyaluron Night Cream 50 ml
13,69 €

Prebúdzajte sa s vyživenou a hydratovanou pleťou. Nočnú regeneráciu zaistí vrásky vyhladzujúca kyselina hyalurónová. Vitamíny, minerály a antioxidanty dodá arganový a šípkový olej. Krém podporuje obnovu buniek, tvorbu kolagénu a je bez parabénov a parfumácie.

NAFIGATE Cosmetics Hyaluron Eye Serum 10 ml
19,57 €

Hydratačné sérum preukázateľne zvyšuje prísun kyslíku na celulárnej úrovni, redukuje vrásky a mimické ryhy a predchádza ich vzniku. Pleť v okolí očí rozjasňuje a spevňuje. Sérum obsahuje kyselinu hyalurónovú a je bez parabénov a parfumácie.

NAFIGATE Cosmetics Nano Eye Lift 4 páry
29,41 €

Výrobok s patentovanou nanotechnológiou zaručuje okamžitú redukciu vrások až o 75 %, čo overil aj Štátny zdravotný ústav. Nanovlákna podočnej masky umožňujú prienik kyseliny hyalurónovej a vyživujúceho krému do druhej vrstvy kože, v ktorej vznikajú vrásky.

NAFIGATE Cosmetics Bamboo Charcoal Mask 50 ml
9,37 €

Česká pleťová maska zdokonaľuje vzhľad pleti: odstraňuje nečistoty z pokožky a dôkladne čistí póry pomocou aktívneho uhlia z bambusu. Čistiaca maska pleti zároveň dodáva minerály, regeneruje bunky a pôsobí antioxidačne.

NAFIGATE Cosmetics Cleansing & Moisturizing Tonic 200 ml
9,77 €

České tonikum slúži ako skvelý pomocník k dočisteniu pleti po ľubovoľnom odličovači. Zbavuje pleť prebytočnej mastnoty a zároveň ju hydratuje. Vďaka tomu ho môžete využiť i samostatne ako pleťovú vodu.

NAFIGATE Cosmetics Cleansing Oil 200 ml
13,69 €

Odličovač môže byť účinný a zároveň šetrný, pokiaľ obsahuje správny pomer olejov. Český odličovací olej od NAFIGATE na seba naviaže nečistoty a zanechá pleť upokojenú a vyživenú. Posilňuje obranyschopnosť kožnej bariéry, má protizápalové účinky a je bez parabénov a parfumácie.

NAFIGATE Cosmetics Coconut Peeling Milk 250 ml
13,69 €

Peelingové sprchové mlieko je svetovo prvým produktom svojho druhu. Využíva prírodný polymér P3HB, ktorý sa po umytí vo vode úplne rozpustí. Nahradzuje bežne používané platové častice, ktoré škodia prírode a dostávajú sa do pitnej vody. Mlieko čistí pokožku, zjemňuje ju a nádherne vonia kokosom.

NAFIGATE Cosmetics Hyaluron Anti-Aging 15 ml
29,41 €

Liftingové sérum sme vyvinuli pre potreby zrelej pleti. Základ tvorí kyselina hyalurónová pôsobiaca i v druhej vrstve kože, kde vznikajú vrásky. Obsahuje Liftonin Xpert, ktorý dlhodobo obnovuje tvorbu kolagénu. Bez parabénov a parfumácie.

NAFIGATE Cosmetics Hyaluron Day Cream 50 ml
13,67 €

Krém obsahuje vrásky vyhladzujúcu kyselinu hyalurónovú a výťažok z červenej riasy, ktorý pleti dodáva vitamíny a živiny. Krém je ľahký, rýchlo sa vstrebáva a príjemne hydratuje, takže pleť je vyživená a bez zbytočnej mastnoty. Neobsahuje parabény a parfumáciu.

NAFIGATE Cosmetics HydraLift Complex Eye-Cream 15 ml
11,72 €

Krém na redukciu podočných vačkov a vrások pochádza z laboratórií našich vedcov. Kombinujeme v ňom Dermochlorellu a Reforcyl, ktoré spoločne posilňujú krvné cievy, zužujú žilky a tým rozjasňujú tmavé kruhy pod očami. Obsahuje kyselinu hyalurónovú.

NAFIGATE Cosmetics Moisture Protect 48H 50 ml
11,72 €

Pleťová maska chráni pokožku pred vysušením až po dobu 48 hodín vďaka výťažku z tropického kríku. Maska pleť intenzívne hydratuje, vypína ju a posilňuje kožnú bariéru.

NAFIGATE Cosmetics Nano Eye Lift - náhradné balenie 4 páry
15,65 €

Obsahuje 4 páry podočných nanovlákenných membrán. Tie s kyselinou hyalurónovou a vyživujúcim krémom (súčasť iného produktu) okamžite redukujú až 75 % vrások, vačky a kruhy pod očami. Účinok patentovanej technológie vedcov potvrdil aj Štátny zdravotný ústav.

NAFIGATE Cosmetics Pearly Nourishing Mask 50 ml
9,77 €

Pleťová maska vyživuje, regeneruje a hydratuje pleť a tak ju chráni pred známkami predčasného starnutia. Jej súčasťou sú perličky, ktoré pri kontakte s pokožkou uvoľňujú veľké množstvo vitamínu E, potrebného pre ochranu pred voľnými radikálmi.

NAFIGATE Cosmetics Refreshing Water with Liposomes 100 ml
8,98 €

Hydratačná hmla osviežuje a hydratuje pleť. Pomáha udržiavať vodu v pokožke a dodáva jej minerály a lipidické zložky. Je vhodná aj na použitie na vlasy, ktorým navracia lesk a mierni štiepenie končekov. Obsahuje lipozómy, vďaka ktorým doručuje látky tam, kde ich pokožka najviac potrebuje.

NAFIGATE Cosmetics je česká spoločnosť a od roku 2015 sa venuje vývoji a výrobe kozmetických prípravkov pre boj s vráskami a prejavmi starnutia pleti. Špecializuje sa na vývoj produktov s kyselinou hyalurónovovu, ktorú môžete nájsť vo väčšine jej produktov. Zakladá si na využití najčistejších ingrediencií bez nadbytočných látok, a preto sú všetky výrobky bez parfumácie a parabénov. Vďaka vlastnému výzkumu v oblasti nanotechnológií mimo iného vyvinula aj patentovaný produkt Nano Eye Lift.

NAFIGATE Cosmetics je česká spoločnosť a od roku 2015 sa venuje vývoji a výrobe kozmetických prípravkov pre boj s vráskami a prejavmi starnutia pleti. Špecializuje sa na vývoj produktov s kyselinou hyalurónovovu, ktorú môžete nájsť vo väčšine jej produktov. Zakladá si na využití najčistejších ingrediencií bez nadbytočných látok, a preto sú všetky výrobky bez parfumácie a parabénov. Vďaka vlastnému výzkumu v oblasti nanotechnológií mimo iného vyvinula aj patentovaný produkt Nano Eye Lift.